Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Muszyna

7 obiektów i sal konferencyjnych

W nowym hotelu Arche Metalowiec Muszyna powstanie nawet pijalnia wód mineralnych! A z tych bardziej "standardowych" atrakcji nie zabraknie basenów (będą aż trzy!), strefy SPA (gabinety zabiegowe i strefa rekreacyjna). Będzie też sky bar na najwyższym ...piętrze, z którego będzie można podziwiać piękną panoramę górską. W Arche Metalowiec Muszyna będzie około 300 pokoi. We wnętrzach hotelu nie zabraknie zabytkowych mebli z modernistycznego budynku - tylko starannie odrestaurowanych, by cieszyły oko gości i tworzyły niepowtarzalny klimat.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Muszyna

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój to idealne miejsce na konferencje. Sale konferencyjne w Hotelu SPA Dr Irena Eris to komfort organizowanych spotkań. Nasz hotel położony jest u stóp Jaworzyny Krynickiej w dolinie ... Czarnego Potoku. Malownicze usytuowanie hotelu, a zarazem bliskość centrum Krynicy Zdrój czynią to miejsce idealnym na pobyt grupowy. Zapraszamy do korzystania z sal konferencyjnych z pełnym zapleczem technicznym, a po intensywnej pracy do Kosmetycznego Instytutu Dr Ireny Eris, gdzie pod troskliwą opieką naszego wysoko wykwalifikowanego personelu,  uczestnicy spotkania mogą zrelaksować się i nabrać sił do dalszej pracy. Utrzymany w skandynawskim stylu Domek w Dolinie z pysznymi daniami lokalnej kuchni, zapewni znakomitą zabawę i wspólne biesiadowanie przy akompaniamencie zespołu regionalnego; zaś w kameralnym Klubie Lamus Państwa goście będą mogli pograć w bilard, a także spróbować wyśmienitych drinków czy potańczyć. Na Państwa życzenie rozpalimy ognisko, przy którym można ogrzać się w pogodną noc.   

Silesia Krynica znajduje się tuż obok Parku Krajobrazowego, zapewniając tym samym wyjątkowe warunki na organizację spotkań biznesowych w malowniczej okolicy. Czekają tam m.in. wygodne miejsca noclegowe oraz zaplecze SPA ....

Na stoku w Krynicy Zdrój powstanie wyjątkowe miejsce - Park Jaworzyna, który znajdować się będzie blisko parku krajobrazowego i infrastruktury narciarskiej. Goście będą mogli podziwiać pięknego górskie krajobrazy i chodzić na spacery ...szlakami lub robić sobie wycieczki rowerowe. Na terenie Parku Jaworzyna znajdzie się 130 luksusowych apartamentów, które mieścić się będą na terenie kilku budynków kompleksu. Cała działka, na której powstanie inwestycja, ma 6 hektarów powierzchni. To doskonałe miejsce na organizację szkolenia lub konferencji w górach.

Pozostałe sale konferencyjne:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij