Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Centrum konferencyjne Katowice

4 obiektów i sal konferencyjnych

Katowice to największe miasto położone w województwie śląskim znane przede wszystkim z ośrodków przemysłu wydobywczego. Na przestrzeni lat Katowice zaczęły się gwałtownie rozwijać, powstało wiele firm krajowych i międzynarodowych co jednocześnie przyczyniło się do rozwoju obiektów hotelowych świadczących usługi noclegowe, gastronomiczne oraz konferencyjne. Obecnie Katowice stanowią nowoczesne centrum konferencyjne świadczące usługi na najwyższym poziomie. Firmy organizujące konferencje, szkolenia, sympozja, kongresy mają gwarancję profesjonalnych i rzetelnie wykonanych usług. 

Restauracja Ambasador zaprasza wszystkich gościa aby mogli zapoznać się z ofertą dań prezentowanych w menu. Ponadto Ambasador posiada 145 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, którą można wynająć w ramach organizacji różnorodnych spotkań ...biznesowych. Przestrzeń tę można dowolnie aranżować tworząc mniejsze sale. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu. 

Centrum biznesowe w sercu Katowic oferuje cztery niezależne sale szkoleniowe, które w pełni zostały przystosowane do obsługi spotkań biznesowych każdego typu. Business Center to miejsce, które tworzą profesjonalni szkoleniowcy posiadający szeroki zakres ...wiedzy w dziedzinach zarządzania, doskonalenia umiejętności interpersonalnych, komunikacja, finansów czy rachunkowości. 

Centrum biurowo-szkoleniowe MONIUSZKI 7 zostało stworzone z myślą o klientach biznesowych. Znajduje się tutaj 8 sal i salek doskonałych na małe i duże spotkania biznesowe. Podczas spotkań zapewniane jest pełne zaplecze cateringowe, od kawy po przepyszne i ... sycące obiady w przypadku dłużej trwających spotkań.

Hotel zapewnia wygodny pobyt podczas podróży służbowej, jak i świetne warunki do organizacji szkoleń, konferencji i rozmów rekrutacyjnych. Posiada w pełni wyposażone, klimatyzowane Centrum Konferencyjne dostosowane do wymogów osób niepełnosprawnych ...

Katowice to miasto znane przede wszystkim z przemysłu górniczego. Obecnie miejscowość stanowi bardzo dobrze rozwinięty region  pod kątem gospodarczym. Dogodna lokalizacja i doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna sprawia, że powstaje tu wiele firm specjalizujących się w różnych branżach. Znajdują się tu obiekty nie tylko hotelowe, ale również centra konferencyjno-szkoleniowe. Szeroki wachlarz usług konferencyjnych, pozwala na organizację małych kameralnych spotkań oraz dużych wydarzeń na kilkaset osób. 

Centrum konferencyjne Katowice charakteryzuje się obiektami o różnym standardzie usług. Obiekty dostosowane są do organizacji wydarzeń o różnym charakterze: imprezy firmowe, integracyjne, konferencje, sympozja, kongresy, szkolenia, wystawne bankiety czy gale.  

Jak dojechać do Katowic?

Rozbudowana sieć komunikacyjna pozwala na łatwy i szybki dojazd do wielu miejsc w Katowicach. Bliskość dróg ekspresowych oraz autostrad ułatwia poruszanie się i dotarcie na miejsce autobusem oraz samochodem. Odpowiednio skomunikowany z różnymi obiektami konferencyjnymi jest również dojazd  z międzynarodowego Portu Lotniczego „Katowice Airport", który leży zaledwie 30 km od centrum miasta. 

Atrakcje dodatkowe podczas spotkań firmowych?

Wiele obiektów oprócz doskonale wyposażonych sal konferencyjno-szkoleniowych posiada usługi i atrakcje dodatkowe. Obiekty oferują strefy SPA i Wellness, usługi przewodnickie związane ze zwiedzaniem miasta, organizację imprez integracyjnych i eventów. Katowice posiadają wiele atrakcji turystycznych, które warto odwiedzić będąc w tym mieście są to.: Szlak Zabytków Techniki, Galeria Szyb Wilsona, Drapacz Chmur, Pomnik Powstańców Śląskich, Wieżowiec Altus, Hala widowiskowo-sportowa Spodek, obiekty sakralne. 

Jaki obiekt wybrać w Katowicach?

Wybierając centrum konferencyjne w Katowicach na spotkanie firmowe czy biznesowe należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Nie tylko ilość uczestników i ranga spotkania ma tutaj znaczenie, ale również istotną kwestią jest dogodna lokalizacja. W Katowicach znajdziemy obiekty położone w ścisłym centrum takie jak Centrum biurowo-szkoleniowe MONIUSZKI 7 czy jeden z najlepszych pięciogwiazdkowych Hoteli na Śląsku - Hotel Monopol. Dla osób, które preferują organizację spotkań w bardziej ustronnych miejscach na szczególną uwagę zasługuje Hotel Park Inn by Radisson Katowice oraz Hotel Ambasador.