Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Centrum konferencyjne Wrocław

4 obiektów i sal konferencyjnych

Wrocław stolica Dolnego Śląska uznawana za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Doskonale miejsce na turystów i biznesmenów. Lokalni przedsiębiorcy, początkujące start-upy czy globalni biznesmeni znajdą tu wiele innowacyjnych rozwiązań w obszarze organizacji konferencji, kongresów, szkoleń, sympozjów czy wynajmu powierzchni biurowych. Miasto stale stawia na rozwój nowoczesnych firm, wspierając ich i opracowując najlepsze strategie. Centra konferencyjne we Wrocławiu to nowocześnie zagospodarowana przestrzeń przeznaczona na organizację dużych międzynarodowych wydarzeń oraz małych spotkań biznesowych. Hotele i obiekty konferencyjne we Wrocławiu świadczą usługi na najwyższym poziomie. 

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia udostępnia 6 sal konferencyjnych, 4 z nich można łączyć lub dzielić, pozostałe dwie sale konferencyjne funkcjonują osobno oraz pokój biznesowy VIP. Ofertę noclegową tworzy 177 pokoi o wysokim standardzie. Kompletna ...obsługa wydarzeń firmowych oraz doceniona kuchnia regionalna, sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na organizację spotkań i imprez biznesowych. 

Haston City Hotel to luksusowy obiekt biznesowy położony w malowniczej okolicy, przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Poznania. Hotel położony jest zaledwie 4 kilometry od centrum miasta, co sprawia, że bez trudu można się stąd dostać do najbardziej ...strategicznych miejsc Wrocławia. Obiekt jest idealnym miejscem dla różnego rodzaju spotkań biznesowych i konferencji. Znajduje się tutaj największe centrum kongresowe we Wrocławiu, mogące pomieścić nawet 1500 osób. Profesjonalny i doświadczony personel oraz wysokiej jakości audiowizualny sprzęt konferencyjny gwarantują sukces organizowanym wydarzeniom. W hotelu znajduje się również lobby bar, który daje możliwość spotkania się w nieco mniej formalnych warunkach. 

Zarówno turyści, jak i przedsiębiorcy są zachwyceni okazałością wrocławskiej Hali Stulecia. Obiekt ten oferuje funkcjonalne sale idealnie sprawdzające się podczas spotkań biznesowych. Klienci odnajdą tutaj nie tylko odpowiednie sale, ale również szereg ...udogodnień – wszystko po to, by każde spotkanie kończyło się tu sukcesem. Na przestrzeni lat przygotowywano tutaj duże kongresy na przeszło 1000 osób, jak również kameralne spotkania w salce VIP dla max 10 osób. 

Z  PRZYTUPEM udostępnia salę szkoleniową mogącą obsłużyć 60 osób. Ponadto posiada doświadczenie w organizacji imprez firmowych bogatych w atrakcje dodatkowe ...

Centra konferencyjne we Wrocławiu to nowoczesne obiekty, które organizują konferencje, kongresy czy sympozja na najwyższym światowym poziomie. Tak jak sale konferencyjne w Warszawie czy sale konferencyjne w Łodzi, Wrocław może pochwalić się doskonale rozbudowaną i przygotowaną przestrzenią przeznaczoną dla biznesu. Różnorodność obiektów i elastyczną ofertę dla klientów firmowych daje możliwość skomponowania atrakcyjnej oferty. Duże firmy korporacyjne czy mali przedsiębiorcy znajdą we Wrocławiu wiele obiektów z salami przystosowanymi do charakteru spotkania. Aby wybrać odpowiednie miejsce, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, które wpłyną znacząco na jakość zaplanowanego wydarzenia. 

Centra konferencyjne Wrocław - wybierz odpowiednią lokalizację

Organizując spotkanie firmowe we Wrocławiu, warto wziąć pod uwagę lokalizację obiektu. Konferencja, kongres na kilkaset osób wymagają wybrania miejsca, do którego z łatwością dotrą goście z różnych stron Polski, a nawet świata. Wrocław stale inwestuje w rozwój komunikacji miejskiej, autostrady i drogi szybkiego ruchu. Autostrada A4, czy drogi szybkiego ruchu S3, S5 i S8 to najszybszy sposób, aby z łatwością dotrzeć do Wrocławia samochodem. Port Lotniczy Wrocław S.A. oddalony od centrum zaledwie 10 km umożliwia komfortowe dotarcie na miejsce spotkania Taxi, busem czy liniami autobusowymi. Niezwykle dogodnym rozwiązaniem jest podróż PKP, które posiadają wiele połączeń do Wrocławia, a ostatnia modernizacja Dworca we Wrocławiu dała mu miano jednego z najpiękniejszych dworców w Polsce, a może i nawet w Europie. 

Dopasuj obiekt Hotelowy, centrum konferencyjne we Wrocławiu do zaplanowanego wydarzenia firmowego

Niezwykle istotnym elementem przy organizacji wydarzeń jest wybór odpowiedniego miejsca, które zapewni uczestnikom komfortowe warunki spotkania. Organizując kilkudniową konferencję, można wybrać jeden z obiektów na obrzeżach Wrocławia. Zabytkowy i stylowo urządzony Pałac Krobielowice idealnie sprawdzi się dla firm, które chcą połączyć pracę z chwilą relaksu. Jeżeli większość gości będzie podróżować samolotem można skorzystać z Hotelu Terminal, który oferuje nowoczesne rozwiązania dla gości biznesowych.

Zabytki Wrocławia i zwiedzanie miasta nieodłączny element każdego spotkania biznesowego 

Będąc we Wrocławiu w celach biznesowych, nie sposób nie zwiedzić ciekawych zakątków miasta i zabytków. Ostrów Tumski, Hala Stulecia, Stary Ratusz, Panorama Racławicka i wiele innych wspaniałych miejsc powinny znaleźć się w programie podczas organizowania spotkania firmowego, eventu, konferencji, szkolenia w jednym z centrów konferencyjnych we Wrocławiu.