Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Płock

4 obiektów i sal konferencyjnych

Pozostałe sale konferencyjne:

Zajazd Rybaki to zabytkowy obiekt z dziewietnastego wieku położony w centrum Płocka. Obiek oferuje organizację róznych eventów firmowych, konferencji, szkoleń czy warsztatów. Obiekt posiada komfortowe pokoje 1, 2, 3, 4 i 5 osobowe ...wyposażone w stylowe meble. Zajazd Rybaki posiada przestronną sale konferencyjną przeznaczoną dla 200 osób oaz sale bankietowe dla 80 i 20 osób. Doskonała kuchnia orientalna i polska zachwyci wszystkich gości.

Hotel Petropol położony jest w centrum pięknego zabytkowego Płocka. Obiekt przystosowany jest do przyjęcia gości indywidualnych oraz biznesowych. Bliskość dworca kolejowego i autobusowego to dodatkowe atuty Hotelu. Obiekt specjalizuje się w organizacji ...szkoleń, konferencji, seminariów czy warsztatów. Dwie nowocześnie wyposażone sale zapewnią komfort każdego spotkania.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij