Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Pałac Żelechów SPA & Wellness

Sale konferencyjne i szkoleniowe Grodzisk Mazowiecki

4 obiektów i sal konferencyjnych

Grodzisk Mazowiecki to idealne miejsce konferencje. Sale szkoleniowe w tym mieście posiadają dopasowaną do potrzeb klientów ofertę. Konferencje tu organizowane kuszą piękną przyrodą, w którą wkomponowane są obiekty szkoleniowe. Ci z Państwa, którzy zorganizują w Grodzisk Mazowiecki szkolenie mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz sprzęt multimedialny na zapleczu każdej z sal. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sal konferencyjnych w Geodzisku Mazowieckim gdyż cieszą się dobrą opinią.

Legia Training Center w Grodzisku Mazowieckim według projektu i założeń inwestora ma nie odbiegać funkcjonalnością i technologicznymi rozwiązaniami od obiektów treningowych FC Barcelona, Real Madryt, Chelsea Londyn, Bayern Monachium. W ramach ...kompleksu powstaną sale konferencyjne i 4-gwiazdkowy hotel.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Grodzisk Mazowiecki

Kuklówka Conference w Kulkówce to idealne miejsce na konferencje. Cechują nas przede wszystkim komfortowe sale, które są połączeniem elegancji z funkcjonalnością. Nasz obiekt konferencyjny otoczony jest zielonymi terenami .... Piękne lasy zapewnią niespotykaną oprawę wszystkim spotkaniom szkoleniowym. W naszym hotelu konferencyjnym panuje ciepła atmosfera, która jest gwarancją udanego pobytu. Zachęcamy do zapoznania się z ciekawą ofertą Kuklówka Conference, gdyż cieszy się dobrą opinią.  Sale konferencyjne Kuklówka Conference to idealne miejsce spotkań oraz celebrowania ważnych dla Państwa chwil.  Elegancka sala Bankietowa pomieści do 250 osób. Drugą w kolejności, salę Cris, dzięki systemom ścianek przesuwnych można podzielić na dwa niezależne Cris I i Cris II. Na kameralne spotkania w niewielkich grupach polecamy salę Margo i Kominkową dla 20 osób.

Pałacyk Otrębusy to najbardziej odpowiednie miejsce do organizacji wydarzeń biznesowych. Cztery komfortowe, w pełni wyposażone sale z powodzeniem mogą stać się tłem najlepszych eventów. Obiekt dysponuje również doskonałym zapleczem noclegowym ....

Pozostałe sale konferencyjne: