Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Łeba

5 obiektów i sal konferencyjnych

Łeba to idealne miejsce na konferencje. Sale szkoleniowe w Łebie to atrakcyjne propozycja dla przedsiębiorców z całego kraju. Ci z Państwa którzy zdecydują się na sale w Łebie powinni być zadowoleni z indywidualnej ofert przygotowanej przez właścicieli. Hotele konferencyjne w tym miejscu to przede wszystkim piękne wnętrza i profesjonalna obsługa, która zadba o przebieg każdego szkolenia. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na smaczny catering, podczas trwania eventów firmowych. Zapraszamy do zapoznania się ofertą sal konferencyjnych w Łebie. 

W popularnym kurorcie nad morzem, gdzie goście nie tylko mogą delektować się morzem i piaszczystą plażą, ale również malowniczymi krajobrazami Słowińskiego Parku Narodowego, powstaje kompleks oferujący apartamenty w systemie condo - Osada Morska ...Łeba.

Pozostałe sale konferencyjne:

Zamek Neptun mieści się w zabytkowym zamku nad brzegiem morza w Łebie. Nowoczesne zaplecze konferencyjne pozwala na organizację profesjonalnego spotkania połączonego z wypoczynkiem na plaży ....

FAQ

Gdzie zorganizować konferencję przy plaży w Łebie?

Organizacja konferencji czy innego spotkania biznesowego w widokiem na plażę to świetny pomysł - i jak najbardziej możliwy do realizacji. W Łebie znajduje się wiele wartych uwagi obiektów konferencyjnych. Przy plaży, a właściwie na niej, znajduje się przepiękny Hotel Neptun. Z okien tego miejsca rozpościera się malowniczy widok na Morze Bałtyckie, co dostarcza gościom niezapomnianych wrażeń. Szeroka, piaszczysta plaża jest znakomitym tłem spotkań biznesowych o każdej porze roku.

Które obiekty konferencyjne w Łebie oferują noclegi?

Obiekty konferencyjne w Łebie zazwyczaj świadczą kompleksowe usługi organizacyjne. Poza oferowaniem sal biznesowych, proponują m.in. komfortowe miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach. Ich liczba oczywiście różni się w zależności od obiektu. Przykładem miejsca konferencyjnego z noclegiem jest Osada Morska Łeba, która docelowo ma oferować aż 350 apartamentów. W takich obiektach z powodzeniem można połączyć pracę z efektywnym wypoczynkiem.

Gdzie można zorganizować kameralną konferencję w Łebie?

Obiekty konferencyjne w Łebie zróżnicowane są pod względem wielkości. Różni się nie tylko liczba ich sal, ale także ich metraż. Niektóre z nich pozwalają na organizację kameralnych spotkań biznesowych, inne - średnich, a także bardzo dużych, nawet na setki gości. Niewielkie konferencje i szkolenia w Łebie można zorganizować m.in. w Hotelu Neptun. Miejsce to proponuje jedną salę, która jest w stanie pomieścić maksymalnie 45 osób w ustawieniu teatralnym.

Ile kosztuje organizacja konferencji w Łebie?

Trudno jest jednoznacznie określić koszt organizacji konferencji w Łebie, gdyż zależny jest on od wielu czynników. Na ostateczną cenę wpływa przede wszystkim liczba gości oraz czas trwania wydarzenia. Ponadto, należy się zastanowić, z jakich dokładnie usług zamierzają Państwo skorzystać - miejsca noclegowe czy zorganizowanie cateringu może znacząco zmienić koszt organizacji każdego przedsięwzięcia. Przed szukaniem odpowiedniego obiektu warto więc skonkretyzować własne wymagania.

Czy przed hotelami konferencyjnymi w Łebie są parkingi?

Właściciele obiektów konferencyjnych w Łebie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że goście niejednokrotnie pokonują setki kilometrów, by dotrzeć do docelowego miejsca. W związku z tym, często proponują oni przestronne miejsca noclegowe dla samochodów osobowych i autobusów. Ich liczba różni się w zależności od obiektu. Przed hotelami konferencyjnymi w Łebie najczęściej czeka na Państwa około kilkudziesięciu miejsc parkingowych.