Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Jurata

4 obiektów i sal konferencyjnych

Jurata to idealne miejsce na konferencje. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą hotele konferencyjce Jurata ze względu na panujący tu nadmorski klimat.

 

Mogą tu Państwo wypocząć po długich szkoleniach oraz przyjechać w celach czysto turystycznych. Jest pięknym zakątkiem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie Jurata. Sale konferencyjne kuszą przedsiębiorców atrakcyjnymi cenami i zapleczem multimedialnym. Profesjonalna i doświadczona obsługa zapewni Państwu dyskrecje. Sale szkoleniowe Jurata to ciekawa propozycja dla każdego klienta. Przybywają tutaj zarówno lokalni przedsiębiorcy jak i przedstawiciele firm z całego kraju, ponieważ znaleźć można tutaj europejskiej klasy obiekty konferencyjne. Jurata zachęca do przybycia w jej granice nie tylko atrakcyjnym nadmorskim klimatem, ale również profesjonalizmem oferowanym przez tutejsze ośrodki szkoleniowe. Jurata zadba o to, by nikt nie opuszczał jej granic niezadowolony, lecz żeby wyjeżdżał stąd z wiedzą zdobytą podczas szkolenia oraz z licznymi miłymi wspomnieniami oraz wrażeniami, jakie wywarło na nim to miejsc na Ziemi.

Położony w otoczeniu obszaru Natura 2000 Apartamentowiec condo Medical Investment Trust w Juracie to doskonałe miejsce do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i integracyjnych, szkoleń i warsztatów zdala od zgiełku miasta.  ...;

Verano Residence Jurata to nowoczesny apartamentowiec położony w województwie pomorskim na półwyspie helskim o doskonałym zapleczu konferencyjnym umożliwiającym organizacje spotkań biznesowych, i integracyjnych szkoleń, warsztatów, ...prezentacji.

Pozostałe sale konferencyjne:

Usytuowany przy plaży Hotel Bryza Resort & SPA w miejscwści Jurata na Półwyspie Helskim to idylliczne miejsce do dkonałe nie tylko do wypoczynku z rodziną, lecz również do organizacji konferencji spotkań biznesowych czy szkoleń. Hotel ...posiada w sowjej ofercie szereg atrakcji by praca stała się przyjemiejsza.

 Hotel MGallery by Sofitel Jurata przepiękny pięcio gwiazdkowy obiekt usytuowany nad brzegiem morza doskonale przygotowany do organizacji szkoleń, spotakań biznesowych i konferencji. Hotel posiada dostęp do prywatnej plaży, parkingu podziemnego, sali ... fittness i SPA

Warto zwrócić uwagę na kompleksową obsługę, jaką oferują tutejsze obiekty szkoleniowe. Jurata może zapewnić zarówno odpowiednie sale, wyśmienity catering, komfortowe pokoje sypialne oraz liczne sposoby uatrakcyjnienia czasu wolnego w tej nadmorskiej oazie. Począwszy od sal konferencyjnych, należy zwrócić uwagę na to, co powinny one zawierać. Jeśli będzie to mała grupa osób wystarczy skromny pokój o odpowiedniej akustyce z wygodnym miejscem do siedzenia oraz rozmowy na najważniejsze tematy firmowe.

Jeśli zaś organizator planuje większą konferencje, warto wybrać salę posiadającą odpowiedni sprzęt audiowizualny taki jak np. głośniki, mikrofon, rzutnik czy tablica multimedialna, dzięki czemu prezentowany przekaz łatwiej trafi do wszystkich obecnych na sali. Warto tak zorganizować czas, by pomiędzy prelekcjami znalazło się kilka minut idealnych na wypicie kawy i zjedzenie przekąsek przygotowanych przez obsługę sali, a także dłuższą przerwę w trakcie której goście będą mogli zjeść lunch. Są takie miejsca, do których nie warto przyjeżdżać tylko na jeden dzień. Należy do nich także Jurata. Hotele konferencyjne w tej miejscowości zapewnią nocleg wszystkim przybyłym. Warto zwrócić uwagę na pokoje również wtedy, kiedy wiadomo, że konferencja będzie trwała dłużej niż tylko jeden dzień, a przybędzie na nią wielu gości z daleka. Dla wszystkich klientów, zarówno tych biznesowych jak i indywidualnych, Jurata posiada wiele komfortowych pokoi i luksusowych apartamentów, wśród których każdy może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Warto zwrócić uwagę również na wiele atrakcji, które zapewnia nadmorskie miasto Jurata. Ośrodki konferencyjne są tworzone tutaj z pełnym profesjonalizmem, dlatego każdy, kto zdecyduje się na wybór pośród oferty sale konferencyjne Jurata nie będzie żałował swojej decyzji i powróci w granice tego miasta wielokrotnie, czy to w sprawach biznesowych, czy też z rodziną na wakacje.