W ostatnim pół roku zdecydowanie większą popularnością cieszyły się obiekty nad morzem, w górach, nad jeziorem (w tym mocno te na Mazurach).

Ludzie po tygodniach zamknięcia w domach szukali chwili wytchnienia na świeżym powietrzu, z dala od miejskiego zgiełku. Takie regiony, jak morze, góry, jeziora czy lasy jak najbardziej im to dawały.

Ta tendencja dalej się utrzymuje – jeśli już podróżujemy, to właśnie tam, gdzie możemy przebywać w ustronnym miejscu lub na świeżym powietrzu. Obecnie przestała liczyć się tak bardzo oferta hotelu, a jego lokalizacja. Mniej ważne okazują się dla nas basen, sauna czy wykwintne dania w restauracji.

interesują nas atrakcje w okolice, np. morze, w którym obecnie raczej się już nie wykąpiemy, ale możemy przejśc się piaszczystą plażą wzdłóż brzegu i powdychać jodu. Interesującą destynacją są również góry. Górskie wędrówki dają nie tylko porządną dawkę świeżego powietrza, ale również pozwalają przemyśleć niektóre kwestie, zresetować głowę, zrelaksować się mimo ciężkiego wysiłku związanego z górską wspinaczką.

Jeśli już przy górach jesteśmy, chcielibyśmy przedstawić Wam krótką listę obiektów w Karpaczu. Obiekty te skradły nasze serca nie tylko dzięki niesamowitym górskim krajobrazom, które można podziwiać z okien pokoi, ale również dzięki przemiłej obsłudze i wysokiej jakości usług.

Dom Wczasowy Mieszko

DW Mieszko mieści się w zabytkowym budynku z końca XIX wieku. Budynek ten przeszedł gruntowną modernizację, co pozwoliło mu zamienić się w obiekt światowej klasy. Wieloletnie doświadczenie personelu pozwala wszystkim gościom poczuć się naprawdę komfortowo.

W miejscu tym odbywają się spotkania biznesowe różnego rodzaju, w tym szkolenia, konferencje, narady, spotkania zarządu, a nawet… imprezy integracyjne i przyjęcia jubileuszowe. Wewnątrz znajduje się wiele atrakcji, ale to głównie jego lokalizacja i okolica przyciągają gości w obecnym czasie.

Hotel Majestic

Na ulicy Karkonoskiej 3 w Karpaczu znajduje się trzygwiazdkowy hotel, który architekturą przypomina wiele innych w okolicy. Wyróżnia go jednak profesjonalizm obsługi, cisza, spokój, biznesowa oferta na wysokim poziomie, wysoki standard wnętrz i Gabinet SPA, który pozwala się dodatkowo zrelaksować nie tylko zewnątrz budynku, ale również w jego wnętrzach. W zimie obiekt chętnie jest wybierany dzięki bliskości stoku narciarskiego Biały Jar-Winterpol.

Hotel Corum

W sąsiedztwie kolorowych lasów, ścieżek spacerowych i rowerowych znajduje się Hotel Corum, który swoim gościom oferuje nie tylko 120 przytulnych, komfortowych miejsc noclegowych, ale również zaplecze biznesowe i regenerującą strefę SPA & Wellness (wyposażoną w basen, saunę, jacuzzi, gabinety masażu i łaźnię parową). Na uwagę zasługuje również klimatyczny drink bar, sala kominkowa i… taras z MALOWNICZYM WIDOKIEM.

Na ofertę biznesową Hotelu Corum składają się 2 nowoczesne i funkcjonalne sale konferencyjne. W każdej z nich znajdziemy nowoczesny sprzęt multimedialny.

Green Mountain Hotel

To obiekt, który skradł serce wielu karkonoskim turystom i gościom biznesowym. 5-gwiazdkowy hotel to aż 137 miejsc noclegowych i ok. 400 m2 powierzchni eventowej. Kilka nowoczesnych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt multimedialny i konferencyjny. Część z sal posiada bezpośrednie wyjście na taras z malowniczym górskim krajobrazem.

Na uwagę w Green Mountain Hotel zasługują również dodatkowe atrakcje, które urozmaicą każdy pobyt – nawet jeśli pogoda za oknem nie sprawdzi się podczas górskich wędrówek. Obiekt organizuje loty balonem, gry terenowe, imprezy integracyjne, degustacje lokalnych trudnków czy nawet… spacer podziemną trasą turystyczną. Wspomnimy tylko krótko o rozbudowanej ofercie SPA & Wellness – coś dla miłośników takiej formy relaksu.

Karpacz i całe Karkonosze to region bardzo chętnie odwiedzany zarówno przez turystom, jak i klientów biznesowych. Na popularność składają się przede wszystkim cudowne górskie szlaki, atrakcje w mieście i obiekty oferujący gościom bardzo wysoki poziom pobytu – i nie chodzi nam tu wcale o wysokość, na której obiekty są położone 😉

Share:
Komentarze

Your email address will not be published. Required fields are marked *