Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Pałac Żelechów SPA & Wellness

Sale konferencyjne i szkoleniowe Białobrzegi

2 obiektów i sal konferencyjnych

Białobrzegi to idealne miejsce na konferencje. W tym mieście mogą Państwo znaleźć większe hotele konferencyjne, oraz małe, dyskretne obiekty szkoleniowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Właściciele sal konferencyjnych gwarantują obsługę na najwyższym poziomie, oraz smaczny catering na każde spotkanie. Po ciężkiej pracy uczestnicy szkolenia będą mogli zregenerować siły na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą miejsc konferencyjnych w Białobrzegach! 

Centrum Konferencyjno – Rekreacyjne Promenada w Białobrzegach to idealne miejsce na konferencje. Obiekt położony jest nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego.  Do dyspozycji naszych gości oddajemy 146 miejsc noclegowych w 69 pokojach .... Na terenie hotelu konferencyjnego znajduje się restauracja, Country Saloon, Uliczka Westernowa, Fort Grillowy, Beach Bar, polana piknikowa o powierzchni 10 000 m2, piękna piaszczysta plaża z pomostem i wypożyczalnią sprzętu wodnego, bilard, korty tenisowe, boiska sportowe, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, parking na 500 miejsc. W naszym obiekcie szkoleniowym znajduje się 9 sal konferencyjnych z klimatyzacją i dostępem do przewodowego Internetu. Posiadamy również nowoczesny sprzęt multimedialny. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą Centrum Konferencyjno – Rekreacyjnego Promenada w Białobrzegach, bo jest to strzał w konferencyjną dziesiątkę.   

Pozostałe sale konferencyjne:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij