Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Szczawnica

8 obiektów i sal konferencyjnych

Jest wiele powodów, dla których warto odwiedzić miejscowość Szczawnica. Obiekty konferencyjne, które się tutaj znajdują są jednym z nich. Jest to miasto leżące w województwie małopolskim w Pieninach.

 

Bliskość tego pasma górskiego sprawia, że prezentujący się tutaj krajobraz jest malowniczą wizytówką miejscowości Szczawnica. Sale szkoleniowe położone w tych okolicach mogą poszczycić się wieloma atutami. Są nimi dobre wyposażenie w najnowszej klasy sprzęt audiowizualny, wyjątkowo wygodne krzesła, stoły odpowiedniej wysokości, przy których można robić notatki w czasie szkolenia oraz odpowiednia akustyka, dzięki niosący się po sali dźwięk dociera do wszystkich w niezmienionej formie.

 

Pieniny Grand w Szczawnicy może obsłużyć grupy liczące ponad 200 osób.  Cztery gwiazdki i nowoczesne sale konferencyjne gwarantują najwyższy standard obsługi, który docenią osoby planujące organizację spotkania biznesowego w górach ...

Centrum Umina to ekskluzywny obiekt położony nad brzegiem Zalewu Czorsztyńskiego, oferujący komfortowe pokoje z widokiem na góry i przestrzenie konferencyjne, idealny zarówno na relaksujący wypoczynek, jak i spotkania biznesowe ....

Pozostałe sale konferencyjne:

Dworek Gościnny w Szczawnicy jest obiektem, który doskonale sprawdzi się w przypadku organizacji zarówno spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, jak i wystawnych bankietów i imprez firmowych. Dysponuje salą konferencyjną, salą balową i jazz barem. ...Profesjonalne wyposażenie oraz pomocny personel, który z uwagi na doświadczenie pomoże zorganizować wydarzenie, to gwarancja najwyższego poziomu.

Konferencja w górach to świetna propozycja nie tylko dla miłośników sportów górskich. Modrzewie Park Hotel znajdujący się w Szczawnicy oferuje kompleksowo wyposażoną salę konferencyjną, a dzięki miejscom noclegowym w nowoczesnych pokojach, konferencja czy ... szkolenie może być połączony z imprezą integracyjną lub atrakcjami, jakie oferuje okolica. Taki kilkudniowy wyjazd będzie korzystny nie tylko ze względu na pracę ale również pozwoli odpocząć od codziennego pośpiechu.

Hotel Nawigator to trzygwiazdkowy nowoczesny obiekt wypoczynkowo - konferencyjny w Szczawnicy.  Hotel dysponuje 120 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2 i 3 – osobowych oraz zapleczem konferencyjnym z 3 klimatyzowanymi salami, które wyposażone są w ...potrzebny sprzęt audio- wizualny. W ramach spotkań biznesowych i wydarzeń branżowych organizowanych w hotelu, zapewniana jest obsługa gastronomiczna. Goście mogą skorzystać z gabinetu masażu oraz parkingu.

Jest również wiele innych elementów, które powinny spełniać odpowiednie sale szkoleniowe i które spełniają obiekty szkoleniowe Szczawnica. Są to takie elementy jak catering, nocleg oraz atrakcje w czasie wolnym – dodatki, bez których większość osób w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie spotkania biznesowego. Zarówno podczas dużych jak i większych spotkań ważne jest odpowiednie zarządzanie przerwami. Podczas nich nie tylko powinien chwile odpocząć umysł, ale również powinno zadbać się o odpowiednią obsługę cateringową. Podczas krótszych przerw podaje się zazwyczaj kawę, herbatę oraz przekąski, zaś w porze obiadowej - ciepły lunch dla wszystkich przybyłych.

Ponadto Pieniny to miejsce, w którym nie można spędzić tylko jednego dnia, tak samo jak należąca o nich Szczawnica. Hotele konferencyjne wychodząc naprzeciw klientom przygotowały liczne miejsca noclegowe. Wyszukiwanie noclegów nigdy nie było tak łatwe w miejscowości Szczawnica. Ośrodki szkoleniowe dbając o gości przygotowują zawsze kilka pokoi gościnnych, w których nie tylko można się przespać, ale również odpocząć od całodziennych spotkań w komfortowym kąciku rekreacyjnym.

To nie wszystko, co oferują hotele szkoleniowe Szczawnica. Właściciele chcąc sprostać gustom wszystkich klientów przygotowali bogatą ofertę atrakcji dodatkowych skierowanych nawet do najbardziej wymagających gości. Wśród niej odnaleźć można zabiegi SPA, odprężające masaże, przyjemne kąpiele w jacuzzi czy relaksujące seanse w saunie. Można dowiedzieć się w recepcji co jeszcze skrywa Szczawnica. Ośrodki konferencyjne często posiadają własną informację turystyczną.

Można dowiedzieć się w niej na pewno o miejscach wartych odwiedzenia w okolicy. Jest jednym z nich na pewno Promenada w Szczawnicy będąca odnowionym deptakiem, wzdłuż którego znajduje się wiele ławeczek umożliwiających odpoczynek, a także zegar kwiatowy wygrywający melodie o każdej pełnej godzinie. Ponadto znajduje się tutaj wiele innych malowniczych tras spacerowych. Okolice można zwiedzać również na rowerze, a dla wielbicieli koni – także wierzchem. Idealnym miejscem na konferencje jest właśnie Szczawnica, tanie sale konferencyjne oraz prezentowana okolica są tego najlepszym przykładem. Zapoznaj się z listą obiektów, jakie proponuje okolica i wybierz ten, który najbardziej odpowiada organizowanej przez ciebie konferencji.