Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel LOGOS Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Władysławowo

4 obiektów i sal konferencyjnych

Władysławowo to idealne miejsca na konferencje. Sale w Władysławowie kuszą  przede wszystkim nadmorskim klimatem, oraz piękną aurą. Konferencje tam organizowane na pewno będą należały do udanych. Zadba o to obsługa, która zbierała doświadczenie przez wiele lat swojej działalności. Sale szkoleniowe wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt multimedialny, które urozmaici każdą konferencje. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sal konferencyjnych w Władysławowie. Jest ona dopasowana dla Polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców. 

W ramach inwestycji Cetniewo Osada powstaną dwa budynki z apartamentami. W ofercie znajdzie się ponad 50 apartamentów, podziemna hala garażowa i wiele nowoczesnych udogodnień. Apartamentowiec powstaje w kameralnej części Władysławowa ....

Obiekty konferencyjne w okolicy: Władysławowo

Ośrodek Szkoleniowy JURYSTA jest atrakcyjnie położonym obiektem w Jastrzębie Górze, na północy Polski. Przemyślane usytuowanie Ośrodka zapewnia Gościom ciszę i komfort .... Szeroka oferta sal konferencyjnych sprawia, że JURYSTA jest w stanie sprostać praktycznie każdym wymaganiom klientów biznesowych. Aż 257 miejsc noclegowych gwarantuje, że nawet najbardziej wymagający Goście znajdą dla siebie idealny pokój. Budynek otoczony jest ogrodem, co pozwala na wyciszenie się i zachęca do relaksu na świeżym powietrzu.

Pozostałe sale konferencyjne:

Villa Dominik we Władysławowie oferuje nowoczesną salę biznesową zaledwie 100 metrów od morza. Miejsce to zlokalizowane jest przy deptaku.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij