+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 5d3585d293874900x700_false_5622649d3a3bffasada.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Poznań

Spotkanie w centrum Poznania w Hotelu Royal

Spotkanie biznesowe w centrum Poznania może odbyć się w komfortowych warunkach przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Umożliwia to 3-gwiazdkowy Hotel Royal oferujący 2 sale konferencyjne oraz 65 miejsc noclegowych.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 56d4262f04a36konferencje_poznan.png - miejscakonferencyjne.pl

Poznań

Konferencja i wypoczynek na obrzeżach Poznania

Obrzeża miast to idealne miejsce na konferencje dla osób chcących spędzić czas otoczeniu zieleni, a także dla tych, którzy cenią sobie szybki dojazd do centrum miasta. Regatta Hotel Restauracja Spa**** położony nad malowniczym krajobrazem Jeziora Kierskiego to niesamowite miejsce łączące pasję z najwyższymi standardami.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 56af2bab07e4atargi_tour_salon_poznan.png - miejscakonferencyjne.pl

Poznań

TOUR SALON 2016 już w przyszły piątek

Już w przyszły piątek 12 lutego rozpoczną się Targi Regionów i produktów Turystycznych TOUR SALON 2016. Podczas trzydniowego  spotkania swoje oferty zaprezentują biura podróży, hotelarze i  inni dostawcy produktów i usług dla branży turystycznej w Polsce.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 561791ebd2f0111111141.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Poznań

Konferencja na stadionie Lecha Poznań

Lech Poznań Conference Center to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc konferencyjnych. Uczestnicy konferencji mogą spotkać się z trenerami i piłkarzami klubu oraz obejrzeć z bliska ich trening.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 55c0b99d2b3f4golden_marketing_conference_layout_ultra_lightpdf.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Poznań

Złote zasady marketingu - Golden Marketing Conference już we wrześniu

Sieciowe hotele, luksusowe SPA, pięciogwiazdkowe ośrodki. Zarządzanie tego typu miejscami konferencyjno-wypoczynkowymi wcale nie należy do łatwych. Pomocą może być jednak nadchodząca, inspirująca konferencja Golden Marketing. Spotkanie dla Top Managementu już 29 i 30 września na terenie MTP w Poznaniu.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 54f9d136b5bf2ibis_avanzi.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Poznań

Odświeżone wnętrza ibis Poznań Centrum

Ibis wie jak ważny jest wysoki standard usług przekładający się na zadowolenie gości. Marka konsekwentnie i systematycznie realizuje strategię renowacji swych obiektów i wprowadza w nich nowoczesny koncept Avanzi oraz ibis kitchen. Poznański hotel należący do sieci jest piątym w Polsce, który przeszedł proces modernizacji.

arrow next
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij