Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Pałac Żelechów SPA & Wellness

Sale konferencyjne i szkoleniowe Zielonka

6 obiektów i sal konferencyjnych

Obiekty konferencyjne w okolicy: Zielonka

Trylogia to idealne miejsce zarówno na organizację szkoleń i konferencji, jak i wystawnych kolacji firmowych czy imprez i wyjazdów integracyjnych. Obiekt znajduje się na 4- hektarowym terenie pełnym zieleni ....

CS Szkolenia i Doradztwo Sp. z.o.o. to doskonałe miejsce na prestiżowe konferencje. Nasz obiekt konferencyjny to przede wszystkim wygoda wypoczynku oraz sale, która każde szkolenie uczynią wyjątkowym. Nasza obsługa zadba o Państwa potrzeby tak, aby ... nasi klienci byli zadowoleni z współpracy, postaramy się również o indywidualne ofert szkoleniowe dla najbardziej wymagających przedsiębiorców. Naszą mocną stroną jest piękne otoczenie przyrody. Ci z Państwa którzy lubią zwiedzać turystyczne szlaki na pewno znajdą tu coś dla siebie. Dodatkowo zapewnimy smaczną kuchnie i catering na najwyższym poziomie. Nasz kameralny obiekt zapewni Państwu udane szkolenia.  Rodzaje szkoleń: - Szkolenia zamknięte - przygotowane ściśle pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki właściwie przeprowadzonej analizie oraz zidentyfikowaniu kluczowych zagadnień, realizujemy szkolenia "na miarę" Państwa potrzeb. - Szkolenia otwarte - adresowane są do wybranych grup pracowników z różnych przedsiębiorstw. Program przygotowany jest w sposób uniwersalny i bardzo wszechstronny, tak aby spełniał oczekiwania każdego uczestnika. Taki sposób szkolenia oprócz korzyści wynikających z nabytej wiedzy, dodatkowo stwarza możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami.  

Hotel Złote Dęby, położony 16 km od Warszawy, oferuje luksus w otoczeniu Białołęki z dostępem do Zalewu Zegrzyńskiego.

ARTHOTEL STALOWA 52 położony jest w samym sercu warszawskiej Pragi. Trzy nowoczesne sale konferencyjne będą doskonałym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych i  z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających ...organizatorów!

Muzeum Polskiej Wódki to designerski, multifunkcjonalny obiekt, który umożliwia zapoznanie się z historią atrybutu polskości. Na gości czeka mnóstwo interaktywnych ekspozycji, prezentacji i projekcji.  W skład Muzeum wchodzi także Kino ....

Bliska Residence powstaje w okolicy Soho Factory, Centrum Praskiego Koneser, Portu Praskiego i plaży miejskiej nad Wisłą, z której można podziwiać warszawską Starówkę. Nowa warszawska inwestycja powstaje blisko stacji metra "Stadion Narodowy", co zapewnia ... najemcom i gościom krótkoterminowym dobry dojazd metrem zarówno z lotniska, dworca PKP, centrum miasta, jak i obrzeży Warszawy. Autorami projektu nowego budynku na warszawskiej Pradze są architekci z pracowni „Beczak & Beczak”.