Pokazywaliśmy Wam już warte uwagi przestrzenie eventowe w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu. Teraz pora na najlepsze sale konferencyjne Gdańsk!

Kto nie chciałby połączyć pracy, spotkań, szkoleń i networkingu z morską bryzą i niepowtarzalnym trójmiejskim klimatem? Gdańsk, oprócz tego, że jest nadmorskim centrum polskiej turystyki, może pochwalić się także bogatą, nowoczesną ofertą przestrzeni biznesowych. Organizujesz event w Gdańsku? Zostań z nami! 

progres gdańśk

Progres Event & Conference – Sale konferencyjne Gdańsk

500 metrów kwadratowych unikalnej przestrzeni eventowej – to właśnie Progres Event & Conference. Obiekt zlokalizowany na gdańskim Wrzeszczu to kompleks sal bankietowo konferencyjnych oraz restauracja.

Miejsce to położone jest na terenie dawnych koszar kawalerii przy ulicy Słowackiego. Dzięki temu w niepowtarzalny sposób przenika się tutaj teraźniejszość z przeszłością. Cały obiekt składa się z Bistro by Progres, w którym serwowane są pyszne posiłki oraz przestronnej, multi funkcjonalnej sali bankietowo-konferencyjnej.

Przestrzeń ta pozwala na organizację zarówno małych, jak i dużych wydarzeń do nawet 160 osób. Przestronność, wysoki komfort i nowoczesna aranżacja to tylko namiastka cech, które posiada sala. Dodatkowo istnieje możliwość podzielenia Sali Progres na mniejsze pomieszczenia dzięki dźwiękoszczelnej ścianie.

Do dyspozycji organizatorów jest także przestronne foyer, prywatny taras i przestrzeń umożliwiająca sprawną rejestrację uczestników eventu.

Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej

Konferencja biznesowa w muzeum? To możliwe! Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej to obiekt konferencyjny o bogatej historii. Dziś można w nim zorganizować wysokiej rangi konferencje, szkolenia czy inne spotkania biznesowe, a w 1980 roku w Sali BHP podpisywano Porozumienia Sierpniowe, które kończyły wielki solidarnościowy strajk w sierpniu 1980 roku.

Obiekt oferuje 4 sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości. Największa z sal – Duża Sala – umożliwia zaproszenie aż 200 osób w ustawieniu teatralnym. Pozostałe pomieszczenia są mniejsze, odpowiednie do organizacji kameralnych spotkań biznesowych. Ciekawym atutem obiektu są również wycieczki po terenach byłej Stoczni Gdańskiej i Danziger Werft organizowane dla uczestników spotkań.

gdański park naukowo

Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Kolejny obiekt w naszym zestawieniu to definicja idealnej przestrzeni biznesowej. Gdański Park Naukowo-Technologiczny im. prof. Hilarego Koprowskiego to nowoczesny obiekt, który dziś jawi się jako jedna z najlepszych przestrzeni biznesowych.

Park w swojej ofercie ma aż 9 sal konferencyjnych, rozmieszczonych w dwóch budynkach – B i C. Co więcej, dwie z sal – dzięki systemowi mobilnych ścian – można dzielić na mniejsze pomieszczenia.

Przestrzenie te są doskonałym tłem do organizacji najlepszych szkoleń, konferencji, warsztatów, prezentacji, pokazów oraz spotkań biznesowych. Dodatkowo dostępne są funkcjonalne przestrzenie coworkingowe, biura, Inkubator Technologiczny oraz wyśmienite bistro. 

dom oliwski gdańsk

Dom Oliwski – Sale konferencyjne Gdańsk

Szukasz bardziej klimatycznej i tradycyjnej przestrzeni? Dom Oliwski zlokalizowany na obrzeżach miasta to strzał w dziesiątkę.

Dom Oliwski mieści się w pobliżu obwodnicy, dzięki czemu jest doskonale połączony z całym Trójmiastem oraz najważniejszymi punktami komunikacyjnymi. Otoczony został malowniczą przyrodą, która stanowi świetne warunki dla spokojnego wypoczynku oraz integracji gości na świeżym powietrzu.

Dom Oliwski ma w swojej ofercie jedną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która pozwala na zaproszenie około 50 osób. Mogą się w niej odbyć wszelkie szkolenia, warsztaty, wykłady czy sympozja. To idealne miejsce na kameralne spotkania w przytulnej atmosferze.

marina gdańsk

Marina Club Hotel

Konferencja z widokiem na marinę i Stare Miasto? To nie problem w Marina Club Hotel. Poza korzystną lokalizacją, wyróżnia ten obiekt również nowoczesność, elegancja, a także wysoki poziom usług.

Marina Club Hotel doskonale sprawdza się jako tło wszelkich spotkań biznesowych i okolicznościowych, a także jako przestrzeń do integracji.  W obiekcie znajduje się nowoczesna sala biznesowa, która jest w stanie pomieścić do 25 osób w ustawieniu teatralnym. Pomieszczenie jest jasne, odpowiednio oświetlone, klimatyzowane oraz zostało w pełni wyposażone.

Co więcej, do sali wpada sporo światła dziennego, które sprzyja koncentracji gości.

almond gdańśk

Hotel Almond **** Business & Spa

W Gdańsku nie brakuje hoteli czterogwiazdkowych. Jednym z nich jest Hotel Almond **** Business & Spa. Co dokładnie oferuje? Na klientów czeka 7 sal konferencyjnych o smakowitych nazwach: Szafran, Anyż, Cynamon, Imbir, Kardamon oraz Wanilia. Dostępne jest również kameralne Studio Biznes. Dzięki zastosowaniu w nich systemu ścian modułowych część z nich można ze sobą połączyć. W ten sposób w Hotelu Almond można obsłużyć grupy liczące nawet 320 osób.

Dodatkowo umieszczona na dwóch poziomach budynku, Restauracja Magiel pozwala rozkoszować się niebanalnym smakiem przekąsek, dań oraz deserów, przy jednoczesnym podziwianiu panoramy rzeki. A pod koniec dnia intensywnej pracy, uczestnicy wydarzeń mogą zrelaksować się w nowoczesnym Centrum Spa.

Scandic Gdańsk

Jeżeli zależy Wam na sprawnej komunikacji, to warto wybrać obiekt, który znajduje się nieopodal węzłów komunikacyjnych. Scandic Gdańsk zlokalizowany jest naprzeciw Dworca Głównego PKP. Dzięki temu zapewnia łatwy i przyjemny transport dla Gości wydarzenia.

Scandic Gdańsk udostępnia klientom biznesowym aż 7 eleganckich sal konferencyjnych, z których największa przyjmie nawet ponad 300 osób. Niezależnie od wielkości wydarzenia – każdy znajdzie tutaj przestrzeń dla siebie.

Dodatkowo eventy zorganizować można w klimatycznej restauracji Senso Restaurant & Bar. Wszechstronnych charakter lokalu ułatwia organizację biznesowych lunchy oraz przyjęcia okolicznościowego, a menu jest efektem świeżego spojrzenia na tradycyjną gastronomię oraz innowacyjnych pomysłów.

hotel amber

Hotel Amber

Amber Hotel to doskonałe miejsce do organizacji konferencji. Na terenie Amber Hotel dostępnych jest pięć przestronnych sal konferencyjnych, które stanowią idealne miejsce do przeprowadzenia profesjonalnych spotkań biznesowych, konferencji, czy też szkoleń. Największa z sal może pomieścić maksymalnie 200 osób i posiada elastyczną konfigurację, ponieważ może być podzielona na trzy mniejsze pomieszczenia za pomocą mobilnych ścian.

Sale są rozmieszczone na trzech piętrach, zachowując prywatność uczestników. Dodatkowo, Amber Hotel oferuje profesjonalne wsparcie techniczne oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, co umożliwia prezentacje multimedialne, wideokonferencje oraz inne interaktywne formy prezentacji.

zatoka gdańsk

Hotel Zatoka

Nasze zestawienie zamknie obiekt o wyjątkowej bryle. Hotel Zatoka wyróżnia się spośród gdańskiego krajobrazu swoją nietypową, nowoczesną architekturą. Fascynujący, geometryczny budynek kryje w sobie dwie przestronne sale konferencyjne, z których jedna ma powierzchnię 90 metrów kwadratowych, a druga 83 metry kwadratowe.

Obie te sale są w stanie pomieścić maksymalnie 90 osób w układzie kinowym, co czyni Hotel Zatoka doskonałym miejscem do organizacji udanych konferencji, prelekcji, szkoleń i warsztatów. Dzięki swojej unikalnej architekturze oraz kompleksowym udogodnieniom, ten obiekt oferuje inspirujące i funkcjonalne przestrzenie do organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych.

Share:
Komentarze

Your email address will not be published. Required fields are marked *