Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Władysławowo

3 obiektów i sal konferencyjnych

Władysławowo to idealne miejsca na konferencje. Sale w Władysławowie kuszą  przede wszystkim nadmorskim klimatem, oraz piękną aurą. Konferencje tam organizowane na pewno będą należały do udanych. Zadba o to obsługa, która zbierała doświadczenie przez wiele lat swojej działalności. Sale szkoleniowe wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt multimedialny, które urozmaici każdą konferencje. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sal konferencyjnych w Władysławowie. Jest ona dopasowana dla Polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców. 

W ramach inwestycji Cetniewo Osada powstaną dwa budynki z apartamentami. W ofercie znajdzie się ponad 50 apartamentów, podziemna hala garażowa i wiele nowoczesnych udogodnień. Apartamentowiec powstaje w kameralnej części Władysławowa ....

Pozostałe sale konferencyjne:

Villa Dominik we Władysławowie oferuje nowoczesną salę biznesową zaledwie 100 metrów od morza. Miejsce to zlokalizowane jest przy deptaku.

FAQ

Ile kosztuje organizacja konferencji we Władysławowie?

Trudno jest jednoznacznie określić koszt organizacji konferencji we Władysławowie. Dlaczego? Ponieważ jest to zależne od wielu czynników. Przede wszystkim, należy się zastanowić, ilu gości się Państwo spodziewają oraz czy wydarzenie wymaga dodatkowej rezerwacji miejsc noclegowych i cateringu. Jedno jest jednak pewne - we Władysławowie z powodzeniem można zorganizować wydarzenie biznesowe na każdą kieszeń - tak by nie zrujnowało ono założonego budżetu.

Czy przed obiektami konferencyjnymi we Władysławowie znajdują się parkingi?

Obiekty konferencyjne we Władysławowie w kompleksowy sposób podchodzą do organizacji spotkań biznesowych. Oferują one gościom wszelkie udogodnienia, takie jak m.in. parkingi. Zdecydowana większość gości to osoby przyjezdne, dlatego do wielu obiektów we Władysławowie przynależą miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autobusów. Liczba parkingów różni się w zależności od miejsca, jednak najczęściej mieszczą one około kilkudziesięciu pojazdów.

Jakie wydarzenia można zorganizować w salach konferencyjnych we Władysławowie?

Sale konferencyjne we Władysławowie są wielofunkcyjne. Oznacza to, że można w nich organizować szereg wydarzeń biznesowych, edukacyjnych i kulturowych. Niejednokrotnie były już one tłem konferencji, szkoleń, warsztatów, prezentacji, wykładów, seminariów i kongresów. Ponadto, można w nich także zorganizować uroczyste gale, jubileusze, wystawne kolacje biznesowe i bankiety. Kameralne sale i gabinety są także odpowiednią przestrzenią do narad, negocjacji oraz rozmów kwalifikacyjnych.

Czy w salach konferencyjnych we Władysławowie są rzutniki?

Sale konferencyjne we Władysławowie są w pełni wyposażone w profesjonalne sprzęty multimedialne. Wśród nich znajdują się m.in. właśnie rzutniki. Ponadto, można w nich liczyć na ekrany, tablice multimedialne, flipcharty, zestawy nagłośnieniowe i oświetleniowe oraz mikrofony. Wszystkie przestrzenie biznesowe oczywiście są klimatyzowane oraz znajduje się w nich szybka, bezprzewodowa sieć Internetu. Niektóre sale posiadają także sceny, mównice i kabiny do tłumaczeń symultanicznych.

Jakie atrakcje oferują obiekty konferencyjne we Władysławowie?

Organizacja konferencji czy spotkania biznesowego we Władysławowie to atrakcja sama w sobie - bliskość plaży to świetna wiadomość zarówno dla miłośników aktywnego spędzania czasu, jak i dla fanów relaksu. Ponadto, obiekty konferencyjne oferują liczne atrakcje. Są to m.in. zaplecze SPA & Wellness z saunami, jacuzzi oraz gabinetami kosmetycznymi, a także siłownie, boiska sportowe, korty tenisowe, wypożyczalnie rowerów czy wydzielone miejsca na grilla. We Władysławowie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij