Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Otwock Wielki

6 obiektów i sal konferencyjnych

Otwock Wielki to idealne miejsce na konferencje. Osoby, które są zainteresowane organizacją szkolenia powinny zapoznać się z atrakcyjną ofertą sal konferencyjnych. Właściciele obiektów przygotowali profesjonalną obsługę, smaczny catering oraz sprzęt multimedialny na zapleczu, każdej sali szkoleniowej. Obiekty w Otwocku Wielkim mogą pochwalić się dobrą opinią i atrakcyjnymi cenami. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą sal konferencyjnych w Otwocku Wielkim. 

Obiekty konferencyjne w okolicy: Otwock Wielki

42 km od Warszawy w cichej i spokojne miejscowości Góra Kalwaria znajduje się Hotel Euromotel 2. Obiekt posiada klimatyzowaną salę konferencyjną przeznaczoną dla 40 osób oraz wygodne, ciche i komfortowe pokoje. Każda oferta przygotowywana ...jest dla klienta indywidualnie. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking. 

Dwór Konstancin to obiekt wypoczynkowo - szkoleniowy urządzony i wyposażonyw  trzygwiazdkowym standarcie. Na zaplecze konferencyjne składają się 3 przestronne, komplekosowo wyposażone sale konferencyjne. Największa z nich pomieści maksymalnie ...130 uczestników, natomiast dwie pozostałe będą idealne na kameralne rozmowy. Oferta szkoleniowa obejmuje również obsługę gastronomiczną wydarzenia.

Hotel i Restauracja Złote Runo mieści się 20 kilometrów od Warszawy. Posiada 2 sale szkoleniowo-konferencyjne oraz 15 komfortowych pokoi gościnnych. W restauracji natomiast można skosztować specjałów kuchni francuskiej i śró ...dziemnomorskiej. 

Kameralna atmosfera sprzyja odpoczynkowi, a profesjonalne sale konferencyjne pozwalają na przeprowadzenie spotkania biznesowego na najwyższym poziomie ....

Pozostałe sale konferencyjne:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij