Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Ruciane-Nida

3 obiektów i sal konferencyjnych

Nazwa idealnie pasuje do tego miejsca. Jest to prawdziwy raj ukryty wśród mazurskiej przyrody. Obiekt oferuje nowoczesne pokoje gościnne, smaczne jedzenie, rozbudowane zaplecze konferencyjne oraz sportowe ...

Obiekt malowniczo położony na półwyspie u styku trzech jezior, w sercu Puszczy Piskiej oferuje wysokiej jakości usługi hotelarskie zarówno dla gości indywidualnych, jak i dla grup. Bliskie sąsiedztwo Rezerwatu Konika Polskiego oraz jeziora ...Śniardwy, niewielka odległość od Mikołajek, w pełni wyposażony port jachtowy nad jeziorem Bełdany, dyskretna obsługa, jak również wyśmienita kuchnia sprawiają, że wielu zadowolonych gości uczyniło Wierzbę swoim ulubionym miejscem na Mazurach. Dom Pracy Twórczej w Wierzbie to centrum konferencyjne z profesjonalnym zapleczem szkoleniowym i wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez dla firm. Do dyspozycji oddano  sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-wizualny i bezprzewodowy dostęp do internetu. Obiekt zapewnia profesjonalną obsługę konferencji, a odpowiedzialny pracownik czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich urządzeń. W sezonie letnim goście zapraszani są nie tylko hotelowej restauracji, ale również do portowego Grill-baru położonego tuż nad brzegiem jeziora. Serwowane są tam smaczne posiłki w przystępnych cenach. W karcie menu znajdują się m. in. smażone ryby, pizzę z pieca opalanego drewnem, potrawy z grilla, przekąski oraz napoje. W grill-barze odbywają się też wakacyjne koncerty zespołów szantowych.

Hotel Nidzki est eleganckim hotelem o wysokim standardzie i nowoczesnym wystroju. Recepcja jest czynna 24 godziny na dobę oraz otwarta na pytania i propozycje gości. Przyczynia się to do ogromnego komfortu. Ponadto do  dyspozycji oddano taras ...widokowy górny i dolny oraz dozorowany parking. Potrzeby goście zawsze stawiane są na pierwszym miejscu, dlatego zadbano również o przystępne ceny oraz fachowość zatrudnionego personelu. Takie połączenie stanowi gwarancję zadowolenia. Na życzenie organizowane są spotkania towarzyskie, rodzinne i biznesowe, a ponadto zjazdy, szkolenia i konferencje jak również wszelkie imprezy okolicznościowe. Wydarzenia odbywają się w pomieszczeniach specjalnie przystosowanych i nadzwyczaj funkcjonalnych. Przedsiębiorcy z różnych stron świata są zachwyceni współpracą i nieustannie powracają do obiektu. Hotel Nidzki jest hotelem rodzinnym. Dla małych gości znajduje się specjalnie urządzony plac zabaw oraz mały pokój bawialniany. Dzięki temu rodzice będą mogli pozwolić sobie na chwilę wytchnienia i relaksu, która jest niezbędna podczas dłuższych wyjazdów.

FAQ

Jakie wydarzenia można zorganizować w salach konferencyjnych w Rucianem-Nidzie?

Sale konferencyjne w Rucianem-Nidzie są wielofunkcyjne, co oznacza, że świetnie sprawdzają się podczas organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych, edukacyjnych i artystycznych. Z powodzeniem zorganizują tam Państwo m.in. konferencje, szkolenia, warsztaty, prezentacje, seminaria, sympozja czy wykłady. Ponadto, część obiektów świetnie sprawdzi się podczas organizacji wystawnych gal, jubileuszów oraz uroczystych kolacji firmowych.

Od czego zależy cena organizacji konferencji w Rucianem-Nidzie?

Cena organizacji konferencji w Rucianem-Nidzie zależy od wielu kwestii. Przede wszystkim od obiektu, który biorą Państwo pod uwagę - od jego lokalizacji, standardu oraz popularności. Ponadto, istotne jest, jak długo będzie trwało organizowane spotkanie, ilu gości się na nim pojawi oraz jakie usługi dodatkowe Państwa interesują. Wynajem miejsc noclegowych czy organizacja cateringu oczywiście zwiększa koszt organizacji każdego przedsięwzięcia. 

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w salach konferencyjnych w Rucianem-Nidzie?

Sale konferencyjne w Rucianem-Nidzie to nowoczesne, przestronne pomieszczenia, w których znajdują się niezbędne sprzęty do przeprowadzenia spotkań biznesowych. Czekają w nich na Państwa wysokiej klasy meble oraz profesjonalne multimedia. Są to m.in. rzutniki, ekrany, flipcharty, tablice multimedialne, zestawy nagłośnieniowe wraz z mikrofonami, bezprzewodowe sieci Internetu, a także systemy klimatyzujące, które znacząco wpływają na komfort pracy.

Które obiekty konferencyjne w Rucianem-Nidzie oferują miejsca noclegowe?

Część obiektów konferencyjnych w Rucianem-Nidzie świadczy kompleksowe usługi organizacyjne. Poza oferowaniem sal biznesowych, proponują one m.in. miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach. Doskonałym tego przykładem jest Polska Akademia Nauk Dom Pracy Twórczej w Wierzbie, gdzie znajdują się wysoce komfortowe i klimatyczne pokoje. Pomieszczenia te pozwalają na efektywny wypoczynek i relaks po wielogodzinnych konferencjach.

W jakich obiektach można zorganizować konferencję w Rucianem-Nidzie?

W Rucianem-Nidzie znajduje się wiele obiektów konferencyjnych. Są one zróżnicowane pod względem lokalizacji, charakteru oraz standardu. Niemniej jednak, każdy jest w stanie znaleźć tam odpowiednie dla siebie miejsce. Czekają tam na Państwa hotele (także hotele SPA z rozbudowaną bazą wypoczynkową), klimatyczne restauracje, równie atrakcyjne pensjonaty czy obiekty szkoleniowo-wypoczynkowe.