+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl

Centrum Bankietowo- Konferencyjne AMBASADOR

Miasto: Szczecin

Adres: Al. Woj. Polskiego 67

Województwo: zachodniopomorskie

Fax: +48 91 422 15 80

+48 519 333 660

ambasador@ambasador-szczecin.pl

www.ambasador-szczecin.pl

Opis obiektu

Kliknij żeby wczytaj mapę google
Sprawdź jak dojechać

Sale konferencyjne

Rodzaj sali
Sala Ambasador
Ilość osób w rozmieszczeniu
 • Szkolne

  -
 • Kinowe

  200
 • Podkowa

  -

Ambasador posiada przestronną, w pełni klimatyzowaną salę o powierzchni 250m2.

Sala może pomieścić nawet 200 osób.

Wyposażenie:

- projektory multimedialne
- rzutniki pisma
- ekrany o różnych wymiarach
- flip-charty
- mikrofony bezprzewodowe i przewodowe
- nagłośnienie
- łącze internetowe

Sale konferencyjne

 • Rodzaj sali
 • Ilość osób w rozmieszczeniu

  Szkolne

  Kinowe

  Podkowa

Sala Ambasador
  - 200 -

Ambasador posiada przestronną, w pełni klimatyzowaną salę o powierzchni 250m2.

Sala może pomieścić nawet 200 osób.

Wyposażenie:

- projektory multimedialne
- rzutniki pisma
- ekrany o różnych wymiarach
- flip-charty
- mikrofony bezprzewodowe i przewodowe
- nagłośnienie
- łącze internetowe

Sale bankietowe - Sale restauracyjne - Catering

 • Rodzaj sali
 • Rozmieszczenie

  Zasiadany

  Stojący

Catering
 

Dzięki doświadczeniu w branży gastronomicznej, Ambasador jest w stanie zaoferować Gościom najlepsze potrawy, które z pewnością zadowolą wszelkie gusta.

Klienci biznesowi znajdą w ofercie menu dostosowane specjalnie do Ich potrzeb.

Pokoje

Usługi dodatkowe

Obiekty w okolicy

Opinie o obiekcie

 • opinion top Sylv

  W szczecińskim Ambasadorze zorganizowano nasze wesele. Efekt przeszedł nasze oczekiwania. Bardzo i to bardzo nam się podobało. Pyszne jedzenie, które trafiało na stoły smakowało wszystkim. Bawiliśmy się długo, a atmosfera temu sprzyjała. Sala także wyglądała elegancko i została przystrojona tak, że nie można było odczuć przepychu. Ambasador to dobre miejsce do zorganizowanie przyjęcia weselnego w Szczecinie.

 • opinion top Monii

  Wybór lokalu na organizacje wesela to nie jest prosta decyzja. Trzeba wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników. Przede wszystkim lokalizacja. W przypadku Ambasadora znajduje się on w centrum miasta. Jest też spory parking. Kolejną istotną kwestią jest sala, w której nasze wesele ma mieć miejsce. Ambasador to duża sala, na dodatek niezwykle stylowa i bogato zdobiona. Robi dobre wrażenie i zachęca, aby wejść po więcej. Jedzenie również jest bardzo ważne. Smaki dan Ambasadora dobrze świadczą o kuchni i pracujących tam kucharzach. Porcje duże, a estetyka ich podania na najwyższym poziomie. Ogólnie Ambasador robi wrażenie miejsca zadbanego i w dobrym stylu. Cena za usługę to dla wielu osób najważniejsza sprawa, która przesądza o wyborze danego lokalu. Ambasador to dobra cena za jakość oferowanych usług.

 • opinion top nicko

  Konferencje w tym obiekcie słyną w wysokiej jakości obsługi. Sala jest przestronna, nowoczesna i klimatyzowana. Miejsca jest dostatecznie dużo, tak że nie odczuwa się uczucia ścisku. Ogólnie dobre miejsce do zorganizowania konferencji.

 • opinion top rene

  Zachęcam do wyprawiania uroczystości weselnych w sali należącej do CBK Ambasador w Szczecinie. Zapewniam, że wybawicie się jak nigdy. Atmosfera na weselach jest przyjemna. Sala oferuje dużo miejsca do tańca, a to przecież nieodłączny element szaleństwa weselnych nocy. Jednym słowem warto!

 • opinion top martaaa

  Polecam wesela w sali Ambasadora. Obiekt jest dobrze położony. W samym centrum Szczecina. Sala jest klimatyzowana i mieści wielu gości, tak że nie odczuwamy ścisku. Dobrze się bawiła. Atmosfera przyjemna i dużo dobrego jedzenia.

 • opinion top maćko

  Solidny i sprawdzony organizator spotkań zarówno konferencyjnych jak i weselnych. Dużo miejsca. Sala gotowa pomieścić wielu gości. Dobre miejsce jeśli potrzebujecie przygotować konferencję lub uroczystość.

 • opinion top mariusz

  Byłem gościem na weselu w Centrum Bankietowo - Konferencyjnym Ambasador w Szczecinie. Bardzo mi się podobało, dlatego moja opinia jest bardzo pozytywna. Całość na wysokim poziomie. Wszystkie podane nam dania, były bardzo smakowite. Na przyjęciu atmosfera była sprzyjająca zabawie. Warto się zdecydować na organizację wesela właśnie w Ambasadorze.

 • opinion top erem

  Sala Ambasador to wspaniałe miejsce, w którym uroczystość weselna zawsze się udaje. Na sukces składają się elegancja wystroju, smaczne jedzenie, przestronna sala oraz klimat, który w niej panuje. Polecam niezdecydowanym parom, które chciałyby aby ich wielki dzień był zakończony powodzeniem.

Dodaj opinię

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij