Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Jastarnia

4 obiektów i sal konferencyjnych

Jastarnia to idealne miejsce na konferencje. Sale konferencje w Jastarni to doskonała propozycja dla miłośników morskiego powietrza. Szkolenia odbywające się w tej części kraju cieszą się dużą popularnością. Przedsiębiorcy wybierający hotele konferencyjne w Jastarni mogą liczyć na doświadczona obsługę oraz różnorodne sale szkoleniowe. Wszystkie obiekty są klimatyzowane, posiadają sprzęt multimedialny oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Na terenie hoteli są również miejsca parkingowe. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą obiektów konferencyjnych w Jastarni. 

Czterogwiazdkowy hotel w samym sercu Półwyspu Helskiego otaczają malownicze lasy oraz piaszczysta plaża. Kompleks posiada pięć klimatyzowanych sal konferencyjnych oraz restaurację wyspecjalizowaną w kuchni śródziemnomorskiej, europejskiej i regionalnej. ...Na miejscu czeka basen, sauny, sala fitness oraz Spa. 

Obiekty konferencyjne w okolicy: Jastarnia

Położony w otoczeniu obszaru Natura 2000 Apartamentowiec condo Medical Investment Trust w Juracie to doskonałe miejsce do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i integracyjnych, szkoleń i warsztatów zdala od zgiełku miasta.  ...;

Verano Residence Jurata to nowoczesny apartamentowiec położony w województwie pomorskim na półwyspie helskim o doskonałym zapleczu konferencyjnym umożliwiającym organizacje spotkań biznesowych, i integracyjnych szkoleń, warsztatów, ...prezentacji.

Pozostałe sale konferencyjne:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij