Poznań, miasto o niezwykłym charakterze, przyciąga swoim pięknem, historią i dynamicznym rozwojem.  Jednak to nie tylko przepiękne zabytki i rozwinięta infrastruktura, które pozwalają miastu rozkwitać. To także miejsca – sale konferencyjne, w których odbywają się spotkania, które zmieniają przyszłość biznesu, nauki i kultury.

Mówiąc krótko, Poznań to idealne miasto na organizację konferencji i eventów. Aby jednak stworzyć wydarzenie, które na stałe zapadnie w pamięć uczestników, niezbędne są nie tylko wizja i treść. Potrzebne jest także odpowiednie miejsce. Oto nasza lista najlepszych sal konferencyjnych w Poznaniu! 

Don Prestige Residence – Sale Konferencyjne Poznań

Don Prestige Residence to uroczy obiekt usytuowany w bliskim sąsiedztwie poznańskiego Starego Rynku. To wyjątkowe miejsce stanowi idealne otoczenie dla osób planujących organizację konferencji. Oferuje aż trzy eleganckie sale konferencyjne, z których każda została wyposażona w sprzęt wysokiej jakości.

Don Prestige Residence dba również o komfort uczestników konferencji, zapewniając klimatyzację, która umożliwia utrzymanie optymalnej temperatury przez całe wydarzenie. Ponadto, bezprzewodowy Internet jest dostępny w całym obiekcie, co ułatwia korzystanie z internetu i komunikację podczas konferencji.

Maltańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne

Maltańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne to wyjątkowe miejsce położone w sercu Poznania, które stworzone zostało z myślą o profesjonalnej organizacji konferencji i spotkań firmowych.

To miejsce jest również niezwykle malownicze. Budynek Maltańskiego Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego jest połączony z obszarem Jeziora Maltańskiego, jednego z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Poznaniu. Goście mogą cieszyć się pięknymi widokami na jezioro i okoliczne tereny rekreacyjne, które rozciągają się na blisko 200 hektarach. To doskonała okazja do relaksu i odpoczynku po intensywnym dniu konferencyjnym.

Maltańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne oferuje szeroki wybór sal konferencyjnych, które zostały starannie dostosowane do różnych potrzeb organizatorów spotkań i wydarzeń firmowych. W sumie dostępnych jest 8 sal o różnej specyfikacji, co pozwala na elastyczną organizację konferencji o różnym charakterze.

Concordia Design – Sale Konferencyjne Poznań

Concordia Design to imponujący budynek, który wyróżnia się zarówno swoim unikalnym stylem, jak i historycznym znaczeniem. Kiedyś pełniący funkcję Starej Drukarni, obiekt ten przeszedł gruntowną renowację. Przekształcono go w miejsce, które teraz jest uważane za jeden z najbardziej innowacyjnych obiektów eventowych.

Cała przestrzeń użytkowa obiektu wynosi ponad 1000 metrów kwadratowych i składa się z dziesięciu przestronnych, nowoczesnych sal, które zapewniają komfortowe warunki dla uczestników. Co więcej, niektóre z tych pomieszczeń są wyposażone w system mobilnych ścian, które umożliwiają ich elastyczne łączenie. Dzięki temu istnieje możliwość stworzenia miejsca nawet dla 500 osób, co czyni Concordia Design doskonałym miejscem do organizacji dużych konferencji i eventów.

Hotel Platinum Residence****

Hotel Platinum Residence**** to wyjątkowy obiekt położony w zabytkowej willi z początków XX wieku. To miejsce, które wyróżnia się nie tylko swoim historycznym urokiem, ale także nowoczesnymi udogodnieniami, które sprawiają, że jest idealnym miejscem zarówno do relaksu, jak i organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych czy imprez okolicznościowych.

Jednym z głównych atutów tego hotelu jest jego doskonała oferta dla organizatorów konferencji. Goście mogą wybierać spośród pięciu sal konferencyjnych o różnych rozmiarach i wyposażeniu, co pozwala na elastyczną organizację spotkań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz miejsca na kameralne spotkanie biznesowe, czy też planujesz większą konferencję, Hotel Platinum Residence**** jest w stanie sprostać Twoim potrzebom.

Sheraton Poznan Hotel – Sale Konferencyjne Poznań

Sheraton Poznań Hotel to luksusowy obiekt z pięcioma gwiazdkami, zlokalizowany w sercu Poznania przy ul. Bukowskiej, naprzeciwko Międzynarodowych Targów Poznańskich. Hotel ten jest doskonałym miejscem dla klientów biznesowych, którzy poszukują profesjonalnego wsparcia w organizacji konferencji oraz innych eventów biznesowych.

W Hotelu Sheraton Poznań znajduje się specjalnie przygotowane piętro konferencyjne, które spełnia najwyższe standardy nowoczesności i funkcjonalności. Ta przestrzeń o powierzchni 350 metrów kwadratowych jest nie tylko przestronna, ale również urządzona w elegancki i stylowy sposób. To idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, w tym konferencji, zebrania, warsztatów czy nawet dużych bankietów.

Piętro konferencyjne w Sheraton Poznań Hotel wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt i technologie, aby zapewnić pełen sukces każdego wydarzenia. Profesjonalna obsługa hotelu dba o detale, aby wszystko przebiegało sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu to prestiżowa instytucja, zlokalizowana w pięknym, trzykondygnacyjnym budynku biurowym o jasnej, ciepłej elewacji oraz płaskim dachu. Odgrywa kluczową rolę jako centrum edukacyjne i konferencyjne. Stanowi ważne miejsce spotkań i wymiany wiedzy dla profesjonalistów z dziedziny księgowości oraz pokrewnych obszarów.

Obiekt dysponuje imponującą przestrzenią konferencyjną, która może pomieścić ponad 1000 uczestników. Na terenie Stowarzyszenia znajduje się 18 przestronnych, wygodnych i w pełni wyposażonych sal wykładowych, które pozwalają na organizację spotkań dla grup liczących nawet do 220 osób.

Te nowoczesne sale wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz ergonomiczne meble. Jasne i przestronne wnętrza tworzą inspirujący i profesjonalny klimat, sprzyjający wymianie wiedzy oraz nawiązywaniu cennych kontaktów zawodowych.

Share:
Komentarze

Your email address will not be published. Required fields are marked *