Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Pałac Żelechów SPA & Wellness

Sale konferencyjne i szkoleniowe Zegrze

5 obiektów i sal konferencyjnych

Zegrze to idealne miejsce na konferencje. Sale szkoleniowe w Zegrzu to przede wszystkim ciekawa oferta nie tylko dla Polskich, ale także zagranicznych przedsiębiorców. Obiekty konferencyjne wciąż się rozwijają i zapewniają coraz to nowsze sprzęty multimedialne. Hotele konferencyjne w swej ofercie zapewniają również noclegi. Zapraszamy do zapoznania się ofertą sal szkoleniowych w Zegrzu, gdyż jest to ciekawa propozycja na udane spotkania firmowe. Sale konferencyjne w Zegrzu to strzał w dziesiątkę. 

Nowoczesny hotel położony nad Zalewem Zegrzyńskim oferuje 9 klimatyzowanych sal konferencyjnych oraz piękną, przeszkloną restaurację.

Pałac Zegrzyński w Zegrzu to idealne miejsce na konferencje. Nasz obiekt szkoleniowy znajduje się na terenie parku krajobrazowego. Dodatkową atrakcją jest widok na piękne jezioro Zegrzyńskie .... Te atrakcyjne widoki kuszą potencjalnych klientów. Konferencje zorganizowane w naszym obiekcie mają szansę dostarczyć firmie potrzebny rozwój. Historia naszego Pałacu sięga 1847 roku. Stał on się częścią magnackiego rodu Radziwiłłów. Jest to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na swoją historię, ale i obecny rozwój. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą Pałacu Zegrzyńskiego w Zegrzu, gdyż cieszy się on dużą popularnością.  XIX wieczny Pałac Zegrzyński w Zegrzu położony jest na terenie rozległego parku z licznymi pomnikami przyrody, na skraju wysokiej skarpy, z której rozciąga się piękna panorama na Jezioro Zegrzyńskie. Dogodne położenie blisko trasy Warszawa-Augustów powoduje łatwy dostęp do Warszawy (30km) a jednocześnie bliskość natury. Nasze atuty: cisza, mikroklimat, starodrzew powodują iż czas się tutaj zatrzymuje a komfort i dyskrecja zapewnia spokojny wypoczynek.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Zegrze

Piękny obiekt, który doskonale nadaje sie na połączenie pracy wraz z relaksem. Obiekt oferuje wysokiej jakości usługi konferencyjne, gastronomiczne i hotelowe. Ośrodek Allianz w Ryni posiada bogatą ofertę dla gości indywidualnych oraz biznesowych. ...Przestronne pokoje posiadają wszelkie udogodnienia. Siedem klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych jest w nowoczesny sprzęt. Obiekt organziuje także wiele atrakcj na wodzie, posiada saunę, siłownię, halę sportową, wypożyczalnię rowerów, bilard. Nie sposób się tu nudzić!

Centrum Konferencyjne Instytutu Rozwoju Biznesu w Serocku to idealne miejsce na konferencje. Możemy pochwalić się atrakcyjnym położeniem nad Zalewem Zegrzyńskim .... To podkreśli tylko specjalny charakter organizowanych u nas szkoleń i konferencji. Nasza doświadczona obsługa dołoży wszelkich starań, aby przygotować wszystko według Państwa zaleceń. Konferencje w naszym ośrodku organizują przedsiębiorcy z kraju, jak i za granicy. W naszym Centrum konferencyjnym mogą przebywać turyści  oraz grupy zorganizowane. Zachęcamy do przeprowadzenia szkoleń w Centrum Konferencyjnym Instytutu Rozwoju Biznesu w Serocku, bo to strzał w dziesiątkę!  

Czterogwiazdkowy Hotel Windsor jest obiektem urządzonym w pałacowym stylu z eleganckimi, wyniosłymi wnętrzami i pięknymi dekoracjami. Hotel posiada liczne sale konferencyjno – szkoleniowe, w którym można organizować kameralne spotkania oraz duże bankiety ...czy  konferencje. Profesjonalny sprzęt multimedialny umożliwia prowadzącemu korzystanie z nowych technologii. Uczestnicy mogą spędzić wieczór  w strefie SPA lub w wyposażonej siłowni.

FAQ

Czy sale konferencyjne w Zegrzu są wyposażone w sprzęty multimedialne?

Sale konferencyjne w Zegrzu przemyślane zostały pod kątem organizacji nawet najbardziej wymagających spotkań biznesowych. Są one przestronne, nowoczesne oraz w pełni wyposażone w sprzęty multimedialne. Do tych ostatnich należą m.in. projektory, ekrany, tablice multimedialne, flipcharty, systemy nagłośnieniowe wraz z mikrofonami, profesjonalne oświetlenie, klimatyzacja, mikrofony, a także szybkie i bezprzewodowe sieci Internetu.

W jakich obiektach w Zegrzu można zorganizować konferencję?

W Zegrzu znajduje się wiele obiektów konferencyjnych, które są zróżnicowane pod względem lokalizacji, standardu, ceny oraz rodzaju. Wśród nich są m.in. hotele (zazwyczaj 3-gwiazdkowe), obiekty szkoleniowo-konferencyjne, restauracje, a nawet pałace. Oznacza to, że w Zegrzu każdy - nawet najbardziej wymagający przedsiębiorca - znajdzie odpowiedni dla siebie obiekt na organizację spotkania biznesowego. Na naszej stronie umieszczone są prezentacje tych obiektów oraz dokładne opisy ich usług, zapraszamy.

Od czego zależy koszt organizacji konferencji w Zegrzu?

Koszt organizacji konferencji czy szkolenia w Zegrzu zależy od wielu czynników. Przede wszystkim należy określić liczbę gości oraz przewidywany czas trwania wydarzenia. Ponadto, ważne jest czy potrzebują Państwo miejsc noclegowych i cateringu. Jeśli tak, to jest to dodatkowy koszt. Wiele obiektów proponuje też atrakcje dodatkowe (zwykle są one dodatkowo płatne) oraz wypożyczalnie sprzętów multimedialnych. Należy mieć to wszystko na względzie podczas szukania odpowiedniego miejsca na organizację konferencji.

W których obiektach konferencyjnych w Zegrzu są miejsca noclegowe?

Zdecydowana większość obiektów konferencyjnych w Zegrzu w kompleksowy sposób podchodzi do organizacji wydarzeń. Poza salami biznesowymi, oferują one m.in. miejsca noclegowe w wygodnych pokojach i apartamentach. Świetnym przykładem jest HOTEL 500 *** Zegrze, który ma w swojej ofercie aż 130 pokoi hotelowych. Należy podkreślić, że 3 z tych pomieszczeń dostosowane zostały do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokoje te są wysoce komfortowe, eleganckie oraz pozwalają na efektywny wypoczynek po wielogodzinnych spotkaniach biznesowych.

Gdzie zorganizować szkolenie w pobliżu Zegrza?

Zegrze i jego okolica to doskonałe miejsce na organizację konferencji i innych spotkań biznesowych. Obiekty, które się tam znajdują, wyróżniają się wysoką jakością proponowanych usług, serdeczną atmosferą oraz kompleksowością. W pobliżu Zegrza warto zorganizować konferencję m.in. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Allianz w Ryni czy w Hotelu Warszawianka Centrum Kongresowe, które usytuowane jest w Serocku. To jednak tylko namiastka - zdecydowanie więcej obiektów czeka na Państwa na naszej stronie.