Sale konferencyjne w Polsce cieszą się dużym zróżnicowaniem. Organizatorzy mogą wybierać spośród kameralnych przestrzeni w spokojnych miejscowościach, przez interesujące, wyjątkowe obiekty, które zaskoczą wszystkich Gości, aż po ogromne, nowoczesne pomieszczenia w wielkich miastach. Wydarzenia mogą odbywać się bez ograniczeń zwłaszcza w ostatniej kategorii. To przestrzenie, które pozwalają na organizację każdego wydarzenia — niezależnie od jego wielkości. Dlatego też dzisiaj przygotowaliśmy dla Was listę największych sal konferencyjnych w całej Polsce. Przestrzenie te rozbite są po całym kraju i są w stanie ugościć co najmniej 1000 osób. Dzięki temu każdy z organizatorów — niezależnie czy chce zorganizować event w górach, czy nad morzem — może swobodnie wybierać spośród nich. Sprawdźcie 11 naszych propozycji i wybierzcie przestrzeń idealną dla Waszego wydarzenia!

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

Zaczynając od najmniejszego z największych, przedstawiamy Wam Miejski Ośrodek Kultury, który znajduje się w samym sercu Olsztyna. Obiekt ten to stylowy, elegancki i zgodny z tradycją budynek, który tworzy wokół siebie wspólnotę aktywnych i kreatywnych ludzi, którzy cenią sobie współpracę oraz rozwój szeroko pojmowanej kultury. To dzięki obszernej ofercie biznesowej. W kompleksie MOK, który składa się z głównego budynku Ośrodka, Spichlerza oraz Amfiteatru im. Czesława Niemena znajduje się aż 7 przestrzeni konferencyjnych. Dzięki klasycznej aranżacji panuje w nich niezwykły klimat, który sprzyja owocnej pracy. W największej z sal — w amfiteatrze — jest w stanie zmieścić się aż 1300 osób! Co więcej, nie braknie też nowoczesnego wyposażenia. Oświetlenie, nagłośnienie i przestronne sceny pozwalają poprowadzić doskonałą prelekcję, a w ofercie znajdują się też miejsca specjalnie przygotowane dla osób z niepełnosprawnościami.

Hotel Rzeszów

Przenosząc się na drugi koniec Polski, spotkamy na swojej drodze czterogwiazdkowy, nowoczesny hotel w centrum Rzeszowa. To luksusowy i elegancki obiekt, który dzięki świetnej lokalizacji i jedynemu tak dużemu centrum biznesowemu na Podkarpaciu staje się miejscem idealnym do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, sympozjów i innych eventów biznesowych. Przestrzeń konferencyjna wyposażona w najnowsze systemu audiowizualne jest w stanie ugościć nawet 2500 uczestników w wielu klimatycznych salach, a największa z nich może przyjąć nawet 1000 Gości. Sale są świetnie oświetlone, a ich designerskie wykończenie podkreśla ekskluzywność każdego eventu. Co więcej, na uczestników czekają komfortowe pokoje w najwyższym standardzie, pyszna Restauracja Oranżeria oraz strefa SPA & Fitness.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Warszawa jako największe miasto w Polsce, może pochwalić się również jedynymi z największych sal konferencyjnych. Pierwszym obiektem, który z dumą reprezentuje giganty eventowe stolicy jest markowy DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Warsaw. W swojej bogatej ofercie hotel posiada aż 700 miejsc noclegowych i przestronne centrum konferencyjne unikatowe na skale Europy. Obiekt ten dysponuje aż 20 mniejszymi salami konferencyjnymi oraz jedną, dużą salą balową, która pomieści aż 1800 osób. Łącznie całe centrum konferencyjne ma aż 5000 metrów kwadratowych, które można dowolnie dzielić dzięki systemowi mobilnych ścian. Zaplecze gastronomiczne DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw charakteryzuje się wyśmienitą kuchnią, prestiżowym wystrojem, idealną obsługą i wspaniałymi śniadaniami, a po owocnej pracy z nowoczesnym wyposażeniem zrelaksować można się w profesjonalnej strefie SPA.

Windsor Palace Hotel & Conference Center****

Jak sama nazwa mówi, ten obiekt jest na najwyższym, królewskim poziomie. Jego wystrój jest utrzymany w klasycznym, eleganckim stylu, który kojarzy się z najpiękniejszymi pałacami. Z myślą o ludziach biznesu w hotelu zaaranżowano 37 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjno-bankietowych, w których można zorganizować dowolnego rodzaju szkolenia, sympozja, konferencje czy firmowe bankiety. Goście mogą korzystać z ponad 4500 metrów kwadratowych elastycznej przestrzeni biznesowej. Największa z przestrzeni — Sala Lordów — ugości nawet 1000 osób, ale znajdą się tutaj też przestrzenie idealne do kameralnych rozmów. Każde z pomieszczeń jest wyposażone w nowoczesne sprzęty takie jak nagłośnienie i sprzęt audiowizualny, rolety umożliwiające, zaciemnienie sali, klimatyzację, ekrany, rzutniki i flipcharty. Co więcej, istnieje możliwość przeprowadzenia wideokonferencji oraz profesjonalnego tłumaczenia symultanicznego. To prawdziwie arystokracki obiekt konferencyjny.

Stadion PGE Narodowy

Kto z Was nie słyszał o największym stadionie w Polsce? Wiedzieliście, że w jego zapleczu znajdują się jedne z największych sal biznesowych w Warszawie i całej Polsce? Posiada on aż 50 000 metrów kwadratowych przestrzeni biznesowej, w której skład wchodzą aż 84 pomieszczenia! Sama płyta stadionu ma ponad 12 000 m2 i zamienić może się w przestronną przestrzeń konferencyjną! Na organizatorów kameralnych spotkań biznesowych czekają 62 loże oraz liczne przestrzenie niestandardowe — między innymi loże VIP. Wyposażenie PGE również nie pozostawia wiele do życzenia. W zapleczu biznesowym znajdują się nowoczesne systemy audiowizualne, klimatyzacja, rzutniki, ekrany i wiele więcej. To świetnie zorganizowane miejsce, dla najbardziej wymagających organizatorów.

Nosalowy Dwór & Nosalowy Park

A jakby połączyć duże eventy, z góralską tradycją? Jest to możliwe w Nosalowym Dworze, który znajduje się w pięknej okolicy Zakopanego. Ten obiekt łączący nowoczesność z tradycją i stylowymi elementami największym resortem w Zakopanem, co oznacza też, że oferuje duże przestrzenie biznesowe. Na Gości czeka tam ponad 1000 komfortowych miejsc noclegowych, profesjonalna strefa SPA oraz imponujące centrum konferencyjne o powierzchni 2000 metrów kwadratowych. Organizatorzy wybrać mogą spośród 23 nowocześnie wyposażonych sal, z których największa — Gerlach — pomieści aż 1250 osób. Co ważne, obiekty Nosalowy Dwór & Nosalowy Park zostały w pełni przystosowane do organizacji eventów hybrydowych, a sale są nowocześnie urządzone, profesjonalnie oświetlone i nagłośnione, a także posiadają pełne wyposażenie multimedialne.

AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe

Jeżeli jednak wolicie morską bryzę, od górskich widoków mamy dla was świetną propozycję. AMBEREXPO to nowoczesny obiekt w Gdańsku, który wyróżnia się swoją przestronnością, wielofunkcyjnością oraz innowacyjną aranżacją. Umożliwia on zaaranżowanie przestrzeni eventowej na potrzeby wydarzeń kongresowych, dzięki czemu mogą powstać aż trzy sale (Hala A, Hala B, Hala C), każda o pojemności 3360 osób! W standardowym planie w obiekcie znajduje się 11 sal, które zostały nowocześnie wyposażone w sprzęty cyfrowe i analogowe. Co więcej, istnieje możliwość zorganizowania pysznego cateringu i odprężającej przerwy na kawę. AMBEREXPO posiada też duży parking, na którym zmieści się aż 430 pojazdów.

Gdynia Arena

Kolejnym nadmorskim obiektem z jedną z największych sal konferencyjnych w Polsce jest Gdynia Arena. To świetnie zlokalizowana przestrzeń, która gwarantuje szybką komunikację z bazą hotelową oraz turystyczną. Gdynia Arena składa się z trzech przestrzeni — dwóch mniejszych sal konferencyjnych: jedna, która ugości 30 osób i druga o pojemności 90 Gości — oraz hali widowiskowo-sportowej, która jest w stanie przyjąć nawet 4334 widzów. To imponująca przestrzeń, która dodatkowo zapewnia profesjonalny sprzęt, system nagłośnienia oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Co więcej, Goście skorzystać mogą z wyśmienitych barów i przytulnych kawiarni znajdujących się w obiekcie, a na zmotoryzowanych czekają 264 miejsca parkingowe.

Zamek Książąt Pomorskich

Zabytkowe przestrzenie okazują się być świetnym, przestronnym miejscem, idealnym do organizowania eventów. Tak też jest w Zamku Książąt Pomorskich, który zlokalizowany jest na Wzgórzu Zamkowym nad Odrą w Szczecinie. Zamek oferuje wynajem czterech przestrzeni: Dziedzińca Zamkowego o maksymalnej pojemności 3000 osób, Dziedzińca Mennicznego o powierzchni 1100 metrów kwadratowych, kameralnej Sali Kinowej oraz eleganckiej, małej sali dla 45 Gości. Niepowtarzalny klimat i design otoczenia gwarantuje, że dane spotkanie na długo pozostanie w pamięci uczestników, a dodatkowe atrakcje umilą każdy pobyt. Zobaczyć można Celę Czarownic czy jedno z kilku w Polsce Wahadeł Foucaulta! Oprócz tego załoga obiektu proponuje wyśmienity catering, przestronny parking, a nawet dokumentacje fotograficzną wydarzenia.

Centrum Kongresowe Targi Kielce

Na wschodzie Polski również znajdzie się obiekt, który stanie na podium! Centrum Kongresowe Targi Kielce to największe i najnowocześniejsze centrum biznesowe w tym rejonie i zapewnia najlepszą przestrzeń do organizacji kongresów, bankietów, wystaw, prezentacji produktów oraz koncertów. W ofercie obiektu znajduje się 19 nowoczesnych sal konferencyjnych i szkoleniowych, które dzięki mobilnym ściankom można ze sobą łączyć. Największa z nich — Hala E pomieści aż 4500 osób! To świetny wynik, który dodatkowo wzmacnia się dzięki najwyższej jakości wyposażeniu. Mównice, sceny o różnej wielkości, mikrofony bezprzewodowe, sprzęt nagłaśniający, rzutniki multimedialne, rzutniki do foliogramów i slajdów, ekrany plazmowe i wewnętrzna sieć telewizyjna Targów Kielce to tylko jedne z wielu udogodnień Kieleckiego Centrum.

Targi Lublin S.A.

Oprócz Kieleckich przestrzeni, na wschodzie kraju, bliżej granicy znajduje się obiekt, który od ponad 20 lat organizuje najlepsze wydarzenia z zakresu biznesu, edukacji, kultury, motoryzacji, rolnictwa i wielu innych. Świetnie zlokalizowane Targi Lublin oferują aż 12 000 metrów kwadratowych multi funkcjonalnej przestrzeni, która dzieli się na 5 stylowych sal. Hala C to największa industrialna przestrzeń o 7200 metrów kwadratowych powierzchni i 11,5 metrach wysokości. Ta oszałamiająca sala pomieści aż 5000 osób w ustawieniu teatralnym. Dostępna jest też nie mniej imponująca Hala A dla 2000 osób. Wszystkie pomieszczenia są zaaranżowane w sposób nowoczesny i wyposażone w funkcjonalne meble. Znajduje się w nich również klimatyzacja, znacznie podnosząca komfort pracy o każdej porze roku, nawet podczas największych upałów.

Share:
Komentarze

Your email address will not be published. Required fields are marked *