Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Jastrzębia Góra

19 obiektów i sal konferencyjnych

Idealnym miejscem łączącym pracę z przyjemnością obcowania z naturą jest Jastrzębia Góra. Sale szkoleniowe w tym regionie to przede wszystkim duże hotele, które zapewnią Państwu noclegi oraz miejsca parkingowe.

 

Każda sala posiada sprzęt multimedialny oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na profesjonalną i doświadczoną obsługę, która zadba o dobry przebieg każdego szkolenia. Dodatkowo, miasto zachęca do odwiedzin malowniczym położeniem. Usytuowana skrajnie na północy miejscowość oferuje nie tylko spacery wzdłuż pięknego polskiego wybrzeża, ale również kąpieliska pozwalające zrelaksować się po odbytym szkoleniu czy konferencji. Urok tego miejsca docenili już w latach dwudziestych najwybitniejsi polscy politycy- marszałkowie: Józef Piłsudski i Edward Rydz- Śmigły oraz prezydent międzywojennej Polski- Ignacy Mościcki.

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sal konferencyjnych w Jastrzębiej Górze, jeśli cenicie sobie Państwo połączenie profesjonalizmu i miłej atmosfery.

Willa Krokowa to urokliwy obiekt wypoczynkowy, położony w Karwieńskich Błotach, w sąsiedztwie Karwi, oferujący nowoczesne wnętrza, malownicze krajobrazy i bogatą gamę udogodnień ...,

Obiekty konferencyjne w okolicy: Jastrzębia Góra

W ramach inwestycji Cetniewo Osada powstaną dwa budynki z apartamentami. W ofercie znajdzie się ponad 50 apartamentów, podziemna hala garażowa i wiele nowoczesnych udogodnień. Apartamentowiec powstaje w kameralnej części Władysławowa ....

Pozostałe sale konferencyjne:

Primavera Conference & SPA to idealne miejsce dla osób, które poszukują obiektu konferencyjnego nad morzem. Duże zaplecze biznesowe daje organizatorom wiele możliwości. Atutem jest również bogata oferta rekreacyjna ....

 

 

 

Jastrzębia Góra jest niewielkim ośrodkiem wypoczynkowym położonym nad Bałtykiem, w województwie pomorskim. Malowniczo zlokalizowana miejscowość kusi nie tylko unikatowym, klifowym wybrzeżem czy Lisim Jarem znajdującym się na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego ale także nadmorskimi kąpieliskami. Na terenie wąwozu ulokowany jest pomnik mający stanowić pamiątkę powrotu ze Szwecji Króla Zygmunta III Wazy. Jastrzębia Góra jest najbardziej wysuniętym na północ punktem Polski, którego położenie oznaczone jest w miejscowości ''Gwiazdą Północy''- kamieniem pamiątkowym, ustawionym w 2000 roku po przeprowadzeniu dokładnych pomiarów geodezyjnych. Ciekawostką, która można zaobserwować w miejscowości są białe noce. Zjawisko to występuje jedynie przez kilkanaście dni w roku, w czerwcu i polega ono na tym, że słońce opada ku horyzontowi, jednak nie zachodzi całkowicie i bezpośrednio przechodzi w świt. Na stosunkowo niewielkim terenie (blisko 260 ha) usytuowanych jest aż 10 zabytków architektury, m.in.: Willa Szymańskiego "Kaszubka" z 1921 r. znajdująca się przy ulicy Królewskiej, również z tego samego roku pochodzi willa z kapliczką jezuitów czy Gospoda ''Lisi Jar'' hrabiego Aleksandra de Rosset z 1932 roku.

Miejscowość ta z pewnością stanowi zaciszne i przyjemne miejsce zarówno dla pracy jaki i dla dobrego wypoczynku. Jej uroki zostały docenione w latach dwudziestych przez ówczesną elitę polityczną, która Jastrzębią Górę żartobliwie ochrzciła mianem ''Nowej Warszawy''.

 

 

 

FAQ

Które obiekty konferencyjne w Jastrzębiej Górze oferują catering?

Większość obiektów konferencyjnych w Jastrzębiej Górze podchodzi do organizacji spotkań w kompleksowy sposób. Poza tym, że oferują one sale konferencyjne, to można w nich liczyć m.in. na zaplecze gastronomiczne. Catering w Jastrzębiej Górze można zamówić m.in. w komfortowym Ośrodku Szkoleniowym JURYSTA czy w nowoczesnym obiekcie Primavera Jastrzębia Góra. Obiekty te proponują kilka wariantów menu konferencyjnego, które w razie potrzeby można oczywiście modyfikować.

Gdzie w Jastrzębiej Górze zorganizować dużą konferencję?

“Duża konferencja” to bardzo szerokie pojęcie, które dla każdego oznacza inną przestrzeń. Jedno jest jednak pewne - w Jastrzębiej Górze z powodzeniem można zorganizować kameralne spotkania, jak i te znacznie większe, nawet na kilkaset osób. Największą konferencję można tam zorganizować w nowoczesnym, eleganckim obiekcie Primavera Jastrzębia Góra. Obiekt ten proponuje aż kilkanaście sal konferencyjnych - ta o najbardziej pokaźnym metrażu pozwala na zaproszenie aż 700 gości w ustawieniu teatralnym.

W co wyposażone są sale konferencyjne w Jastrzębiej Górze?

Sale konferencyjne w Jastrzębiej Górze to miejsce odpowiednie na organizację nawet najbardziej wymagających spotkań biznesowych. Wyposażone są one w wysokiej jakości meble oraz profesjonalne sprzęty multimedialne. Zazwyczaj znajdują się w nich: rzutniki, ekrany, tablice multimedialne, flipcharty, zestawy oświetleniowe i nagłośnieniowe, mikrofony, a także bezprzewodowe sieci Internetu oraz klimatyzacja. W niektórych salach mieszczą się także sceny, mównice oraz telewizory.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Jastrzębiej Góry?

Jastrzębia Góra i jej okolica to bardzo korzystny obszar na organizację konferencji i spotkań biznesowych. Obiekty w pobliżu Jastrzębiej Góry to gwarancja kameralnej atmosfery z dala od miejskiego zgiełku. Jeśli więc zależy Państwu na organizacji eventu w cichej i spokojnej przestrzeni, to warto wziąć pod uwagę m.in. nowoczesny obiekt Cetniewo Osada, który usytuowany jest w przepięknym Władysławowie. To jednak tylko namiastka - zdecydowanie więcej miejsc na konferencję w pobliżu Jastrzębiej Góry znaleźć można na naszej stronie.

Od czego zależy cena organizacji konferencji w Jastrzębiej Górze?

Cena organizacji konferencji w Jastrzębiej Górze zależy od wielu kwestii. Przede wszystkim od skali wydarzenia - od liczby gości i czasu trwania. Istotne jest także, czy potrzebują Państwo miejsc noclegowych dla prelegentów oraz czy w grę wchodzi wyżywienie i atrakcje dodatkowe. Koszt organizacji konferencji będzie się różnił też w zależności od lokalizacji obiektu, od jego standardu oraz popularności. Niekiedy również wypożyczenie sprzętów multimedialnych jest dodatkowo płatne.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij