Znajdź sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Opole

10 obiektów i sal konferencyjnych

Opole to idealne miejsce na konferencje. Sale szkoleniowe w Opolu zachęcają przedsiębiorców z Polski oraz całej Europy.

 

Szkolenia organizowane w opolskich salach cieszą się dobrą opinią oraz co roku rozszerzają swoją ofertę o coś nowego. Właściciele obiektów konferencyjnych zapewniają swoim klientom noclegi, bezprzewodowy Internet oraz miejsca parkingowe na terenie hoteli Opole. Sale konferencyjne posiadają nowoczesny sprzęt audiowizualny, który urozmaici nudne szkolenia. Zachęcamy do zapoznania się z profesjonalną ofertą Opole – sale szkoleniowe. Miasto to jest stolicą województwa opolskiego, przez co stanowi on świetną bazę nie tylko dla firm z centrum, ale też innych przedsiębiorstw województwa, a także całego kraju. Przyjeżdżając tutaj znajdziesz różnego rodzaju ośrodki szkoleniowe. Opole może zaproponować miejsce na duże, jak i na kameralne spotkania biznesowe.

Hotel Festival w Opolu słynie z miłej i profesjonalnej obsługi. Położony blisko centrum jest idealnym miejscem pobytu zarówno dla podróżujących w interesach, jak i w celach turystycznych. Ta korzystna lokalizacja sprzyja realizacji zamierzeń ... businessowych, a także ułatwia wykorzystanie wolnego czasu na zwiedzanie Opola. Dodatkowe udogodnienia w Hotelu Festival: 2 parkingi (strzeżony i niestrzeżony), parking dla autokarów, taxi-service, możliwość wynajęcia samochodu, kiosk z prasą, maszyny do czyszczenia obuwia, usługi pralnicze, sejfy depozytowe, akceptowanie zwierząt, akceptowanie kart płatniczych.

Atutem CKW w Opolu jest możliwość wynajmu sal konferencyjnych i powierzchni wystawienniczych o ogromnych rozmiarach. Pozwala to zorganizować pokaz, bankiet czy targi spełniające nawet najbardziej wymagające kryteria.  ...;

Hotel położony jest w centrum miasta w odległości 500 m. od dworca głównego PKP i PKS. Dogodna lokalizacja jest jednym z największych atutów obiektu. Klienci mogą z łatwością dostać się do sklepu lub wybranej instytucji. Co więcej, ...wykwalifikowana kadra pracowników z przyjemnością spełni wszelkie życzenia. Wieloletnie doświadczenie kadry stanowi gwarancję suckesu i daje poczucie bezpieczeństwa. W obiekcie organizowanych jest mnóstwo spotkań o charakterze biznesowym. Dostępna sala konferencyjna umożliwia realizację eventów o różnej tematyce. Osoby odpowiedzialne za organizację mogą liczyć na pomoc ze strony pracowników hotelu. Służą oni radą oraz chętnie przejmują część obowiązków. Wszystko to, owocuje sukcesami, które skutecznie ucierają drogę prowadzącą w stronę awansu. Jedną z zalet jest także wyśmienita restauracja. Klienci są zachwyceni serwowanymi potrawami oraz profesjonalizmem szefa kuchni. Dba on o każdy szczegół związany z przygotowanymi daniami, dzięki czemu są one perfekcyjne. Dania obiadowe zaspokoją nawet największe apetyty, a desery wprawią w zdumienie wszystkich smakoszy.  

Hotel posiad apokoje 2-, 3- oraz 4-osobowe oraz dwie klimatyzowane sale konferencyjne. Piękny wystrój wnętrz, profesjonalne nagłośnienie i wykwintna kuchnia zachęcają do organizowania konferencji, jubileuszy i bankietów firmowych ....

Magiczny kompleks położony między Opolem a Częstochową posiada 2 sale konferencyjne, z czego większa może obsłużyć 220 osób. Na gości czekają 4 boiska sportowe, restauracja serwująca śląskie specjały oraz 37 pokoi w górskiej stylistyce.  ...;

Obiekty konferencyjne w okolicy: Opole

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowo „Suchy Bór” , położony na skraju ogromnego kompleksu leśnego, stanowi idealną bazę noclegową dla wszystkich gości  odwiedzających Opolszczyznę  zarówno  turystycznie jak i ...służbowo. Cisza, spokój, świeże leśne powietrze, miła obsługa oraz coraz wyższy standard obiektu stwarzają komfortowe warunki prowadzenia szkoleń, integracji, zabawy, aktywnego wypoczynku, jak również intensywnego treningu sportowego. Atutem lokalizacji Ośrodka jest bliskość stolicy województwa – zaledwie 10 km od ścisłego centrum Opola. Położenie w widełkach tras przelotowych Opole – Częstochowa (droga nr 46) oraz Opole – Bytom (droga nr 94) zapewnia dogodny dojazd samochodem lub autokarem. Ośrodek oferuje swoim gościom ogrodzony, bezpłatny parking.  Ośrodek jest obiektem całorocznym . Dysponując szeroką bazą noclegową, gastronomiczną, konferencyjną oraz rekreacyjno - sportową, ma charakter wielofunkcyjny. Dominuje działalność szkoleniowo – konferencyjna, organizacja wszelkich uroczystości rodzinnych, imprez okolicznościowych, firmowych oraz plenerowych, jak również organizacja wszelkich form wypoczynku zbiorowego oraz indywidualnego .

Pozostałe sale konferencyjne:

Uczelnia udostępnia w pełni wyposażone, nowoczesne sale dydaktyczne, szkoleniowe i przestrzenie wystawiennicze. 

Kameralne sale konferencyjne w Muzeum Gazownictwa to doskonały wybór na łączenie współczesności z przeszłością. 

Komfort klienta to podstawa, jaką stawiają sobie obiekty w mieście Opole. Obiekty konferencyjne w tej części kraju potrafią sprostać każdym wymaganiom. W Opolu można znaleźć sale konferencyjne posiadające sprzęt odpowiedni do dużych konferencji taki jak rzutnik, ekrany na sali, dobre nagłośnienie oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Jest wiele atrakcji, jakie ma w swojej ofercie Opole. Hotele konferencyjne często leżą blisko nich. Będąc w tych okolicach warto zwiedzić Muzeum Wsi Opolskiej pokazujące życie w dawnych czasach. Jest to skansen pokazujący całą osadę i przedstawiający życie codzienne ludzi w dawnych czasach na ziemiach wiejskich. Kolejnym elementem na mapie atrakcji jest Katedra Podwyższenia św. Krzyża. Ta budowla z XV wieku powstał na ruinach starszych budynków tego typu.

Warto poznać historię tego miejsca oraz architektonikę budynku. Stanowi on wizytówkę, którą szczyci się Opole. Obiekty szkoleniowe posiadają również wiele innych opcji na spędzanie wolnego czasu. Często zamieszcza się przy nich punkty pozwalające na aktywne wykorzystanie czasu np. siłownię, centrum fitness albo korty tenisowe. Istnieje też wiele wypożyczalni rowerów, dzięki którym miasto będzie można poznać na tych dwukołowcach. Warto zadbać podczas szkolenia o catering, ponieważ uczestnicy nie będą w stanie odpowiednio skupić się na temacie prelekcji, jeśli będą głodni. Jedzenie oraz picie często wliczane są w pakiety, jakie oferują ośrodki konferencyjne. Opole ponadto posiada wiele miejsc godnych polecania na lunch. Znajdują się tam zarówno wyrafinowane restauracje, jak i miejsca, w których szybko można coś przekąsić. Ciekawym rozwiązaniem, z którego korzysta wielu organizatorów, jest zamówienie jedzenia z zewnątrz, które przygotuje i poda jedna z licznych firm cateringowych.

Istnieje jeszcze jeden rodzaj konferencji, które proponuje Opole. Hotele szkoleniowe zapewniają nie tylko odpowiednie zaplecze konferencyjne, ale również miejsca noclegowe. Komfortowe pokoje posiadające nie tylko miejsce na sen, ale również odpowiedni kąt do odpoczynku oraz miejsce do pracy biurowej są ważnymi atutami każdego pokoju przy sali konferencyjnej, zwłaszcza dla osób, które przybyły na spotkanie z  dalszych stron kraju lub świata. Jeżeli szukasz sali konferencyjnej w Opolu odnajdziesz ją na naszym portalu.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij