Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Centrum konferencyjne Warszawa

7 obiektów i sal konferencyjnych

Warszawa to największe miasto w kraju położone w województwie mazowieckim.  Stolica Polski uznawana jest za jedno z najlepszych miast dla biznesu międzynarodowego. Stały rozwój tego regionu pod kątem inwestycyjnym w sektorze prywatnym i publicznym czy wykorzystania środków unijnych powoduje, że w Warszawie powstają centra konferencyjne na najwyższym światowym poziomie. Najnowsze trendy inwestycyjne i potencjał tego regionu czyni z miasta atrakcyjny punkt na mapie Polski do którego przyjeżdżają goście biznesowi z całego świata. 

Sale konferencyjne oraz szkoleniowe w Warszawie to nowoczesne miejsca przystosowane do przyjęcia globalnych biznesmenów. Hotele i centra konferencyjne w Warszawie świadczą kompleksowe usługi w zakresie organizacji spotkań biznesowych, oferując innowacyjne rozwiązania, wygodną przestrzeń i kompetentny personel. 

W samym centrum Warszawy mieści się nowoczesne centrum konferencyjne ulokowane w jednym z biurowców przy Alejach Jerozolimskich. Obiekt oferuje 8 sal konferencyjnych, które można ze sobą łączyć w kilku konfiguracjach ....

Kompleks zlokalizowany jest 20 minut drogi z Warszawy. Posiada aż 35 sal szkoleniowych, sal konferencyjnych i sal bankietowych, dzięki czemu jest jednym z największych obiektów eventowych w Polsce ...

Sala szkoleniowa w centrum Warszawy udostępnia profesjonalny sprzęt, internet oraz dostęp do parkingu, a wszystko to przy zachowaniu niskich cen i elastycznych warunków współpracy ...

W jednym z najnowocześniejszych biurowców w Warszawie oferowana jest nowoczesna przestrzeń biurowa oraz sale szkoleniowe. Przeznaczone są dla 4-12 osób, stanowiąc idealną bazę coworkingową. Na miejscu zapewnione jest niezbędne zaplecze audiowizualne, ...miejsca parkingowe oraz usługi recepcyjne, dzięki czemu goście mogą w pełni skupić się na swojej pracy. 

Warszawskie Centrum EXPO XXI oferuje nowoczesną przestrzeń idealną na prestiżowe spotkania biznesowe. Sale konferencyjne różnych rozmiarów pozwalają zorganizować w tym miejscu zarówno kameralne szkolenia, jak i międzynarodowe konferencje. Istnieje ...możliwość dowolnego łączenia sal i aranżacji wnętrza. Atutem jest również profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty to miejsce, w którym można zorganizować konferencję, wynająć pokoje oraz skorzystać z usług gastronomicznych w restauracji Plikaro. Centrum dysponuje ok. 40 salami ....

Obiekty konferencyjne w Warszawie ze względu na funkcjonalność cieszą się ogromnym zainteresowaniem tak jak sale konferencyjne w Krakowie czy sale konferencyjne w Poznaniu. Wysoka jakość świadczonych usług oraz przystosowanie ofert do klientów zagranicznych sprawia, że miasto zajmuje pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o organizację spotkań biznesowych na skalę światową. Hotele i obiekty konferencyjne oferują przestrzeń na małe kameralne spotkania, jak również wydarzenia na kilka tysięcy osób. Organizując spotkanie firmowe czy biznesowe w Warszawie bez problemu, znajdzie się obiekt, który spełni nasze oczekiwania. 

Obiekty szkoleniowe i konferencyjne Warszawa - łatwy dojazd dzięki doskonale rozwiniętej sieci komunikacyjnej

Warszawa pod kątem komunikacji stale się rozwija i powstają co roku nowe inwestycje dla transportu publicznego oraz inwestycje związane z rozbudową tras szybkiego ruchu.

Zaledwie 10 km od centrum Warszawy znajduje się lotnisko Chopina, na którym ląduje większość samolotów. Do centrum z lotniska można dostać się taksówką lub komunikacją miejską. Także z lotniska Modlin oddalonego od Centrum o 35 km, można dostać się do miasta taksówką lub pociągami kolei mazowieckich.  Osoby podróżujące samochodem mogą skorzystać z autostrady A2, która należy do części drogi międzynarodowej E30 lub skorzystać z drogi szybkiego ruchu S2, S7, S8, S17 i S79.

Jakie miejsce wybrać na konferencję w Warszawie

Bogaty pakiet usług hotelowych, gastronomicznych i konferencyjnych daje wiele możliwości dla osób, które chcą zorganizować spotkanie firmowe, imprezę integracyjną, konferencję czy szkolenie. Wybierając obiekt warto, wziąć pod uwagę w jaki sposób uczestnicy dotrą na miejsce. Dla osób, które podróżują samochodem, należy wybrać obiekty konferencyjne, które dysponują własnym parkingiem. Jeżeli klienci biznesowi będą podróżować samolotem to spotkanie biznesowe może odbyć się w luksusowym Czterogwiazdkowym Hotelu Lord Warsaw Airport. W samym centrum miasta można skorzystać z usług centrum konferencyjno – szkoleniowego In1place z nowocześnie przygotowaną przestrzenią. 

Zwiedzanie Warszawy podczas spotkania biznesowego i konferencji

Warszawa posiada wyjątkową historyczną atmosferę związaną z wieloma zabytkami. W trakcie kilkudniowej konferencji można zorganizować zwiedzanie Muzeum Łazienki Królewskie, Trakt Królewski, Stare Miasto, Zamek Królewski, Dzielnicę Praga czy Pałac Kultury. Z centrum miasta można z łatwością dotrzeć do wielu atrakcji turystycznych. Dlatego warto wybrać Regent Warsaw Hotel zlokalizowany przy Łazienkach Królewskich czy butikowy Hotel Mamaison Le Regina Warsaw znajdujący się w centrum.