+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 5d64133f78a20grafika.png - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Konferencja „Planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wczoraj i dziś"

Chcesz dowiedzieć się, jak systemy wewnętrzne w firmie mogą wpłynąć na wydajność pracowników, zaangażowanie klienta, gromadzenie danych, konkurencję i sprawne kontrolowanie procesów w firmie? Zapisz się na konferencję  „Planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wczoraj i dziś" organizowaną przez  PIRB.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5ceec27bddd94i_love_marketing_by_sprawny.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

I ❤ Marketing

VIII edycja I ❤ Marketing z pewnością zgromadzi setki uczestników pragnących poznać tajniki i trendy związane z marketingiem. W jednym miejscu spotkają się też znane i doświadczone osoby, które poprowadzą swoje przemówienia w sposób ciekawy, krótki i treściwy.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5d81f9a3922d0l_04m.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Konferencja Hotel Meeting

14 października ponad 40 ekspertów branży hotelarskiej zbierze się w Airport Hotel Okęcie, aby wspólnie poprowadzić już IV edycję konferencji Hotel Meeting! Program obejmuje panele dyskusyjne, warsztaty oraz Business Speed Dating!

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5cbd9d1337ce9expo_marketing_logo.JPG - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Expo Marketing 2019

Nowinki z branży wystawienniczej i skuteczne praktyki wykorzystywane na międzynarodowych imprezach targowych będą mogli poznać uczestnicy Expo Marketing 2019 odbywającego się w Warszawie.  

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5ca139d0dbe50hm_bez_tla_kopia.png - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Hotel Meeting

Już za 2 tygodnie czeka nas kolejna edycja konferencji Hotel Meeting. Będzie okazja do wymienienia się doświadczeniami, wiedzą i nowinkami. Nie zabraknie również ciekawej formuły i inspirujących prelekcji. 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5bd9dc8fe69bcnowe_logo.png - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Meetings Week Poland 2019

W dniach 20-22 marca 2019 będzie miało miejsce się Meetings Week Poland 2019. Siódma już edycja odbędzie się w zmienionej formie - program wydarzenia rozłożony zostanie na 3 równoległe sesje.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5c5463c56e154i_love_marketing_logo.png - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

I love Marketing

Red Lipstick Monster, Radek Kotarski, Paweł Tkaczyk, Tomasz Kammel i wielu, wielu innych znanych postaci wystąpi podczas konferencji I ❤ Marketing w roli specjalistów od marketingu internetowego.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5b87dd4d27007nowelogoexpoxxiwarszawa.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Forum Branży Eventowej 2019

Forum Branży Eventowej to zawsze dobra okazja, żeby zobaczyć jak wygląda organizacja eventu trochę "od kuchni". Prelegenci zwrócą też uwagę zgromadzonych na to, jak ważny jest event w komunikacji z pracownikami i klientami.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5bf42ced2f350logo_elfy_miejscakonferencyjne.png - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Akcja Charytatywna ELFY

Chcecie sprawić, by chore dziecko się uśmiechnęło? Zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji Charytatywnej ELFY organizowanej już po raz 8. przez Stowarzyszenie Branży Eventowej.

arrow next
news bottom
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij