Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Jabłonna

3 obiektów i sal konferencyjnych

Dom Zjazdów i Konferencji Polskiej Akadami Nauk w Jabłonnie to idealne miejsce na konferencje. Można tu do zorganizować oryginalne konferencje, sympozja i cykliczne szkolenia. Naszym klientom udostępniamy różnej wielkości sale ...konferencyjne, zapewniamy nocleg w stylowo urządzonym hotelu i całodzienne wyżywienie w restauracji znajdującej się w podziemiach pałacu. Gwarantujemy również obsługę na najwyższym poziomie, która zadba o najmniejszy szczegół organizowanego przez Państwa szkolenia. Mogą Państwu również odpocząć po ciężkim spotkaniu biznesowym, relaksując się w ogrodzie. Zapraszamy! 

Obiekty konferencyjne w okolicy: Jabłonna

Hotel Riviera jest nowoczesnym, czterogwiazdkowym obiektem o wysokim standardzie usług, znajdującym się niedaleko Lotniska Modlin. Do hotelu można łatwo i szybko dojechać z centrum Warszawy, jest on jednak oddalony od hałasu miasta i pozwala na odpoczynek ... i relaks. W Hotelu Riviera jest 5 klimatyzowanych i wyposażonych sal konferencyjnych, które pomieszczą od 30 do 600 gości. Hotel oferuje 47 eleganckich pokoi gościnnych, restaurację, bezpłatny parking i inne atrakcje.

Pozostałe sale konferencyjne:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij