Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe Konstantynów Łódzki

10 obiektów i sal konferencyjnych

Obiekty konferencyjne w okolicy: Konstantynów Łódzki

Wygodny trzygwiazdkowy Hotel położony w spokojnej okolicy, w odległości 15 min. od centrum Łodzi przy drodze krajowej 71 oraz w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej 72. Lokalizacja pozwala na dogodny dojazd do lotniska, centrum targowego, hali "Arena", ...centrum handlowo - rozrywkowego "Manufaktura".

Hotel City Residence usytuowany jest w samym sercu Łodzi, nieopodal Manufaktury, Międzynarodowych Targów Łódzkich, słynnej ulicy Piotrowskiej oraz Centrum Handlowego Manufaktura. Znakomity dojazd do obiektu ułatwia bliskość lotniska oraz ...Dworca Łódź Kaliska. Swoim gościom obiekt oferuje przestronne i luksusowe apartamenty w cenie pokoju hotelowego, przepyszną i wykwintną restaurację, malowniczy ogród z leżakami, a także oryginalny WhiskyBar.

Nowoczesne i ekskluzywne wnętrza oferuję komfortowe miejsca noclegowe, funkcjonalne zaplecze konferencyjne, smaczną restaurację, a także dostosowanie pomieszczń do osób niepełnosprawnych ....

Expo Łódź to nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt w samym sercu miasta, w którym odbywają się różnego rodzaju eventy, m.in. targi, konferencje, szkolenia, pokazy, wystawy czy prezentacje. Obiekt umożliwia organizację wydarzeń na międzynarodowym poziomie i ...oferuje wiele opcji indywidualnej aranżacji przestrzeni eventowej.

CoSpot office & coworking to coś więcej niż miejsce do pracy. To przestrzeń stworzona po to, aby móc rozwinąć skrzydła i pokonywać kolejne szczeble kariery. Obiekt udostępnia designerskie pomieszczenia do pracy niezależnej, salki do spotkań a także sale ...szkoleniowe.

4-gwiazdkowy hotel dzieli od Łodzi zaledwie 20 minut drogi. To wspaniały wariant na wyjazd służbowy, w trakcie którego poświęcimy się efektywnej pracy, a także zażyjemy niezbędnego odpoczynku ....

Funkcjonale, a jednocześnie piękne wnętrza Pomorskiej 21 to gwarancja niezapomnianego wydarzenie biznesowego. 

Projektanci z pracowni KM Rubaszkiewicz chcą przywrócić świetność hotelu designem nawiązując do czasów jego powstania. W Aiden by Best Western@Łódź więc znajdziemy kolorystykę „jawnie wyjętą” z dzieł malarskich artystów z okresu powstania hotelu. Będzie ...połączenie delikatnych barw piaskowych z głębokim granatem. Nacisk projektanci kładą na urozmaicenie wnętrz odważnymi kolorami mebli, które przywiązywać mają widoki niczym z obrazów artystów fowizmu. Retro meble i dekoracje, nowoczesne rozwiązania i inspiracja stylem nowojorskim Hamptons.

Piotrkowska 94 Center Hotel składać się będzie z dwóch budynków - z dawnego biurowca i budynku, w którym znajdować się będzie strefa odnowy biologicznej. Obiekt powstaje przy najbardziej znanej ulicy w Łodzi - Piotrkowskiej. ...Lokalizacja w samym centrum miasta to niewątpliwy atut tego miejsca. Piotrkowska 94 Center Hotel to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, ponieważ w obiekcie znajduje się nowoczesna i przestronna sala konferencyjna, która pomieści do 500 uczestników, co wyróżnia Piotrkowska 94 Center Hotel wśród konkurencyjnych obiektów.

Pozostałe sale konferencyjne:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij