+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 5c2cd035b35f8your_development_way_miejscakonferencyjne.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

Your Development Way

Chcesz pozyskać nowe kontakty biznesowe, zwiększyć motywację swoich pracowników i nauczyć się, jak niwelować firmowe konflikty? To spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

arrow next
Obiekty konferencyjne - 59806a084b708kb_3705.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

Kongres Profesjonalistów PR

Jak co roku w kwietniu w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Tym razem będzie miało to miejsce w dniach 19-20 kwietnia 2018.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5694dadd2608ekongres_profesjonalistow_public_relations_pr_rzeszow_tworzydlo.png - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

Kongres Profesjonalistów Public Relations 2016

Już 21-22 kwietnia 2016 roku w Rzeszowie odbędzie się Kongres Profesjonalistów Public Relations. Wydarzenie kierowane jest zarówno do doświadczonych specjalistów, jak i dla osób stawiających pierwsze kroki w branży PR.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5632114f292e2kongres.png - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach to doskonała okazja do nabycia praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia, wdrażania i ewaluacji efektów strategii marketingowych. Impreza kierowana jest do osób zajmujących się na co dzień marketingiem oraz wizerunkiem miast i regionów.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 561236dce9245screenshot_2.png - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

III Kongres Profesjonalistów IT

Kongres Profesjonalistów IT to jedno z najważniejszych spotkań branży ICT w Polsce. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będą nowe technologie jako wsparcie inteligentnych specjalizacji.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 54463cc624162logo_iv_kongres_innocwacyjnego_marketingu.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

IV Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

Korzystanie z narzędzi promocji przez regiony to coraz popularniejszy trend. Marketing terytorialny wciąż jednak jest tematem nowym i budzącym pytania, stąd też pomysł na stworzenie wyjątkowego Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. W tym roku impreza odbędzie się już po raz czwarty.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 54462a3f0fdf2hotele_plus_logo.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

HiG Rzeszów Maraton 2014

Mistrzostwa Polskiej Branży Hotelarskiej i Gastronomicznej to jedyne w swoim rodzaju zmagania sportowe. Wydarzenie to stworzone zostało bowiem z myślą o przedstawicielach hoteli oraz restauracji. Mistrzostwa będą częścią New Balance Maraton Rzeszów 2014 i odbędą się już 19 października.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 53760ed647473kongres_it_logo.JPG - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

Nowoczesne technologie podczas Kongresu Profesjonalistów IT

Wykorzystywanie potencjału systemów ICT to podstawa udanego biznesu. Informatyczne wsparcie w biznesie pozwala bowiem na udane prosperowanie firm i może podnieść ich efektywność. Tego właśnie dotyczyć będzie spotkanie w ramach II Kongresu Profesjonalistów IT w obiekcie konferencyjnym Hotel Rzeszów.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 536cdb4dbdc47dsc_0483k4p0paqxrmibrr2gapi.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

Innowacyjne rozwiązania w turystyce

Forum Innowacji to impreza skupiająca się na poruszaniu tematów nowoczesnych i przełomowych rozwiązań w różnych sektorach gospodarki. Tegoroczna, piąta już edycja konferencji dotyczyć będzie innowacji w turystyce.

arrow next
news bottom
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij