Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Olszewnica Nowa

4 obiektów i sal konferencyjnych

Hotel Riviera jest nowoczesnym, czterogwiazdkowym obiektem o wysokim standardzie usług, znajdującym się niedaleko Lotniska Modlin. Do hotelu można łatwo i szybko dojechać z centrum Warszawy, jest on jednak oddalony od hałasu miasta i pozwala na odpoczynek ... i relaks. W Hotelu Riviera jest 5 klimatyzowanych i wyposażonych sal konferencyjnych, które pomieszczą od 30 do 600 gości. Hotel oferuje 47 eleganckich pokoi gościnnych, restaurację, bezpłatny parking i inne atrakcje.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Olszewnica Nowa

Dom Zjazdów i Konferencji Polskiej Akadami Nauk w Jabłonnie to idealne miejsce na konferencje. Można tu do zorganizować oryginalne konferencje, sympozja i cykliczne szkolenia. Naszym klientom udostępniamy różnej wielkości sale ...konferencyjne, zapewniamy nocleg w stylowo urządzonym hotelu i całodzienne wyżywienie w restauracji znajdującej się w podziemiach pałacu. Gwarantujemy również obsługę na najwyższym poziomie, która zadba o najmniejszy szczegół organizowanego przez Państwa szkolenia. Mogą Państwu również odpocząć po ciężkim spotkaniu biznesowym, relaksując się w ogrodzie. Zapraszamy! 

Czterogwiazdkowy Hotel Windsor jest obiektem urządzonym w pałacowym stylu z eleganckimi, wyniosłymi wnętrzami i pięknymi dekoracjami. Hotel posiada liczne sale konferencyjno – szkoleniowe, w którym można organizować kameralne spotkania oraz ...duże bankiety czy  konferencje. Profesjonalny sprzęt multimedialny umożliwia prowadzącemu korzystanie z nowych technologii. Uczestnicy mogą spędzić wieczór  w strefie SPA lub w wyposażonej siłowni.

Centrum Kongresowe Hotelu Warszawianka posiada 33 różnorodne sale konferencyjne. Wokół obiektu znajdują sie piękne tereny zielone oraz duży parking. Na gości czekają trzy restauracje, zaplecze rekreacyjno-sportowe, funkcjonale pokoje i ...apartamenty, a także dostęp do plaży. 

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij