Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Pałac Żelechów SPA & Wellness

Sale konferencyjne i szkoleniowe Góra Kalwaria

4 obiektów i sal konferencyjnych

Góra Kalwaria to idealne miejsce na konferencje. Obiekty szkoleniowe w tym miejscu zachęcają przede wszystkim pięknymi widokami. 

42 km od Warszawy w cichej i spokojne miejscowości Góra Kalwaria znajduje się Hotel Euromotel 2. Obiekt posiada klimatyzowaną salę konferencyjną przeznaczoną dla 40 osób oraz wygodne, ciche i komfortowe pokoje. Każda oferta przygotowywana ...jest dla klienta indywidualnie. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking. 

Hotel na Mariankach w miejscowości Góra Kalwaria to idealne miejsce na konferencje. Nasz obiekt szkoleniowy położony jest zaledwie 30 km od Warszawy. Sąsiadujemy z Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym .... W naszym obiekcie specjalizujemy się kompleksową organizacją konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych, począwszy od udostępnienia nowocześnie wyposażonych sal aż po możliwość korzystania z wielu atrakcji przygotowanych na życzenie klienta. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą Hotelu na Mariankach, gdyż cieszy się on dobrą opinią.  W naszym obiekcie specjalizujemy się kompleksową organizacją konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych, począwszy od udostępnienia nowocześnie wyposażonych sal aż po możliwość korzystania z wielu atrakcji przygotowanych na życzenie klienta, serwując smaczną i tradycyjną kuchnię. Mamy do dyspozycji kameralne i przytulne pokoje z dostępem do internetu oraz parking na 80 stanowisk.  Dla Naszych gości do dyspozycji jest również klub fitness oraz siłownia ze Światowej klasy trenerami i instruktorami

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel i Restauracja Złote Runo mieści się 20 kilometrów od Warszawy. Posiada 2 sale szkoleniowo-konferencyjne oraz 15 komfortowych pokoi gościnnych. W restauracji natomiast można skosztować specjałów kuchni francuskiej i śródziemnomorskiej ...

Przedsiębiorcy, który decydują się na sale konferencyjne na Górze Kalwarii są zachwyceni ze swojej decyzji. Hotele konferencyjne tam cieszą się pozytywną opinią, a partnerzy biznesowi z chęcią wracają na kolejne szkolenia. Sale wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt multimedialny, który urozmaici Państwa prezentacje. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sal konferencyjnych.