The View Mountain, Szklarska Poręba – wieloetapowy kompleks hotelowo-apartamentowy z częścią rekreacyjną, gastronomiczną i konferencyjną, rozwijany jako całoroczny resort w Karkonoszach, z pierwszym etapem planowanym do zakończenia w 2026 roku.
W Szklarskiej Porębie realizowany jest kompleks The View Mountain – rozbudowany projekt hotelowo-apartamentowy powstający w górnej części miasta, w sąsiedztwie terenów zielonych i szlaków prowadzących w Karkonosze. Inwestycja rozwijana jest etapowo jako zintegrowany zespół nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o całorocznym funkcjonowaniu i obsłudze zarówno ruchu turystycznego, jak i biznesowego.
W pierwszej fazie projektu powstaną apartamenty w formule inwestycyjnej, uzupełnione o infrastrukturę typową dla obiektów resortowych. W ramach The View Mountain zaplanowano przestrzenie gastronomiczne, strefy rekreacyjne oraz zaplecze konferencyjne, co pozwoli na organizację pobytów wypoczynkowych, wydarzeń firmowych i wyjazdów grupowych. Architektura kompleksu ma łączyć nowoczesną formę z krajobrazem górskim, podkreślając widokowy charakter lokalizacji.
Zakończenie pierwszego etapu budowy przewidywane jest na koniec 2026 roku. The View Mountain wpisuje się w trend rozwoju dużych, wielofunkcyjnych resortów w Szklarskiej Porębie, które rozszerzają ofertę miasta poza sezon zimowy i letni, wzmacniając jego pozycję jako całorocznej destynacji turystycznej.
Obiekty w okolicy
Opinie
Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy, dodaj opinię!
Dodaj opinie
Wyznacz trasę