Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Paprotnia - Teresin

2 obiektów i sal konferencyjnych

Paprotnia to idealne miejsce na konferencje. To miejsce, które wciąż się rozwija i stara się wprowadzić zmiany, aby dogodzić turystom, oraz klientom biznesowym.  Sale konferencyjne w Piechowicach to przede wszystkim wygoda i możliwość przeprowadzania najwyższej klasy szkoleń. Mogą Państwo skorzystać z kameralnych sal konferencyjnych oraz większych, które są dostosowane na kilkuset osobowe szkolenia. Sale konferencyjno-szkoleniowe w Paprotnii to synonim powodzenia w biznesie!

Obiekty konferencyjne w okolicy: Paprotnia - Teresin

Ośrodek szkoleniowo - hotelowy Teresin to wymarzone miejsce na konferencje. Ośrodku szkoleniowo- hotelowym położonym w Teresinie w niewielkiej odległości od trasy Warszawa- Poznań. Do dyspozycji Gości oddajemy 40 w pełni wyposażone pokoje hotelowe mogące ...przyjąć do 120 osób. Dysponujemy restauracją gdzie podawane są posiłki dla naszych Gości. Dodatkowo dysponujemy 3 salami szkoleniowymi, salą konferencyjno- bankietową mogącą pomieścić nawet 150 osób oraz zielonym ogródkiem z altaną w której może obyć się grill dla stu osób. Z takim zapleczem stanowimy doskonałą bazę do przygotowania różnego rodzaju szkoleń, obozów, zielonych szkół, spotkań integracyjnych oraz imprez okolicznościowych. Pięknne otoczenie przyrody na pewno urozmaici czas po długich szkoleniach. 

Pozostałe sale konferencyjne:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij