+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 5c7651bd36da3rzut_z_lotu_ptaka_1.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Toruń

Open Day w Copernicus Toruń Hotel

W dniach 17-18.04. w Copernicus Toruń Hotel odbędzie się kolejna edycja Open Day. Podczas tegorocznej odsłony wydarzeni na gości czekają wyjątkowe atrakcje, w tym możliwość nocowania w hotelu, skosztowania nowych dańi poznania przestrzeni eventowej, a na koniec wyjątkowa niespodzianka!

arrow next
Obiekty konferencyjne - 562a39b224cb01024_5_7af4bb.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Toruń

Nowoczesne centrum Copernicus Toruń Hotel

Copernicus Toruń Hotel to luksusowy, czterogwiazdkowy obiekt umiejscowiony na wiślanym bulwarze w Toruniu. Nowoczesny budynek o efektownej bryle otoczony jest zielenią i sąsiaduje z pięknym parkiem. Tym, co wyróżnia Hotel Copernicus Toruń jest najwyższy standard, bogate zaplecze konferencyjne i masa dodatkowych atrakcji.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5375ce463e77ckamilpiaskowski.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Toruń

Nowy dyrektor hotelu B&B Toruń

B&B to jeden z ważniejszych obiektów konferencyjnych na mapie Torunia. W wyniku zmian składu i wewnętrznego awansu hotel zyskał nowego dyrektora. Wraz z początkiem maja nową funkcje objął Kamil Piaskowski, dotychczasowy zastępca dyrektora w warszawskim obiekcie sieci.

arrow next
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij