Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Jastrzębia Góra

18 obiektów i sal konferencyjnych

Idealnym miejscem łączącym pracę z przyjemnością obcowania z naturą jest Jastrzębia Góra. Sale szkoleniowe w tym regionie to przede wszystkim duże hotele, które zapewnią Państwu noclegi oraz miejsca parkingowe.

 

Każda sala posiada sprzęt multimedialny oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na profesjonalną i doświadczoną obsługę, która zadba o dobry przebieg każdego szkolenia. Dodatkowo, miasto zachęca do odwiedzin malowniczym położeniem. Usytuowana skrajnie na północy miejscowość oferuje nie tylko spacery wzdłuż pięknego polskiego wybrzeża, ale również kąpieliska pozwalające zrelaksować się po odbytym szkoleniu czy konferencji. Urok tego miejsca docenili już w latach dwudziestych najwybitniejsi polscy politycy- marszałkowie: Józef Piłsudski i Edward Rydz- Śmigły oraz prezydent międzywojennej Polski- Ignacy Mościcki.

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sal konferencyjnych w Jastrzębiej Górze, jeśli cenicie sobie Państwo połączenie profesjonalizmu i miłej atmosfery.

Ośrodek Szkoleniowy JURYSTA jest atrakcyjnie położonym obiektem w Jastrzębie Górze, na północy Polski. Przemyślane usytuowanie Ośrodka zapewnia Gościom ciszę i komfort .... Szeroka oferta sal konferencyjnych sprawia, że JURYSTA jest w stanie sprostać praktycznie każdym wymaganiom klientów biznesowych. Aż 257 miejsc noclegowych gwarantuje, że nawet najbardziej wymagający Goście znajdą dla siebie idealny pokój. Budynek otoczony jest ogrodem, co pozwala na wyciszenie się i zachęca do relaksu na świeżym powietrzu.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Jastrzębia Góra

W ramach inwestycji Cetniewo Osada powstaną dwa budynki z apartamentami. W ofercie znajdzie się ponad 50 apartamentów, podziemna hala garażowa i wiele nowoczesnych udogodnień. Apartamentowiec powstaje w kameralnej części Władysławowa ....

Pozostałe sale konferencyjne:

 

 

 

Jastrzębia Góra jest niewielkim ośrodkiem wypoczynkowym położonym nad Bałtykiem, w województwie pomorskim. Malowniczo zlokalizowana miejscowość kusi nie tylko unikatowym, klifowym wybrzeżem czy Lisim Jarem znajdującym się na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego ale także nadmorskimi kąpieliskami. Na terenie wąwozu ulokowany jest pomnik mający stanowić pamiątkę powrotu ze Szwecji Króla Zygmunta III Wazy. Jastrzębia Góra jest najbardziej wysuniętym na północ punktem Polski, którego położenie oznaczone jest w miejscowości ''Gwiazdą Północy''- kamieniem pamiątkowym, ustawionym w 2000 roku po przeprowadzeniu dokładnych pomiarów geodezyjnych. Ciekawostką, która można zaobserwować w miejscowości są białe noce. Zjawisko to występuje jedynie przez kilkanaście dni w roku, w czerwcu i polega ono na tym, że słońce opada ku horyzontowi, jednak nie zachodzi całkowicie i bezpośrednio przechodzi w świt. Na stosunkowo niewielkim terenie (blisko 260 ha) usytuowanych jest aż 10 zabytków architektury, m.in.: Willa Szymańskiego "Kaszubka" z 1921 r. znajdująca się przy ulicy Królewskiej, również z tego samego roku pochodzi willa z kapliczką jezuitów czy Gospoda ''Lisi Jar'' hrabiego Aleksandra de Rosset z 1932 roku.

Miejscowość ta z pewnością stanowi zaciszne i przyjemne miejsce zarówno dla pracy jaki i dla dobrego wypoczynku. Jej uroki zostały docenione w latach dwudziestych przez ówczesną elitę polityczną, która Jastrzębią Górę żartobliwie ochrzciła mianem ''Nowej Warszawy''.

 

 

 

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij