Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Centrum konferencyjne Poznań

2 obiektów i sal konferencyjnych

Poznań położony w województwie wielkopolskim nad rzeką Wartą może pochwalić się doskonale przystosowanymi powierzchniami na spotkania biznesowe. Oferta Hoteli, obiektów konferencyjnych czy restauracji w Poznaniu to bogaty pakiet usług związanych z organizacją ważnych spotkań w obszarze biznesu. Centra konferencyjne w Poznaniu idealnie sprawdzą się na przeprowadzenie warsztatów czy szkoleń. Restauracje mają przygotowane kameralne miejsca przeznaczone wyłącznie na spotkania z klientem, a Hotele to doskonały wybór na kilkudniowe konferencje. Stolica wielkopolski to częste miejsce spotkań wielu kontrahentów międzynarodowych działających w różnych branżach. Obiekty świadczące usługi konferencyjne są doskonale przygotowane pod kątem organizacyjnym i posiadają usługi, które świadczone są na poziomie światowym. 

Poznań Congress Center to nowoczesne centrum kongresowe, w którego skład wchodzą wszystkie obiekty Międzynarodowych Targów Poznańskich. Miejsce to cechuje się wysokim profesjonalizmem, dzięki czemu na przestrzeni lat zaufało mu już wiele firm, zarówno ...tych Polskich, jak i zagranicznych. Znajduje się tutaj 70 różnorodnych sal, 16 pawilonów oraz parking dla 2000 pojazdów. Organizowano tu już niejeden event, na który przybyło przeszło 11 000 uczestników.

Hotel znajduje się w kompleksie Alfa, w centralnej części Poznania. Posiada modernistyczne pokoje oraz nowoczesne sale konferencyjne mogące obsłużyć nawet 200 uczestników konferencji oraz 150 gości bankietu ...

Co roku Poznań uczestniczy w organizacji spotkań biznesowych, na których spotykają się goście nie tylko z kraju, ale z całego świata. Bogata oferta miejsc, która jest przygotowana na organizację ważnego spotkania biznesowego, konferencji czy szkolenia daje ogromną możliwości dopasowania miejsca do rangi spotkania.  Z roku na rok zwiększa się potencjał inwestycyjny miasta, co przyciąga nowych przedsiębiorców. Klienci biznesowi przyjeżdżają do stolicy wielkopolski ze względu na ogromne możliwości naukowe, doskonałą infrastrukturę i strategiczną lokalizację. Sprzyja to rozwojowi nowoczesnych centrów konferencyjnych w Poznaniu. 

Sale szkoleniowe w Poznaniu - najlepsza lokalizacja dla uczestników

Poznań położony w środkowo – zachodniej części Polski ma jedną z najlepszych strategicznych lokalizacji. Organizując konferencję, szkolenie, spotkanie biznesowe czy imprezę firmową należy wziąć pod uwagę najlepszy dla uczestników dojazd do wybranego obiektu. Osoby podróżujące samolotem i lądujące na lotnisku Poznań – Ławica bez problemu w ciągu 20 minut dotrą taksówką do Centrum miasta lub mogą skorzystać z komunikacji publicznej i częstych połączeń autobusowych. PKP w Poznaniu znajduje się zaledwie 10 minut na pieszo od centrum, a doskonale rozwinięta sieć komunikacji miejskiej pozwala na szybkie dotarcie do wielu zakątków miasta. Podróżując autem, można skorzystać z autostrady A2 czy S11.

Wybór obiektu konferencyjnego w Poznaniu można dopasować do rangi spotkania

Centra konferencyjne w Poznaniu i obiekty oferujące przestrzeń dla organizacji spotkań firmowych świadczą usługi, które można idealnie dopasować do charakteru spotkania. Na spotkania integracyjne warto wybrać obiekt na obrzeżach miasta jak czterogwiazdkowy Hotel Lavender położony zaledwie 5 km od miasta w cichej spokojnej okolicy. Duże konferencje o charakterze międzynarodowym można zorganizować w nowoczesnym Poznań Congress Center (Międzynarodowe Targi Poznańskie), a osoby, które chcą połączyć szkolenie ze zwiedzaniem miasta, mogą wybrać luksusowy Hotel IBB Andrersia, który przyciąga najwięcej gości biznesowych. 

Sale konferencyjne w Poznaniu idealne na jednodniowe spotkania

Wiele obiektów w Poznaniu oferuje bogate pakiety wynajmu sal konferencyjnych na takim samym poziomie jak sale konferencyjne w Warszawie czy sale konferencyjne w Gdańsku. Goście biznesowi mają zapewnione kompleksowe usługi związane z obsługą techniczną, która jest dostępna przez cały przebieg spotkania, obiekty te świadczą również usługi cateringowe, a sale to nowoczesna przestrzeń wyposażona w wysokiej jakości sprzęt multimedialny.