+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 56b1e16b57944na_styku_kultur_targi_turystyczne_turystyka.png - miejscakonferencyjne.pl

Łódź

Morze inspiracji - NA STYKU KULTUR

Spotkania z podróżnikami,  ciekawe historie i praktyczne warsztaty to nie wszystko, co mają do zaoferowania Targi - Regiony turystyczne NA STYKU KULTUR. W ostatni weekend lutego Hala Expo -Łódź stanie się morzem podróżniczych inspiracji.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 565843ff46251forum_menadzerow_sluzby_zdrowia_lodz_moje_konferencje.png - miejscakonferencyjne.pl

Łódź

Forum Menadżerów Służby Zdrowia w Łodzi

Kolejna edycja cyklu spotkań Forum Menedżerów Służby Zdrowia odbędzie się już 8 grudnia w Hotelu Grand w Łodzi. Tak jak podczas poprzednich edycji, eksperci z branży medycznej podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z uczestnikami forum.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 54904407e88e5na_styku_kultur_wstawka_reklamowa_300x300px.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Łódź

Zbliża się XXI edycja Targów Regiony Turystyczne

Targi Regiony Turystyczne zbliżają się wielkimi krokami. Już 13 marca uczestnicy ponownie spotkają się na XXI już edycji tego ważnego, branżowego wydarzenia. Tym razem targi odbędą się pod wymownym tytułem "Na Styku Kultur".

arrow next
Obiekty konferencyjne - 54200befb1486dtbh.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Łódź

Jubileusz hotelu Hilton w Łodzi

Od otwarcia hotelu Hilton w Łodzi minął już ponad rok. Czterogwiazdkowy kompleks w stolicy województwa łódzkiego przez ten czas zdobył wielu zaufanych gości, przyjął blisko 40 tysięcy osób, co z pewnością jest powodem do dumy.

arrow next
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij