Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Centrum konferencyjne nad jeziorem

4 obiektów i sal konferencyjnych

Polska jest krajem, który może pochwalić się pięknymi jeziorami o zachwycającej linii brzegowej. Różnorodność krajobrazów, wspaniała fauna i flora sprzyja nie tylko turystyce, ale również organizacji imprez firmowych, eventów, konferencji czy szkoleń. Centra konferencyjne i obiekty hotelowe zlokalizowane nad jeziorami posiadają nie tylko nowoczesne sale konferencyjne, ale oferują również szereg atrakcji związanych z aktywnym wypoczynkiem. Takie otoczenie sprzyja żeglowaniu organizacji regat, wycieczkom rowerowym czy pieszym. Obiekty hotelowe, które dysponują strefą SPA i Wellness komponują dla gości firmowych ciekawe pakiety z zabiegami. Wybrane obiekty posiadają również dostęp do prywatnych plaży z mariną i własnym sprzętem wodnym.

Nazwa idealnie pasuje do tego miejsca. Jest to prawdziwy raj ukryty wśród mazurskiej przyrody. Obiekt oferuje nowoczesne pokoje gościnne, smaczne jedzenie, rozbudowane zaplecze konferencyjne oraz sportowe ...

Pięciogwiazdkowy hotel na jeziorze otoczony piękną, mazurską przyrodą to prawdziwy raj zarówno dla turystów, klientów biznesowych, jak i miłośników żeglarstwa.  Na gości czeka 100 pokoi z widokiem na jezioro oraz trzy sale konferencyjne dla maksymalnie ...580 osób. Dodatkowo, udostępniono rozbudowaną strefę basenową, dwie restauracje oraz zaplecze rozrywkowe.

Zabytkowy zamek krzyżacki jest obecnie jednym z najbardziej luksusowych i klimatycznych miejsc konfrencyjnych na Mazurach. To świetny wybór na niezapomniany wyjazd słuzbowy ...

Centrum położone jest nad brzegiem jeziora Wieleńskiego. Posiada piaszczystą plażę oraz marinę z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Gościom udostępnione są kameralne pokoje oraz całoroczne domki w otoczeniu lasu sosnowego. Na klientów biznesowych czekają sale ... konferencyjne. Nie brakuje tutaj także atrakcji sportowych i rekreacyjnych. 

Centra konferencyjne i obiekty hotelowe położone nad polskimi jeziorami świadczą usługi noclegowe, gastronomiczne, konferencyjne na bardzo wysokim poziomie. Często są to miejsca, które stanowią oazę spokoju, usytuowane w malowniczych miejscowościach z dala od dużych miast, w otoczeniu przyrody. Obiekty te sprzyjają nie tylko pracy, ale również wypoczynkowi. Malownicze szlaki piesze, rowerowe, kajakowe dają możliwość organizacji imprez integracyjnych, które doskonale motywują pracowników. Niezwykłe zjawiska przyrodnicze, wspaniałe kąpieliska i widoki przyciągają coraz więcej gości nie tylko indywidualnych, ale również podróżujących w celach biznesowych.

Centra konferencyjne nad polskimi jeziorami –  województwo warmińsko – mazurskie, wielkopolskie, a może w województwo małopolskie?

Centra konferencyjne oraz obiekty hotelowe świadczące usługi wynajmu sal na szkolenia, warsztaty, konferencje oferują oprócz neowczesnych rozwiązań, komfortowych warunków również przeszkoloną i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wybierając obiekt nad jeziorem na organizację wydarzenia firmowego, możemy mieć gwarancję nie tylko bardzo dobrze zorganizowanej konferencji, ale również wspaniałych widoków. Polskie jeziora dają ogromne możliwości co do organizacji aktywnego wypoczynku. Jeżeli chcemy połączyć pracę z chwilą relaksu, warto wybrać pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki Conference i SPA, który zlokalizowany jest na samy środku jeziora Mikołajki. Obiekt oferuje oprócz wynajmu sal konferencyjnych, strefę SPA czy przystań na jachty. W województwie wielkopolskim w otoczeniu 6 hektarowego lasu zorganizujemy spotkanie biznesowe w Centrum Wypoczynkowo – Konferencyjnym Trzy Jeziora. Miejsce, w którym po spotkaniach biznesowych można oddać się chwili relaksu w SPA, skorzystać z wynajmu sprzętu wodnego czy pospacerować po piaszczystej plaży. Obiekt Lemon Resort SPA w województwie małopolskim to również doskonała opcja na wynajem sal konferencyjnych nad jeziorem. Butikowy obiekt o nowoczesnej architekturze posiada bogate pakiety dla gości biznesowych.

Najwyższa jakość świadczonych usług w centrach konferencyjnych nad polskimi jeziorami.

Obiekty świadczące usługi wynajmu sal konferencyjnych nad jeziorem cieszą się tak samo dużym zainteresowaniem, jak wynajem sal konferencyjnych w górach czy nad morzem. Są to obiekty o wysokim standardzie usług, które często oprócz wynajmu sal na spotkania firmowe mają rozszerzone usługi o dodatkowe atrakcje. Hotele i obiekty konferencyjne posiadają powierzchnie przeznaczone na organizację małych kameralnych spotkań, jak również dużych wydarzeń na kilkaset osób. Oferują różnorodne zabiegi w nowoczesnych strefach SPA i Wellness, wynajem sprzętu wodnego czy własne mariny i piaszczyste plaże.