Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Strykowo

1 obiektów i sal konferencyjnych

Strykowo to idealne miejsce na konferencyjne w tym mieście to przede wszystkim wygoda klientów i spełnienie ich wszystkich oczekiwań. Ci z Państwa, którzy wybierają sale szkoleniowe w Strykowie mogą liczyć na obsługę na najwyższym poziomie oraz sprzęt multimedialny, potrzebny przy prezentacji. Hotele konferencyjne gwarantują również noclegi, oraz liczne atrakcje, które urozmaicą przerwy w trakcie szkolenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sal konferencyjnych w Strykowie ponieważ to doskonała okazja do poprawienia strategii firmy. 

Obiekty konferencyjne w okolicy: Strykowo

Centrum Hotelowo-Konferencyjne "Delicjusz" jest usytuowane w odległości ok. 15 km od centrum Poznania, bezpośrednio przy trasie nr 5 w kierunku Wrocławia, ok. 6 km od zjazdu z autostrady A2 (węzeł Komorniki), w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego .... Ogromnym udogodnieniem jest łatwy i szybki dojazd na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Gościom zapewniany jest bezpłatny transport na tereny wystawowe podczas większych imprez targowych Poznania.  Centrum posiada 105 pokoi mogących pomieścić maksymalnie 200 osób. W zależności od potrzeb i życzeń klienta, można zaproponować kompleksową obsługę konferencji, spotkań biznesowych, bankietów czy imprez plenerowych. Oprócz sal bankietowych i konferencyjnych, do dyspozycji gości oddano zadaszone miejsce w ogrodzie, pole piknikowe otoczone lasem z przeznaczeniem na organizację imprez masowych oraz kilkuset metrową salę z barem, parkietem, bowlingiem, bilardem i strefą gier X-box. W ramach pobytu zapewniona jest możliwość jazdy konnej oraz przejażdżki bryczką. Na najmłodszych gości czeka bezpłatny plac zabaw, a w restauracji przygotowano miejsce z zabawkami i kolorowankami.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij