Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Centrum konferencyjne Kraków

4 obiektów i sal konferencyjnych

Kraków położony jest w województwie małopolskim i jest to drugie co do wielkości największe miasto w Polsce. Co roku do Krakowa przyjeżdża kilka milionów turystów z Polski i z zagranicy. Miasto ma olbrzymie znaczenie w obrębie przemysłu o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz spełnia ważną rolę kulturową, naukową, turystyczną i gospodarczą. Te wszystkie elementy powodują, że co roku odbywają się tu ważne spotkania biznesowe, konferencje, sympozja, kongresy. Centrum kongresowe Kraków to nowoczesne sale przystosowane do przeprowadzenia dużych wydarzeń na kilka tysięcy osób oraz małych kameralnych spotkań biznesowych.

Obiekt Szkoleniowy iLab Plus znajduje się w centrum Krakowa, od Rynku Głównego dzielą go zaledwie 2 kilometry, a do głównych zabytków można dojść spacerem. ILab jest obiektem nastawionym na organizację konferencji, spotkań biznesowych i szkoleń ....

Centrum Konferencyjnego Open Source w Krakowie to idealne miejsce na konferencje. Oferuje ono nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne w różnych rozmiarach ....  Tym co decyduje o przewadze Open Source nad tradycyjnym centrum konferencyjnym jest pełne zaplecze gastronomiczne. Stanowi ono znakomitą oprawę spotkań i bankietów -  nieodłącznego elementu większości konferencji. Kolejnym atutem jest fakt, że zarówno OPSO Lunch Bar jak i restauracja OPSO Lounge funkcjonują na co dzień, co doprowadziło do ich wysokiej specjalizacji i pełnego profesjonalizmu. Wszechstronność i kreatywność, fachowa obsługa, a także świeże produkty od krajowych dostawców wraz z bardzo elegancką prezentacją to nasz codzienny standard. Open Source w Krakowie to idealne miejsce, w którym można zorganizować konferencję, warsztaty, szkolenia, spotkanie integracyjne, imprezę typu Gala Dinner, ale także wesele czy inną uroczystość o charakterze rodzinnym.  

Centrum Szkoleniowe Europrofes w Krakowie to idealne miejsce na konferencje. Nasze Centrum szkoleniowe w Krakowie usytuowane jest w zabytkowej kamienicy przy alei Krasińskiego, nieopodal Wawelu, w dzielnicy ze wspaniałymi zabytkami i tradycjami .... Lokalizacja naszego Centrum sprzyja nie tylko efektywnemu przyswajaniu wiedzy, ale także miłemu spędzeniu czasu po zakończonym dniu szkolenia w okolicznych kawiarniach i klubach. Dzięki takiej lokalizacji Centrum Europrofes w Krakowie chętnie wybierane jest na miejsce realizacji szkoleń kilkudniowych, którym oprócz aspektu czysto szkoleniowego przyświeca również idea integracji pracowników, do czego doskonale nadaje się okoliczna infrastruktura. Nasze sale szkoleniowe to doskonała propozycja dla przedsiębiorców szukających dogodnego miejsca konferencyjnego w pięknym otoczeniu przyrody. Świadczymy najwyższą jakoś usług a nasze szkolenia cieszą się dużą popularnością.  Sale konferencyjne w Centrum Szkoleniowym Europrofes to przede wszystkim atrakcyjna oferta dopasowana do potrzeb każdego. Nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu komfortowy wypoczynek. Przede wszystkim stawiamy na klienta, więc zadbamy, aby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik. Zapraszamy!   

Nowoczesne Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oferuje 3 klimatyzowane sale konferencyjne, w tym przestronną Aulę na 330 osób oraz dwa hole wystawowe. Wszystkie sale posiadają wyposażenie, które pozwala na prezentację treści w sposób ...współczesny, ciekawy oraz z zastosowaniem nowych technologii. Na terenie obiektu znajduje się niestrzeżony parking dla samochodów osobowych i autokarów.

Podobnie jak sale konferencyjne Warszawa i sale konferencyjne Poznań, obiekty hotelowe oraz centra konferencyjne w Krakowie są przystosowane do organizacji spotkań na skalę światową. Hotele położone są w różnej lokalizacji, usytuowane są w samym centrum Krakowa lub na obrzeżach miasta w cichych ustronnych miejscach.

Sale szkoleniowe Kraków – lokalizacja ma znaczenie

Organizując spotkanie w Krakowie istotnym elementem jest wybór odpowiedniego hotelu, tak aby uczestnicy spotkania mogli bez problemu dostać się wybraną przez siebie komunikacją. Większość hoteli konferencyjnych oraz obiektów oferujących sale konferencyjne w Krakowie posiada bardzo dobry dojazd. 

W jaki sposób uczestnicy będą docierać na miejsce?

Kraków posiada bardzo dobrze rozbudowaną sieć komunikacyjną. Po mieście bez problemu można poruszać się tramwajami czy autobusami. Dla osób, które podróżują samolotem i lądują  w Porcie lotniczym Balice im. Jana Pawła II, Kraków oferuje wiele Hoteli konferencyjnych znajdujących się niedaleko lotniska. Jednym z takich obiektów jest Best Western Premier Kraków Hotel oddalony 10 km od Portu.  

Czy w trakcie wyjazdu jest zaplanowane zwiedzanie?

 Kraków to miasto w którym atrakcje turystyczne są wstanie zaspokoić gusta najbardziej wymagających turystów. Oprócz świetnie zorganizowanego spotkania biznesowego czy firmowego miasto oferuje wiele atrakcji dodatkowych. Warto zaskoczyć uczestników i wybrać  jeden z Hotel lub obiektów szkoleniowych w Krakowie znajdujący się w centrum miasta. Hotel Amadeus położony w niedalekiej odległości od Starego Rynku, Sukiennic, Kościoła Mariackiego czy Wawelu będzie świetnym wyborem.  

Ośrodki szkoleniowe w okolicach Krakowa – najlepsze na wyjazdy integracyjne

Eventy firmowe to doskonała forma motywowania pracowników i integracji, dlatego warto wybrać odpowiednie sale szkoleniowe Kraków, które posiadają również bogatą ofertę imprez firmowych. Odpowiednio przystosowanym obiektem do eventów firmowych jest położony na obrzeżach Krakowa Hotel Witek. Obiekt leży w cichej i spokojnej okolicy, która sprzyja nie tylko pracy, ale również relaksowi. 

Sale konferencyjne Kraków blisko centrum – idealne na krótkie zebrania

Wiele obiektów w Krakowie posiada bardzo elastyczną ofertę dla firm organizując także jednodniowe szkolenia, konferencje, kongresy. Jednym z takich obiektów jest Hotel Amadeus w którym w eleganckich wnętrzach można bez problemu przeprowadzić spotkanie biznesowe. 

Obiekty konferencyjne Kraków i sale szkoleniowe – profesjonalne miejsca na spotkania dla wszystkich uczestników

Kraków to miasto które odwiedzane jest przez osoby z całego świata. Nowoczesne centra konferencyjne świadczą usługi na najwyższym poziomie.