Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Centrum konferencyjne Łódź

4 obiektów i sal konferencyjnych

Łódź to miasto usytuowane w centrum Polski w województwie łódzkim.  Obecnie uznawane za najlepiej położone miasto dla biznesu. To tu bardzo szybko rozwija się nowoczesny sektor związany z przedsiębiorstwami. Miasto zajmuje również najwyższe miejsca w rankingach jeżeli chodzi o nowoczesne powierzchnie biurowe. Jest to miejsce doskonale przygotowane na przyjęcie gości biznesowych z kraju i z zagranicy oferujące bardzo dobrze wyposażone Hotele oraz centra konferencyjne. 

Sale konferencyjne oraz szkoleniowe Łódź dostosowane są do organizacji wydarzeń na kilka tysięcy osób jak również małych kameralnych spotkań. Stylowo i nowocześnie urządzone pomieszczenia idealnie sprawdzą się przy organizacji konferencji, kongresów, sympozjów, balów, uroczystych kolacji, szkoleń czy warsztatów. 

Expo Łódź to nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt w samym sercu miasta, w którym odbywają się różnego rodzaju eventy, m.in. targi, konferencje, szkolenia, pokazy, wystawy czy prezentacje. Obiekt umożliwia organizację wydarzeń na międzynarodowym poziomie i ...oferuje wiele opcji indywidualnej aranżacji przestrzeni eventowej.

Oferowane są 3 sale konferencyjno-bankietowe, z których największa pomieści 300 osób, 41 dwuosobowych pokoi noclegowych o wysokim standardzie oraz 4 apartamenty. O podniebienia gości zadba szef kuchni serwujący dania kuchni śródziemnomorskiej oraz ...polskiej.

Obiekt zlokalizowany w samym sercu Łodzi oferuje wynajem 3 sal konferencyjnych oraz 12 sal szkoleniowych. Goście otrzymują pełne wyposażenie multimedialne oraz pomoc podczas realizacji wydarzeń biznesowych ....

Instytut udostępnia dwa budynki: zabytkowy pałac oraz nowoczesne centrum konferencyjne. W każdym z nich odnajdziemy sale szkoleniowe i sale konferencyjne, a ich różnorodność daje nieograniczone możliwości organizacji wydarzeń firmowych ...

Centrum konferencyjne Łódź cieszy się ogromnym zainteresowaniem tak jak sale konferencyjne Warszawa i sale konferencyjne Zakopane. Hotele, biurowce oraz centra konferencyjno-szkoleniowe oferują nowoczesną, doskonale przygotowaną przestrzeń, która sprawdza się przy organizacji wielu ważnych spotkań na skalę międzynarodową. Aby wybrać odpowiednią salę należy wziąć pod uwagę wiele czynników, które zadecydują o sukcesie każdego wydarzenia. 

Sale szkoleniowe Łódź – lokalizacja ma znaczenie

Łódź posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną. Zaledwie 10 km od Łodzi znajdują się autostrady A1 i A2 oraz droga ekspresowa S8 dzięki czemu łatwo tu dojechać autem i autobusem. W Łodzi znajduje się międzynarodowy Port lotniczy, z którego w dogodny sposób można dotrzeć do wielu Hoteli. Linie tramwajowe i autobusowe ułatwiają poruszanie się po centrum miasta. 

W jaki sposób uczestnicy będą docierać na miejsce?

Niezależnie jaki środek transportu zostanie wybrany, doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna pozwala na dotarcie do każdego hotelu i centrum konferencyjnego w Łodzi. Osoby podróżujące samolotem mogą zatrzymać się w City Residence - to nowoczesny hotelu, który posiada wszelkie udogodnienia dla gości biznesowych. Hotel znajduje się zaledwie 5 km od Portu Lotniczego w Łodzi. Dla osób, które po konferencji, szkoleniu czy warsztatach chcą zwiedzić centrum miasta doskonale sprawdzi się centrum konferencyjne Expo - Łódź czy Centrum Biznesowe Synergia. 

Czy w trakcie wyjazdu jest zaplanowane zwiedzanie?

Łódź posiada wiele miejsc atrakcyjnych pod kontem kulturowym i architektonicznym.  W łodzi warto odwiedzić między innymi najdłuższą ulicę w Polsce - Ulicę Piotrowską, Centrum kultury i rozrywki - Manufaktura Łódź czy Księży Młyn.

Ośrodki szkoleniowe w okolicach Łodzi – najlepsze na wyjazdy integracyjne

Organizując kilkudniowe szkolenia, konferencje, warsztaty i imprezy integracyjne warto rozejrzeć się za obiektami poza centrum Łodzi. Jednym z takich obiektów jest Dwór Giemzów, otoczony parkiem, położony w cichym i ustronnym miejscu.

Sale konferencyjne Kraków blisko centrum – idealne na krótkie zebrania

Wiele ośrodków i Hoteli w Łodzi świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją spotkań firmowych, konferencji i kongresów jednodniowych oraz kilkudniowych. Szeroki wachlarz usług umożliwia skomponowanie odpowiedniej oferty dla uczestników w Hotelach położonych w centrum Łodzi oraz na jego obrzeżach.

Obiekty konferencyjne Łódź i sale szkoleniowe – profesjonalne miejsca na spotkania dla wszystkich uczestników

Nowoczesne rozwiązania multimedialne, przestronne sale, obsługa techniczna, wysokiej jakości usługi gastronomiczne, hotelarskie i noclegowe można znaleźć w Hotelach i centrach konferencyjnych Łódź.