Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Sale konferencyjne i szkoleniowe Głogów Małopolski

3 obiektów i sal konferencyjnych

Obiekty konferencyjne w okolicy: Głogów Małopolski

Hotel u Kruczka dzięki doskonałej lokalizacji idealnie sprawdza się miejsce przeznaczone do orgaznizowania szkoleń, konferencji, czy sympozjów. W pobliżu znajduje się międzynarodowa trasa Rzeszów-Kraków oraz lotnisko Rzeszó ...;w-Jasionka. Goście mają do dyspozycji przytulne i funkcjonalne pokoje oraz apartamenty o podwyższonym standardzie, nowoczesne sale konferencyjne, malowniczy ogród z piękną altaną oraz atrakcyjnym placem zabaw dla najmłodszych. Hotelowa restauracja serwuje przepyszne i świeże dania zarówno kuchni polskiej jak i europejskiej.  Obiekt jest idealnym miejscem dla osób, które poszukują spokoju, życzliwe obsługi oraz niepowtarzalnej atmosfery.

Na początku 2018 roku rusza budowa 4-gwiazdkowego hotelu CAD Holiday Inn Express Rzeszów. Nowy obiekt znajdować się będzie przy Porcie Lotniczym Jasionka pod Rzeszowem. Jest odpowiedzią na potrzeby zarówno osób podróżujących ...samolotem służbowo, jak i turystów, chcących zwiedzić stolicę Podkarpacia, czyli Rzeszów. Na terenie hotelu znajdzie się 120 pokoi i zaplecze konferencyjne. Nie zabraknie nowoczesnych rozwiązań i umilających pobyt udogodnień. Projekt hotelu jest bardzo obiecujący. Według niego część elewacji (głównie dolna) będzie wykonana ze szkła, co daje efekt głębi i wrażenie przytulności. Wokół budynku będzie rozległy teren z uporządkowaną zielenią i drewniano-betonowe ławeczki, na których będzie można przysiąść i zaczerpnąć świeżego powietrza. To co zwróci uwagę każego gościa i przechodnia to okienne glify, które nadają charakteru temu miejscu. Ich cechą charakterystyczną będą kolory marki Holiday Inn Express, czyli niebieski i zielony.

Pozostałe sale konferencyjne:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij