+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 5ddbd53e7d11cfoto_eb_1.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Podsumowanie konferencji Event Biznes 2019!

13 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo w Warszawie odbyła się szósta edycja konferencji Event Biznes. Wydarzenie po raz kolejny osiągnęło wielki sukces, dostarczając uczestnikom praktycznej wiedzy oraz wartościowych wskazówek.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5d1ddbe0dc3db2.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Expo Marketing 2019 już za nami

Expo Marketing odbyło się już po raz 4. w Warszawie. Tym razem miejscem imprezy było Centrum Praskie Koneser. Klimatyczne i oryginalne wnętrza centrum stworzyły doskonałą scenerię całego eventu.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5cd9359c53cacgaleria6.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Jedyny w Polsce pałac na wodzie- Hotel Venecia Palace!

Czy marzyliście kiedyś, aby rankiem obudzić się w luksusowej willi? Mieć za oknami kołyszące się palmy i połyskującą wodę? Jeśli wydaje się to niemożliwe, to znaczy, że nie znasz Hotelu Venecia Palace! To jedyny w swym rodzaju pałac na wodzie. 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5cb6f17e5b3d51_intro.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Expo Marketing - odnieś sukces na targach!

Jak odnieść sukces na targach w czasach nowych oczekiwań klientów? Odpowiedź na to pytanie poznają uczestnicy wydarzenia Expo Marketing, które odbędzie się 5 czerwca w Warszawie. 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5cadcff86011ehm_bez_tla.png - miejscakonferencyjne.pl

Warszawa

Hotel Meeting – konferencja wszystkich hotelarzy już 15 kwietnia

 

Cykliczna konferencja Hotel Meeting to wydarzenie przeznaczone dla ekspertów i praktyków branży hotelarskiej. Podczas wiosennego spotkania, które odbędzie się 15 kwietnia w warszawskim Airport Hotel Okęcie, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji ekspertów hotelarstwa.

 

arrow next
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij