+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 5d1ddbe0dc3db2.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Expo Marketing 2019 już za nami

Expo Marketing odbyło się już po raz 4. w Warszawie. Tym razem miejscem imprezy było Centrum Praskie Koneser. Klimatyczne i oryginalne wnętrza centrum stworzyły doskonałą scenerię całego eventu.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5cd9359c53cacgaleria6.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Jedyny w Polsce pałac na wodzie- Hotel Venecia Palace!

Czy marzyliście kiedyś, aby rankiem obudzić się w luksusowej willi? Mieć za oknami kołyszące się palmy i połyskującą wodę? Jeśli wydaje się to niemożliwe, to znaczy, że nie znasz Hotelu Venecia Palace! To jedyny w swym rodzaju pałac na wodzie. 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5cb6f17e5b3d51_intro.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Expo Marketing - odnieś sukces na targach!

Jak odnieść sukces na targach w czasach nowych oczekiwań klientów? Odpowiedź na to pytanie poznają uczestnicy wydarzenia Expo Marketing, które odbędzie się 5 czerwca w Warszawie. 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5cadcff86011ehm_bez_tla.png - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Hotel Meeting – konferencja wszystkich hotelarzy już 15 kwietnia

 

Cykliczna konferencja Hotel Meeting to wydarzenie przeznaczone dla ekspertów i praktyków branży hotelarskiej. Podczas wiosennego spotkania, które odbędzie się 15 kwietnia w warszawskim Airport Hotel Okęcie, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji ekspertów hotelarstwa.

 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5c9e1778173d15b3a9044edit.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Star Event – jak osiągnąć klimat dzięki meblom eventowym?

Osiągnąć prawdziwy sukces wydarzenia biznesoweggo można, jeśli stworzy się miejsce, które ludzie zapamiętają. Umożliwia to nietypowa aranżacja przestrzeni eventowej. Jak to jednak zrobić? Przecież nie każdy jest architektem wnętrz. Po pomoc możemy udać się do Star Event- wypożyczalni mebli eventowych. 

arrow next
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij