Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Giżycko

4 obiektów i sal konferencyjnych

Luksusowy Hotel St. Bruno w Giżycku mieści się w zabytkowych murach zamku krzyżackiego z XIV wieku. W odrestaurowanych wnętrzach znalazło się miejsce na nowoczesne centrum konferencyjne, strefę relaksu, klimatyczną restaurację, klub nocny, kręgielnię i ...bilard. Odbywają się tu konferencje, szkolenia, koncerty, wystawy, a nawet firmowe imprezy taneczne.

Hotelik Myśliwski to obiekt położonym w samym centrum Mazur nad brzegiem jeziora Buwełno, które objęte jest strefą ciszy i położone na szlaku Wielkich Jezior azurskich. Hotelik znajduje się w miejscowości Wyszowate w odległości 3km od głó ...wnej drogi Warszawa – Giżycko. Obiekt stanowi idealną bazę do zwiedzania atrakcji turystycznych regionu. Położenie oraz warunki czynią hotelik również obiektem idealnym dla wszelkiego rodzaju spotkań integracyjnych i szkoleniowych. Na terenie hoteliku znajduje się: rozległy teren rekreacyjny o powierzchni – 2 ha kąpielisko, plaża, leżaki kajaki, łódki molo rowery turystyczne ogrodowa kawiarnia zadaszony grill, miejsce na ognisko boisko do siatkówki parking

Trzygwiazdkowy Hotel Masovia położony jest w otoczeniu malowniczego, mazurskiego krajobrazu na szlaku Wielkich Jezior Mazruskich. Doskonała lokalizacja w samym sercu Giżycka zapewnia dostęp do obiektów kulturanych, interesujących zabytków, ...czy klimatycznych knajpek. Obiekt doskonale sprawdza się nie tylko podczas indywidualnych pobytów, ale również w czasie zorganizowanych wydarzeń biznesowych. Obiekt zapewnia przyjezdnym komfortowe miejsca noclegowe w 29 pokojach gościnnych, szykowną i wykwintną restaurację, bar z wyjątkową atmosferą, nowoczesne zaplecze konferencyjne, a także przestronny i bezpieczny parking. Kompleksową obsługę świadczy doświadczony i uśmiechnięty personel hotelowy, dbający zarówno o bezpieczeństwo jak i komfort swoich gości.

Pozostałe sale konferencyjne:

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Giżycku

Region mazurski, znany ze swoich malowniczych jezior i bujnych lasów, przyciąga nie tylko miłośników przyrody, ale także przedsiębiorców poszukujących inspirującego otoczenia dla swoich biznesowych przedsięwzięć. Warmińsko-Mazurskie staje się coraz bardziej pożądanym miejscem dla organizacji konferencji i szkoleń. Sale konferencyjne warmińsko-mazurskie, w tym sale konferencyjne Olsztyn, oferują doskonałe warunki do prowadzenia różnorodnych wydarzeń biznesowych w obiektach szkoleniowych takich jak np. centrum konferencyjne

Giżycko, usytuowane w samym sercu mazurskiego krajobrazu, wyróżnia się nie tylko niepowtarzalną lokalizacją, ale także unikalnymi możliwościami dla organizacji konferencji i szkoleń. Sale konferencyjne na Mazurach to nie tylko miejsca do prowadzenia spotkań biznesowych, ale również oazy spokoju i inspiracji. Giżycko, otoczone jeziorami Niegocin i Kisajno, stanowi doskonałe miejsce do połączenia pracy z relaksem w otoczeniu przyrody.

Obiekty konferencyjne Giżycko

W mieście można znaleźć różnorodne obiekty konferencyjne, które spełniają najwyższe standardy. Sale konferencyjne w Giżycku charakteryzują się nowoczesnym wyposażeniem, profesjonalną obsługą oraz możliwością dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb klientów. Bogata oferta obejmuje zarówno przestronne hotele konferencyjne z wieloma salami szkoleniowymi, jak i pensjonaty czy ośrodki szkoleniowe, które z powodzeniem mogą być wykorzystane do organizacji mniejszych spotkań biznesowych.

Co więcej, Giżycko oferuje nie tylko doskonałe warunki do pracy, ale także liczne atrakcje, które mogą stanowić inspirację i urozmaicenie dla uczestników wydarzenia. Od rejsów po jeziorach po wycieczki rowerowe czy piesze wędrówki po okolicznych szlakach, Giżycko zapewnia możliwość połączenia pracy z przyjemnością oraz integrację w niepowtarzalnym mazurskim klimacie. Wartościowy biznesowy event wymaga odpowiedniego otoczenia, które pozwoli uczestnikom skoncentrować się na celach spotkania oraz znaleźć inspirację w otaczającej przyrodzie. Giżycko, dzięki doskonałej infrastrukturze konferencyjnej i szkoleniowej, połączonej z malowniczym krajobrazem mazurskich jezior i lasów, staje przede wszystkim miejscem, w którym tworzą się wartościowe relacje biznesowe i rodzą się nowe pomysły.

FAQ

Na co należy zwrócić uwagę podczas szukania sali na konferencję w Giżycku?

Podczas szukania najlepszego miejsca na konferencję w Giżycku, warto zwrócić szczególną uwagę na jego lokalizację. Obiekty usytuowane są tam bowiem zarówno w ścisłym centrum, jak i na obrzeżach. Ponadto, należy mieć na uwadze powierzchnię sali konferencyjnej oraz jej wyposażenie. Trzeba też pamiętać o usługach dodatkowych, jeśli ich Państwo potrzebują, czyli np. o miejscach noclegowych. Istotne są również udogodnienia takie jak chociażby miejsca noclegowe.


Gdzie w Giżycku zorganizować dużą konferencję?

Sale konferencyjne w Giżycku są zróżnicowane pod względem wielkości. Oznacza to, że pozwalają na organizację zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i tych znacznie większych, nawet na setki gości. Dużą konferencję w Giżycku z powodzeniem można zorganizować w wyjątkowym 4-gwiazdkowym Hotelu St. Bruno. Obiekt ten oferuje aż 9 sal konferencyjnych - największa z nich pozwala na zaproszenie 310 osób w ustawieniu teatralnym, najmniejsza  na 10.

Które obiekty konferencyjne w Giżycku oferują miejsca noclegowe?

Obiekty konferencyjne w Giżycku w zdecydowanej większości świadczą kompleksowe usługi organizacyjne. Poza salami biznesowymi oferują więc szereg innych usług, takich jak chociażby catering czy miejsca noclegowe. Na te drugie można liczyć w m.in. w eleganckim 3-gwiazdkowym Hotelu Masovia oraz w równie atrakcyjnym Hoteliku Myśliwskim. Oba te obiekty proponują wysoce komfortowe miejsca noclegowe w wygodnych pokojach i apartamentach.

Czy obiekty konferencyjne w Giżycku są korzystnie zlokalizowane?

Obiekty konferencyjne w Giżycku zdecydowanie wyróżniają się korzystną lokalizacją. Otoczone są one bowiem piękną, malowniczą przyrodą, która sprzyja wypoczynkowi oraz relaksowi. Wyjazd konferencyjny warto wówczas połączyć z urlopem, korzystając przy tym z walorów rekreacyjnych tego wyjątkowego obszaru Polski. Takie okoliczności zdecydowanie zasługują na wyróżnienie - sprzyjają one także długim rozmowom biznesowym.

Czy przed obiektami konferencyjnymi w Giżycku znajdują się parkingi?

Goście konferencyjni to najczęściej osoby zmotoryzowane, które muszą pokonać dziesiątki czy nawet setki kilometrów, by dotrzeć do miejsca docelowego. Dlatego też istotne są dla nich miejsca parkingowe. Doskonale wiedzą o tym właściciele obiektów konferencyjnych w Giżycku - większość z nich oferuje przestronne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autobusów. I choć liczba parkingów różni się w zależności od obiektu, to najczęściej jest to około 50 miejsc.