Zaawansowane wyszukiwanie obiektów

Scandic Gdańsk

Centrum konferencyjne Gdańsk

2 obiektów i sal konferencyjnych

Gdańsk miasto położone w województwie pomorskim nad Morzem Bałtyckim jest doceniane przez wielu międzynarodowych biznesmenów ze względu na bogatą ofertę kulturową i handlową. Doskonała lokalizacja bezpośrednio nad wybrzeżem, nowoczesna przestrzeń biurowa, rozwinięta infrastruktura sprawia, że Gdańsk ma olbrzymi potencjał w obszarze rozwoju firm krajowych i zagranicznych. Innowacyjne rozwiązania w centrach konferencyjnych w Gdańsku oraz profesjonalne podejście do biznesu sprawia, że miasto zyskuje nowych inwestorów. Gdańsk posiada bogatą bazę noclegową, gastronomiczną i konferencyjną, która umożliwia organizację spotkań firmowych czy konferencji na bardzo wysokim poziomie. 

Czterogwiazdkowy hotel w Gdańsku organizuje wydarzenia firmowe dla maksymalnie 200 osób. Posiada 4 sale konferencyjne oraz restaurację oferującą szeroki wybór dań mięsnych i wegetariańskich. Ponadto, na gości czeka 81 nowoczesnych pokoi oraz zaplecze ...sportowo-rekreacyjne.

STARTER oferuje wynajem nowoczesnego Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego: trzy niezależne moduły, które można dowolnie łączyć tworząc przestrzeń na większe wydarzenie (do 160 osób). Ponadto dla klientów chcących zorganizować mniejsze wydarzenia (od 4 do  ...16 osób) dostępne są sale wielofunkcyjne rozlokowane na terenie całego obiektu.

Centra konferencyjne w Gdańsku ze względu na nowoczesne rozwiązania dla biznesu wspierane przez wyszkoloną kadrę cieszą się ogromnym zainteresowaniem tak jak centra konferencyjne w Warszawie czy centra konferencyjne w Poznaniu. Zróżnicowana oferta obiektów konferencyjnych w Gdańsku daje możliwość organizacji małych kameralnych spotkań biznesowych jak i dużych wydarzeń międzynarodowych. Sektor usług związanych z biznesem coraz częściej kieruje się w stronę Trójmiasta, doceniając walory przyrodnicze, bliskość morza i wspaniałe Hotele z bogatym zapleczem konferencyjnym. 

Centra konferencyjne Gdańsk - wybierz dogodną lokalizację na spotkanie firmowe

Hotel i obiekty konferencyjne w Gdańsku posiadają bardzo dobrze przygotowaną ofertę na spotkania firmowe, które skierowane są do klientów z Polski i z zagranicy. Wybierając obiekt, warto wziąć pod uwagę sposób dotarcia przez uczestników na miejsce. Mimo że Gdańsk ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę i komunikację miejską dla osób podróżujących pociągiem, można wybrać Hotel Scandic Gdańsk, który znajduje się bezpośrednio przy dworcu PKP, a dla osób podróżujących samolotem z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy zaledwie w 30 minut można dotrzeć do Centrum Gdańska i skorzystać z usług czterogwiazdkowego Hotelu Admirał czy pięciogwiazdkowego Hotelu Hilton Gdańsk.

Dopasuj Hotel i centrum konferencyjne w Gdańsku do charakteru spotkania

Nadmorski klimat i wyjątkowa atmosfera Gdańska sprzyja organizacji wielu wydarzeń firmowych. Miasto ze względy na swoją lokalizację stanowi doskonałe miejsce na połączenie pracy z relaksem i organizacją imprez integracyjnych. Luksusowe obiekty, z nowoczesnymi rozwiązaniami dla biznesu oferują również szereg atrakcji dodatkowych. Hotel Almond Business & SPA może stanowić świetne rozwiązanie na organizację spotkania biznesowego połączonego z wypoczynkiem w strefie SPA. Dla osób ceniących sobie ciche i spokojne miejsca z dala od centrum, na spotkanie firmowe idealnie sprawdzi się Hotel Cztery Brzozy, który posiada ciekawe propozycje dla gości biznesowych. 

Wybierz jeden z obiektów konferencyjnych w Gdańsku i połącz pracę z aktywnym wypoczynkiem

Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot to niezaprzeczalnie jedne z najpiękniejszych miast w Polsce, które przyciągają miliony turystów. Dlatego mając okazję uczestniczyć w Gdańsku w spotkaniu firmowym, warto wygospodarować czas na zwiedzenie najciekawszych miejsc. W Gdańsku można przespacerować się Traktem Królewskim, zobaczyć Ratusz czy Fontannę Neptuna. Wynajmując salę konferencyjną na kilka dni, można zawitać do Sopotu, odwiedzając najdłuższe Molo w Polsce. W Gdyni warto na chwilę zatrzymać na Skwerze Kościuszki i odpocząć w jednej z restauracji z widokiem na gdańską plażę i morze. Nowoczesne rozwiązania dla biznesu, komfortowe i luksusowe Hotele w połączeniu z nadmorskim klimatem sprzyjają organizacji szkoleń, warsztatów, spotkań biznesowych, eventów firmowych czy imprez integracyjnych.