Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Pałac Żelechów SPA & Wellness

Sale konferencyjne i szkoleniowe Konstancin-Jeziorna

9 obiektów i sal konferencyjnych

Województwo mazowieckie ze względu na to, że znajduje się w nim stolica, stało się prawdziwym centrum konferencyjnym w Polsce.

 

To tutaj co roku powstaje najwięcej sal konferencyjnych ze względu na niebywałe zapotrzebowanie na ośrodki tego typu. Obiekty konferencyjne budowane są nie tylko w samej Warszawie, ale również poza nią. Istnieją dwie grupy firm szukających miejsca na spotkania biznesowe. Jedna z nich skupia się przede wszystkim na bliskości do centrum, druga woli oddalić się od zgiełku miasta i zorganizować spotkanie na jego obrzeżaj w bardziej zacisznym miejscu. Ten drugi typ osób na pewno zaciekawi się ofertą prezentowaną przez miejscowość Konstancin-Jeziorna. Obiekty konferencyjne tutaj położone w swojej technologii oraz nowoczesności w niczym nie odbiegają od tych, które spotkać można w stolicy. Ponadto dodatkowy atut jaki posiadają sale szkoleniowe Konstancin-Jeziorna to wspaniały widok rozciągający się z okien nowoczesnych sal konferencyjnych.

 

 

 

Kameralna atmosfera sprzyja odpoczynkowi, a profesjonalne sale konferencyjne pozwalają na przeprowadzenie spotkania biznesowego na najwyższym poziomie ....

Dwór Konstancin to obiekt wypoczynkowo - szkoleniowy urządzony i wyposażonyw  trzygwiazdkowym standarcie. Na zaplecze konferencyjne składają się 3 przestronne, komplekosowo wyposażone sale konferencyjne. Największa z nich pomieści maksymalnie 130 ...uczestników, natomiast dwie pozostałe będą idealne na kameralne rozmowy. Oferta szkoleniowa obejmuje również obsługę gastronomiczną wydarzenia.

W Konstancinie-Jeziornie powstaje niezwykła inicjatywa - Królewska Papiernia. To innowacyjna przestrzeń, której celem jest satysfakcjonowanie zróżnicowanych potrzeb społeczności. Projekt zakłada połączenie współczesnych rozwiązań z kulturą oraz bogatą ...historią

Obiekty konferencyjne w okolicy: Konstancin-Jeziorna

Eleganckie Centrum Konferencyjno – Apartamentowe Mrówka znajdujące się w Warszawie przy ulicy Przekornej 33 w Wilanowie. Zaciszna i malownicza okolica sprzyja pracy i skupieniu. Obiekt oferuje 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych o różnej powierzchni, ...największa pomieści 220 uczestników w ustawieniu kinowym. Poza tym do dyspozycji jest 80 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach oraz parking dla gości ze 120 miejscami dla samochodów osobowych i autokarów.

Hotel na Mariankach w miejscowości Góra Kalwaria to idealne miejsce na konferencje. Nasz obiekt szkoleniowy położony jest zaledwie 30 km od Warszawy. Sąsiadujemy z Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym .... W naszym obiekcie specjalizujemy się kompleksową organizacją konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych, począwszy od udostępnienia nowocześnie wyposażonych sal aż po możliwość korzystania z wielu atrakcji przygotowanych na życzenie klienta. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą Hotelu na Mariankach, gdyż cieszy się on dobrą opinią.  W naszym obiekcie specjalizujemy się kompleksową organizacją konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych, począwszy od udostępnienia nowocześnie wyposażonych sal aż po możliwość korzystania z wielu atrakcji przygotowanych na życzenie klienta, serwując smaczną i tradycyjną kuchnię. Mamy do dyspozycji kameralne i przytulne pokoje z dostępem do internetu oraz parking na 80 stanowisk.  Dla Naszych gości do dyspozycji jest również klub fitness oraz siłownia ze Światowej klasy trenerami i instruktorami

Businessman Institute w Warszawie to jedno z ciekawszych miejsc na konferencje. Nasz obiekt konferencyjny znany jest również jako Klub Sosnowy. Cały lokal znajduję się w stylowym pałacu położonym na 5 hektarach pięknego, leśnego terenu idealnego na ... pikniki oraz wszelkie eventy. W naszej ofercie posiadamy: Stylowo wykończone sale bankietowe i restauracyjne, nowocześnie wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe, znakomita kuchnia, SPA, centrum  wellness, korty tenisowe i malowniczy teren – czekają na Państwa zaledwie 15 minut drogi od centrum Warszawy. W skład kompleksu Businessman Institute  wchodzą: Centrum konferencyjno-szkoleniowe Businessman Institute, oferujące w pełni wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe oraz sale bankietowe o zróżnicowanym wystroju i charakterze.  

Nowa inwestycja na warszawskim Urysnowie powstanie będzie oferować luksusowe pokoje i nowoczesne centrum biznesowe.

Pozostałe sale konferencyjne:

Do dyspozycji jest 28 pokoi gościnnych oraz nowoczesne sale konferencyjne, a wszystko to otoczone bujną zielenią ogrodu. Obiekt położony jest pod Warszawą, dzięki czemu jest doskonałym wyborem na zaplanowanie wydarzenie biznesowego ...

Samo miejsce spotkań biznesowych musi spełniać wiele kryteriów, w tej miejscowości można znaleźć kompleksowe ośrodki konferencyjne. Konstancin-Jeziorna to miejsce oddalone od centrum Warszawy zaledwie 20 km, dzięki czemu przybywające na konferencje osoby ze stolicy nie muszą martwić się skomplikowanym dojazdem ani poszukiwaniem noclegu. Jednak dla osób, które chcą zostać na noc przygotowano bogatą ofertę Konstancin-Jeziorna hotele szkoleniowe.

Prezentują one komfortowe pokoje sypialne zazwyczaj w pakiecie jedno- lub dwuosobowym. Ponadto można tutaj odnaleźć luksusowe apartamenty spełniające wszystkie standardy klasy biznes. Należy skorzystać z miejsc noclegowych zwłaszcza wówczas, gdy mają przybyć na szkolenie osoby z daleka oraz wtedy, gdy planuje się szkolenie trwające dłużej niż jeden dzień. Warto jest zwrócić uwagę na to, jakie dania oferują hotele konferencyjne. Konstancin-Jeziorna sale konferencyjne to miejsca, w których istnieje możliwość podania przystawek, kawy i herbaty, a także ciepłego posiłku podczas dłuższej przerwy.

Ośrodki szkoleniowe często same posiadają obsługę gastronomiczną, jednak w przypadku sal, które nie mają własnych kucharz, istnieje możliwość zamówienia zewnętrznych firm cateringowych, które zajmą się nie tylko przygotowaniem dań, ale również ich podaniem. Będąc tutaj nie można nie zainteresować się samym miastem, kiedy już opuści się ośrodki szkoleniowe. Konstancin-Jeziorna posiada liczną ofertę sposobów spędzania wolnego czasu. O niewątpliwej atrakcyjności tego miasta świadczy fakt, że już od ponad stu lat miejsce do jest jednym z najpopularniejszych letnisk i uzdrowisk w pobliżu stolicy. To niewielkie miasto upodobali sobie również artyści np. do dziś można odnaleźć tutaj ślady przebywania Stefana Żeromskiego. Konstancin-Jeziorna posiada również malownicze okolice, które staną się idealnymi trasami na spacer. Jest to dobra alternatywa na spędzenie wolnego czasu po konferencji.

Szukając sal konferencyjnych blisko stolicy warto zwrócić uwagę na ofertę prezentowaną przez miejscowość Konstancin-Jeziorna. Obiekty szkoleniowe oferują tu komfortową obsługę, a wspaniała okolica zapewnia wiele atrakcyjnych form spędzenia czasu wolnego.

FAQ

Gdzie zorganizować konferencję na 100 osób w Konstancinie-Jeziornie?

Konstancin-Jeziorna to atrakcyjne miasto, w którym zorganizować można szereg wydarzeń biznesowych. Obiekty konferencyjne zróżnicowane są tam pod względem wielkości - oferują zarówno kameralne pomieszczenia, jak i te znacznie większe, nawet na setki gości. Konferencję na 100 osób w Konstancinie-Jeziornie zorganizować można m.in. w nowoczesnym EVA Park Life & SPA. Obiekt ten ma w swojej ofercie aż 5 sal konferencyjnych. Największa z nich, Sala Szklana C, pozwala na zaproszenie 100 osób.

Jakie sprzęty multimedialne są w salach konferencyjnych w Konstancinie-Jeziornie?

Sale konferencyjne, które znajdują się w Konstancinie-Jeziornie są najczęściej kompleksowo wyposażone w sprzęty multimedialne. Można w nich liczyć m.in. na wysokiej jakości rzutniki, ekrany, tablice, flipcharty z zestawem markerów, zestawy nagłośnieniowe z mikrofonami, systemy oświetleniowe, telewizory a także bezprzewodowe sieci Internetu oraz klimatyzację. Ponadto, w niektórych salach znajdują się również mównice czy kabiny do tłumaczeń symultanicznych.

Gdzie zorganizować konferencję w okolicy Konstancin-Jeziorna?

W Konstancinie-Jeziornie znajduje się wiele wartych uwagi obiektów konferencyjnych - jeśli jednak zdecydują się Państwo na szukanie czegoś dalej, to przedstawiamy kilka inspiracji. Polecamy zapoznać się m.in. z ofertą Hoteliku na Mariankach w miejscowości Góra Kalwaria czy z nowoczesnym Staybridge Suites Hotel Warszawa. To jednak tylko namiastka - zdecydowanie więcej obiektów w pobliżu Konstancina-Jeziornej znajduje się na naszej stronie, serdecznie zapraszamy!

Jakie spotkania biznesowe można zorganizować w Konstancinie-Jeziornie?

Sale konferencyjne, które znajdują się w Konstancinie-Jeziornie zdecydowanie są wielofunkcyjne. Oznacza to, że w powodzeniem zorganizują w nich Państwo różne spotkania biznesowe. Mogą to być m.in. konferencje, szkolenia, wykłady, warsztaty, pokazy, prezentacje, seminaria, sympozja, a także kilkudniowe kongresy, uroczyste gale, jubileusze czy wystawne kolacje firmowe. Niektóre sale są także odpowiednie na organizację narad czy rozmów kwalifikacyjnych.

Jakie atrakcje oferują obiekty konferencyjne w Konstancinie-Jeziornie?

Obiekty konferencyjne w Konstancinie-Jeziornie podchodzą do organizacji wydarzeń w kompleksowy sposób. Oferują one nie tylko przestronne sale biznesowe, ale i m.in. atrakcje oraz usługi dodatkowe. Różnią się one w zależności od obiektu, jednak najczęściej obejmują: zaplecze SPA & Wellness z licznymi gabinetami odnowy, jacuzzi, sauny, siłownie, boiska sportowe, wydzielone miejsca na grilla i ognisko, rozległe tereny zielone wokół budynków czy degustacje alkoholi.