Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Centrum konferencyjne w górach

3 obiektów i sal konferencyjnych

O każdej porze roku polskie góry zachwycają swoim niepowtarzalnym krajobrazem. Górskie zakątki oferują nie tylko szereg atrakcji dla turystów, znajdują się tu również nowoczesne powierzchnie konferencyjne, które sprzyjają organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów, eventów firmowych czy imprez integracyjnych. Urozmaicone ukształtowanie terenu, wspaniałe widoki, czyste powietrze można napotkać, odwiedzając jeden z łańcuchów górskich: Sudety, Karpaty, czy Góry Świętokrzyskie. Polskie góry obejmują województwo dolnośląskie, opolskie, śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskie. Nic dziwnego, że w tej części Polski znajdują się jedne z najpiękniejszych Hoteli i centrów konferencyjnych, które oprócz komfortowych warunków do pracy oferują liczne atrakcje związane z poznawaniem kultury tego regionu.

Hotel mieści się blisko stoku narciarskiego STOK w Wiśle. Posiada pokoje o standardzie 4-gwiazdkowym, 16 sal konferencyjnych, Restaurację z ogrodem zimowym, salon Spa oraz kręgielnię ....

Nowo-powstały, luksusowy kompleks w Szklarskiej Porębie posiada pokoje 5-gwiazdkowe oraz apartamenty 4-gwiazdkowe. Na gości czeka sala konferencyjna Ametyst Premium, którą można podzielić na 7 mniejszych części ...

Czterogwiazdkowy hotel posiada trzy sale konferencyjne. restauracja specjalizuje się w kuchni europejskiej z widocznymi akcentami regionalnymi. Na gości czeka 136 różnorodnych pokoi, w tym dwupiętrowy apartament. Z okien można podziwiać panoramę Tatr, a w ... wolnych chwilach relaksować się w strefie Wellness & Spa. 

Organizując spotkania biznesowe w górach, możemy być pewni, że uczestnicy nie będą się nudzić. Wyjątkowy klimat tego regionu, bogactwo kulturowe oraz liczne zabytki architektoniczne zachwycą wszystkich gości. Górskie krajobrazy przyćmiewają swoją urodą pozostałe miejsca w Polsce, a wspaniałe ukształtowanie terenu sprzyja uprawianiu aktywnego wypoczynku. W najbardziej znanych górskich miejscowościach jak Zakopane, Krynica-Zdrój, Ustroń, Karpacz, czy Szklarska Poręba znajdują się luksusowe Hotele, przytulne pensjonaty i nowoczesne centra konferencyjne. W górach można zorganizować spotkanie firmowe, zapewniając uczestnikom również wspaniały wypoczynek i relaks. Centra konferencyjne w górach przez cały rok oferują komfortowe warunki do organizacji spotkań firmowych na najwyższym poziomie.

Organizacja konferencji w górach połączona z aktywnym wypoczynkiem

Spotkanie firmowe w jednej z górskich miejscowości w Polsce warto połączyć z chwilą relaksu czy aktywnym wypoczynkiem. Wiele obiektów oprócz powierzchni przeznaczonej na spotkania firmowe posiada strefę SPA, baseny, siłownię, sauny czy jacuzzi. W Zakopanem Hotel Toporów posiada pakiety konferencyjne, które zapewnią gościom komfortowe warunki pracy, niesamowite doznania kulinarne czy chwile upragnionego relaksu. W Sudetach można skorzystać z usług Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie, gdzie powierzchnia konferencyjna przeznaczona jest na duże spotkania na kilkaset osób oraz małe kameralne wydarzenia. Oprócz profesjonalnie zorganizowanej konferencji, szkolenia, prelekcji czy imprezy firmowej górskie obiekty hotelowo – konferencyjne świadczą usługi związane z aktywnym wypoczynkiem. W trakcie pobytu można skorzystać z usług przewodnika miejskiego, pojeździć quadami czy po prostu pospacerować po górskich terenach poznając kulturę tego regionu. W okresie zimowym uczestnicy mogą skorzystać z jazdy na nartach, snowboardzie czy nartach biegowych.

Komfortowy dojazd do miejscowości górskich na konferencję

Wybierając obiekty konferencyjne w górach na organizację wydarzenia firmowego, warto wziąć pod uwagę możliwości dojazdu przez uczestników na miejsce. Najbardziej wygodnym środkiem transportu przy wyborze górskich obiektów jest samochód, którym dotrzemy do najbardziej oddalonych zakątków. W największych kurortach górskich nie będzie również problemu, aby poruszać się komunikacją miejską. Podróż autem do jednego z wybranych przez nas centrów konferencyjnych na spotkanie firmowe da nam możliwość obserwowania zapierających widoków.

Pensjonaty, domy wypoczynkowe, schroniska, hotele w górach posiadają nowoczesne sale konferencyjne

Hotele i centra konferencyjne w górach podczas spotkań zapewnią nam nie tylko doskonałe warunki do pracy, ale możemy również tu poznać nowe regionalne smaki czy podziwiać z okien wspaniałe widoki na szczyty górskie. Znajdziemy tu obiekty, pensjonaty, domy wypoczynkowe, schroniska czy hotele świadczące usługi o różnym standardzie. To daje nam ogromne możliwości wyboru. Możemy zdecydować się na mały przytulny pensjonat taki jak Liliowy Dwór w Zakopanem czy luksusowy pięciogwiazdkowy Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie. Niezależnie od wyboru region ten urzeknie wszystkich uczestników wyjątkowym klimatem i atmosferą.