Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Piotrków Trybunalski

4 obiektów i sal konferencyjnych

Eleganckie Hotel Altamira położony jest w spokojnej i cichej okolicy otoczonej zielenią. Obiekt zajmuje się organizacją ważnych wydarzeń biznesowych, konferencji, seminariów, sympozjów, szkoleń i kursów, a także wyjatkowych ...uroczystości okazjonalnych i rodzinnych Do dyspozycji klientów ośrodek oddaje 76 przytulnych i bardzo komfortowych miejsc noclegowych, przestronne i nowocześnie wypsażone zaplecze konferencyjne oraz wykwintną restaurację z salą bankietową. Nad pobytem gości czuwa wykwalifikowany i sympatyczny personel, świadczący wysokiej jakości usługi zgodnez przyjętymi standardami europejskimi.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Piotrków Trybunalski

Ośrodek położony jest w malowniczym otoczeniu lasów, rzek (Pilicy oraz Luciąży) oraz Zalewu Sulejowskiego w centrum Polski. Dodatkowym atutem jest mikroklimat, który wykorzystywany był w celach leczniczych przez kuracjuszy mieszczącego się ...tutaj niegdyś sanatorium. Wysoki standard świadczonych usług, dobra kuchnia, profesjonalna obsługa dają gwarancję przyjemnego wypoczynku osobom odwiedzającym i przebywającym w Zielonym Gościńcu . Do dyspozycji gości oddano: hotel trzygwiazdkowy z restauracją, trzy sale bankietowe, "Piwniczkę" przeznaczoną do zabaw biesiadnych (max. 35 osób), trzy sale konferencyjne, dwie sauny oraz jacuzzi, 10-hektarowy teren zielony z altankami, namiotami oraz innymi atrakcjami, bezpłatny, monitorowany parking.

Pozostałe sale konferencyjne:

Wysokiej klasy obiekt usytuowany w sercu województwa łódzkiego, skąd sprawnie dotrzemy do Łodzi oraz Warszawy.

FAQ

Które obiekt konferencyjne w Piotrkowie Trybunalskim oferują noclegi?

Obiekty konferencyjne w Piotrkowie Trybunalskim w kompleksowy sposób podchodzą do organizacji spotkań biznesowych. Poza oferowaniem sal, najczęściej proponują też miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach. Doskonałym przykładem jest 3-gwiazdkowy Best Western Hotel Trybunalski, który ma w swojej ofercie eleganckie oraz wysoce komfortowe zaplecze noclegowe. Znajdują się tam pokoje typu Standard i Superior, a także apartamenty.

Gdzie zorganizować konferencję na 200 osób w Piotrkowie Trybunalskim?

Sale konferencyjne w Piotrkowie Trybunalskim pozwalają na organizację zróżnicowanych pod względem wielkości spotkań. Znajdują się tam niewielkie, kameralne sale, jak i te znacznie większe, nawet na setki gości. Konferencję na 200 osób w Piotrkowie Trybunalskim z powodzeniem można zorganizować m.in. w klimatycznym Hotelu Altamira, który znajduje się przy ulicy Dmowskiego 38. Obiekt ten proponuje 3 sale konferencyjne - największa z nich jest w stanie pomieścić 200 osób w ustawieniu teatralnym.

Gdzie zorganizować spotkanie biznesowe w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego?

Piotrków Trybunalski to doskonałe miejsce na organizację nawet najbardziej wymagających spotkań biznesowych. Jeśli jednak poszukują Państwo obiektu w jego okolicach, to także mamy dobrą wiadomość - znajdują się tam wysokiej klasy miejsca na konferencje i szkolenia. Najlepszym tego przykładem jest 3-gwiazdkowy Hotel Zielony Gościniec, który usytuowany jest w Sulejowie - tuż obok malowniczych lasów, rzecz oraz Zalewu Sulejowskiego.

Czy w obiektach konferencyjnych w Piotrkowie Trybunalskim można zamówić catering?

Jak powszechnie wiadomo, catering jest istotnym elementem spotkań biznesowych. Przerwy kawowe to odpowiedni moment na integrację gości. Wiedzą o tym właściciele obiektów konferencyjnych w Piotrkowie Trybunalskim. Otóż w obiektach tam usytuowanych można liczyć na wyśmienite usług gastronomiczne - z powodzeniem zamówią w nich Państwo pełen catering na konferencje i szkolenia. Czekają tam gotowe warianty menu, które jednak - w razie potrzeb - można modyfikować.

Gdzie można przeczytać opinie o obiektach konferencyjnych w Piotrkowie Trybunalskim?

Przed dokonaniem rezerwacji konkretnej sali konferencyjnej, warto sprawdzić opinie na jej temat. Miejsce to bowiem musi być niezawodne i odpowiednio dostosowane do Państwa wymagań. Wychodzimy naprzeciw tej potrzebie, dlatego też w prezentacji każdego obiektu na naszej stronie znajduje się sekcja “opinie”. Usytuowana jest ona na samym dole strony, pod szczegółowymi opisami usług. Zachęcamy tym samym do pozostawienia własnej opinii po zorganizowanym przedsięwzięciu.