+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 5ad85fd14c05dfot_1.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

Kongres Profesjonalistów Public Relations czas start!

Już dziś rozpoczyna się jedno z najważniejszych wydarzeń branży PR w Polsce – Kongres Profesjonalistów Public Relations. W Hotelu Hilton w Rzeszowie spotkają się najwięksi ekeperci z branży, głównym tematem będzie kryzys wizerunkowy.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5a2e8e4d0977ffot_1.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

5 grudnia w Rzeszowie odbył się VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, podczas którego poruszano tematy systemów koordynacji marki miejsca, skutecznego zarządzania szlakami turystycznymi, sposoby wyróżniania się na tle konkurencji. Podczas wydarzenia już po raz trzeci wręczono nagrodę „Cyfrowego Samorządu”.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 59edf41961588fot_3.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

Cyberbezpieczeństwo to nie tylko technologia

Około 100 uczestników wzięło udział w V Kongresie Profesjonalistów IT. Tematem tegorocznej edycji było cyberbezpieczeństwo firm i instytucji. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka oraz NASK SA.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 59bbbb8ce4ac2zdjecie_pogladowe_3.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

Kampanie marketingowe w małych miastach?

W Rzeszowie odbędzie się VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. To cyklincze wydarzenie w tym roku poruszy tematykę prowadzenia kampanii promujących mniejsze miasta i regiony.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 59031b84667eezdjecie_pogladowe_1.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

Kryzysy nam niestraszne

Ponad 300 osób uczestniczyło w Kongresie Profesjonalistów Public Relations, który odbył się w rzeszowskim hotelu Hilton Garden Inn w dniach 20 i 21 kwietnia. Tegoroczne spotkanie branży PR obfitowało nie tylko w interesujące prelekcje – w jego trakcie odbyły się także debata oksfordzka, warsztaty praktyczne oraz sesja naukowa. 

 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 58f7630b4b0e5zdjecie_pogladowe_2.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Rzeszów

Kongres PR w Rzeszowie już w tym tygodniu

20 i 21 kwietnia 2017 roku pracownicy branży public relations, rzecznicy prasowi z sektora prywatnego i publicznego oraz przedstawiciele firm i samorządów z całej Polski będą mieli wyjątkową okazję do zapoznania się z tajnikami kryzysu wizerunkowego.

arrow next
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij