+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 5ceec27bddd94i_love_marketing_by_sprawny.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

I ❤ Marketing

VIII edycja I ❤ Marketing z pewnością zgromadzi setki uczestników pragnących poznać tajniki i trendy związane z marketingiem. W jednym miejscu spotkają się też znane i doświadczone osoby, które poprowadzą swoje przemówienia w sposób ciekawy, krótki i treściwy.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5cbd9d1337ce9expo_marketing_logo.JPG - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Expo Marketing 2019

Nowinki z branży wystawienniczej i skuteczne praktyki wykorzystywane na międzynarodowych imprezach targowych będą mogli poznać uczestnicy Expo Marketing 2019 odbywającego się w Warszawie.  

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5ca139d0dbe50hm_bez_tla_kopia.png - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Hotel Meeting

Już za 2 tygodnie czeka nas kolejna edycja konferencji Hotel Meeting. Będzie okazja do wymienienia się doświadczeniami, wiedzą i nowinkami. Nie zabraknie również ciekawej formuły i inspirujących prelekcji. 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5bd9dc8fe69bcnowe_logo.png - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Meetings Week Poland 2019

W dniach 20-22 marca 2019 będzie miało miejsce się Meetings Week Poland 2019. Siódma już edycja odbędzie się w zmienionej formie - program wydarzenia rozłożony zostanie na 3 równoległe sesje.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5c5463c56e154i_love_marketing_logo.png - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

I love Marketing

Red Lipstick Monster, Radek Kotarski, Paweł Tkaczyk, Tomasz Kammel i wielu, wielu innych znanych postaci wystąpi podczas konferencji I ❤ Marketing w roli specjalistów od marketingu internetowego.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5b87dd4d27007nowelogoexpoxxiwarszawa.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Forum Branży Eventowej 2019

Forum Branży Eventowej to zawsze dobra okazja, żeby zobaczyć jak wygląda organizacja eventu trochę "od kuchni". Prelegenci zwrócą też uwagę zgromadzonych na to, jak ważny jest event w komunikacji z pracownikami i klientami.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5bf42ced2f350logo_elfy_miejscakonferencyjne.png - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Akcja Charytatywna ELFY

Chcecie sprawić, by chore dziecko się uśmiechnęło? Zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji Charytatywnej ELFY organizowanej już po raz 8. przez Stowarzyszenie Branży Eventowej.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5b587a8ded24emiedzynarodowe_targi_turystyczne_tt_warsaw_2018.PNG - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2018

26. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2018 to okazja do nawiązania nowych kontaków z firmami związanymi z branżą turystyczną oraz do zapoznania się z aktualną ofertą wystawców z różnych zakątków świata.

arrow next
news bottom
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij