hotel-bukowina-tatrzanska

Bukowina Tatrzańska to jedna z tych podhalańskich miejscowości, które w ostatnim czasie mocno się rozwijają pod kątem turystycznym. Nie ma co się dziwić – w końcu znajdziemy tu liczne szlaki górskie i malownicze krajobrazy. Mamy tu zachowane wszystkie atuty pobytu w górach, a jednocześnie znacznie niższe ceny niż w tych najpopularniejszych górskich miejscowościach. Dotyczy to zarówno pobytów indywidualnych, jak i tych biznesowych.

Bukowina Tatrzańska sprawdzi się w przypadku osób, które w górach poszukują bardziej kontaktu z naturą i wyciszenia, aniżeli tłocznych uliczek i stanowisk z ciupagami na każdym rogu 😉

Namawiając Was na wycieczkę do Bukowiny Tatrzańskiej, podrzucamy kilka propozycji obiektów, w których można się zatrzymać.

Pensjonat Sekuła

pensjonat sekula bukowina tatrzanska

Naszą pierwszą propozycją jest uroczy pensjonat przy ulicy Wierch Olczański. To miejsce atrakcyjne przez cały rok. Zimą warto pensjonat potraktować jako bazę wypadową do narciarskich szaleństw na pobliskich stokach, a latem pensjonat będzie miejscem, w którym odpoczną nasze zmęczone górskimi wędrówkami nogi.

pokoj z widokiem na gory bukowina tatrzanska

Pokoje Pensjonatu Sekuła są na tyle komfortowe i urozmaicone pod kątem wielkości powierzchni, że na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do wyboru są pokoje 2-, 3- i 4-osobowe. Wszystkie wyposażono w dodatkowe udogodnienia.

jacuzzi bukowina tatrzanska

Pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej może być też doskonałą destynacją biznesową – znajduje się tu sala konferencyjna, w której można przeprowadzić np. szkolenie podczas wyjazdu firmowego do Bukowiny. Pensjonat ma też własną restaurację z ciekawym menu.

sniadania pensjonat sekula

Willa na Olczańskim Wierchu

bon turystyczny bukowina tatrzańska

Na tej samej ulicy znajduje się również Willa na Olczańskim Wierchu. Miejsce to również sprawdzi się podczas wyjazdu firmowego, ponieważ nawet przy nietrafionej pogodzie, uczestnicy wyjazdu nie będą narzekali na nudę. Do dyspozycji willa oddaje część rekreacyjną, która obejmuje saunę fińską, bilard, ping-pong, telewizor oraz miejsce zabaw dla dzieci.

bilard bukowina tatrzanska

Przed wyjściem w góry nie musicie martwić się o śniadanie, bo zjecie je na miejscu. Willa na Olczańskim Wierchu oferuje pyszne śniadania w formie bufetu. A co z noclegiem? O to organizatorzy wyjazdów integracyjnych w Bukowinie Tatrzańskiej nie muszą się martwić, bowiem w ofercie tej willi jest kilka rodzajów pokoi do wyboru.

Willa na Olczańskim Wierchu

Aries Residence Bukowina Hotel

Aries Residence Bukowina Hotel

Jeśli planujecie organizację konferencji lub imprezy firmowej w Bukowinie Tatrzańskiej dopiero za jakiś czas, to dobrze się składa, ponieważ w tej klimatycznej miejscowości powstaje prawdziwa turystyczna i biznesowa perełka – Aries Residence Bukowina Hotel. Bukowina Tatrzańska jeszcze takiego dużego obiektu nie miała. Znajdzie się tu 118 apartamentów z aneksami kuchennymi. Apartamenty będą mieścić się w aż 5 budynkach.

apartamenty Aries Residence Bukowina Hotel

W nowym hotelu w górach zastosowane zostaną ekologiczne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED, ekologiczne windy czy energooszczędny system chłodzenia i ogrzewania. Zapowiada się bardzo ciekawie – otwarcie planowane na koniec tego roku. Poczekacie? 🙂

strefa SPA Aries Residence Bukowina Hotel

Będzie to na pewno bardziej nowoczesna i luksusowa forma pobytu. Jeśli jednak szukacie kameralnego obiektu / zajazdu z małą salką konferencyjną i przemiłą góralską gościnnością, śmiało możecie najpierw sprawdzić nasze powyższe propozycje.

Share:
Komentarze

Your email address will not be published. Required fields are marked *