Łódź, dzięki temu, że znajduje się w centralnej Polsce, wybierana jest często jako miejsce biznesowych spotkań. Tak było przed pandemią i tak zapewne będzie też po pandemii.

Przedstawiamy Wam kilka ciekawych miejsc na zorganizowanie szkolenia, konferencji lub innego biznesowego wydarzenia. Dzisiaj nie będzie o łódzkich hotelach, ale o miejscach bardziej lub mniej kojarzących się z biznesem.

EXPO ŁÓDŹ

To nowoczesny wielofunkcyjny obiekt targowo- konferencyjno-eventowy, zlokalizowany w centrum miasta, z doskonałym dojazdem do głównych atrakcji miasta i dworców. To aż 13 117 m2 – całkowitej powierzchni wystawienniczo–konferencyjnej, w tym 5 700 m2 zajmuje hala wystawienniczo-eventowa, której wysokość sięga aż 10 metrów. Można ją podzielić na 4 części. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebujesz: parking, szybki internet, nowoczesny sprzęt i dobrą lokalizację.

Instytut Europejski w Łodzi

Obiekt mieści się przy głównym deptaku w centrum Łodzi, czyli przy ulicy Piotrkowskiej. Do wyboru organizatorów wydarzeń jest wiele sal szkoleniowych i konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Sale ulokowane są w dwóch budynkach. Pierwszy budynek to Pałac Schweikerta, a drugi to Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne. Możesz wybrać salę w zależności od potrzeb i gustów. Te pałacowe przez swoje piękne, bogato zdobione wnętrza tworzą niesamowity klimat. Z kolei te mieszczące się w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym dostosowane są jeszcze bardziej do współczesnych wymagań międzynarodowych wydarzeń.

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

Wydział ten jest jednym z najlepiej rozwiniętych i najbardziej nowoczesnych jednostek dydaktycznych całej uczelni. Powierzchnia budynku to aż 16 000 m2, a w tym kilkanaście sal szkoleniowo-konferencyjnych. Sale są klimatyzowane i wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny. Znajdziecie tu m.in. profesjonalne ekrany, rzutniki multimedialne, systemy nagłośnienia z mikrofonami, komputery, wizualizery, regulowane oświetlenie, szybkie WIFI i tablice ścienne.

Pomorska 21. Dom Towarzystwa Kredytowego

Sala na 200 osób w XIX-wiecznym budynku? Znajdziesz ją właśnie w tym obiekcie! Budynek dawnego Towarzystwa Kredytowego Miejskiego w Łodzi, to jeden z najważniejszych zabytków miasta. Oprócz Sali Zgromadzeń na 200 osób, organizatorzy spotkań biznesowych mogą również wynająć kameralną przestrzeń na mniejsze eventy. Sale są bogato zdobione w dworskim stylu, co nada dodatkowo każdemu wydarzeniu niepowtarzalnego klimatu.

Sala Aplauz

Sala na spotkanie biznesowe w KRĘGIELNI??? Otóż to! Kręgielnia Król Kul oferuje organizatorom m.in. Salę Aplauz, która to swobodnie pomieści nawet 250 osób. To oryginalne miejsce na spotkanie lub imprezę dla pracowników. W Kręgielni Król Kul znajduje się blisko 300 m3 powierzchni eventowej, która zależnie od potrzeb może stać się miejscem konferencji, imprezy firmowej lub bankietu. Do dyspozycji gości jest aż 24 nowoczesnych torów bowling’owych z tablicami wyświetlającymi aktualne wyniki, stoły do gry w bilard, 2 stanowiska VR, bogato wypożyczony bar, a także jedyny w Łodzi taras na dachu umożliwiający organizację wyjątkowych spotkań na świeżym powietrzu. Brzmi fajnie, co?

Centrum Konferencyjno-Bankietowe RUBIN

Co ma do zaoferowania to łódzkie centrum konferencyjne? Przede wszystkim przestronne sale konferencyjno-bankietowe, które w zależności od potrzeb i wizji mogą przybrać rozmaitą formę. Obsługa zadba o odpowiednią aranżację przestrzeni. Łącznie obiekt może przyjąć nawet 800 osób! Każda z sal wyposażona jest w podstawowe zaplecze techniczne niezbędne do przeprowadzenia spotkania na wysokim poziomie, w tym projektor, rzutnik, zwijany ekran, bezprzewodowe mikrofony, laptop, odtwarzacz DVD.

Share:
Komentarze

Your email address will not be published. Required fields are marked *