+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 59fcaa94ea17f74148_314750125311311_742736573_n.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Hotel Wilga – wszystko czego potrzeba w centrum Krakowa

Hotel Wilga w Krakowie to nowoczesny obiekt w samym centrum, który oferuje aż 200 miejsc noclegowych oraz 4 sale konferencyjne. Hotel niedawno został rozbudowany, przez co największa sala konferencyjna na 160 osób oraz część pokoi jest zupełnie nowe i urządzone współcześnie w najwyższym standardzie. 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5948db3c683ecdsc07724.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Best Western Kraków Old Town z nowymi wnętrzami oraz nową nazwą

Hotel Best Western Kraków Old Town zakończy pierwsze półrocze 2017 roku pod nową marką i ze zmienionymi wnętrzami. Hotel w ostatnich miesięcach przeszedł renowację oraz przeobrażenie w zakresie aranżacji wnętrz i rozpoczął funkcjonowanie jako Best Western Plus Kraków Old Town.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 570f9ab9df775radisson_blu_krakow_hotel_konferencje.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Meksykańska uczta w krakowskim hotelu Radisson Blu

Do końca kwietnia w restauracji Milk&Co krakowskiego hotelu Radisson Blu Goście mogą spróbować oryginalnych potraw i przystawek z kuchni meksykańskiej. Menu i wszystkie dania zostały skomponowane przez Isabel Balderas - jedyną w Polsce certyfikowaną Szef Kuchni rodem z Meksyku.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 55f0276f4146bbw_efekt_express_pokoj_sypialnia.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Największe centrum konferencyjne w Krakowie

Dwie wielkie premiery i dwa sukcesy marki Best Western. Sieć na początku września przywita łanowy, piąty już na terenie Krakowa hotel - Best Western Efekt Express. Wydarzenie to zbiegło się także z inna premierą - otwarciem największego centrum konferencyjnego w mieście - Best Western Business Hotels & Conference Center.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 55c08b23249c3tattoofest2015_scena.JPG - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Dzieje się w Krakowie - najnowsze eventy EXPO Kraków

Kraków to miasto tętniące życiem, w którym ilość proponowanych atrakcji przyprawia o zawrót głowy. To tutaj, a dokładniej na terenie centrum targowego EXPO Kraków w wakacje czeka szereg inspirujących eventów. Za nami Magnificon EXPO oraz Tattoofest, a w sierpniu i wrześniu MeetYT 3 oraz Kraków HIP HOP Festiwal.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 557854091299cbw_efekt_express_sala_konferencyjna_mala.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Największe centrum konferencyjne Krakowa

Pod koniec wakacji otwarty zostanie czterogwiazdkowy hotel Best Western Efekt Express, który wraz z działającym Best Western Premier Kraków Hotel stanowić będzie Best Western Business Hotels & Conference Center – największe hotelowe centrum konferencyjne w Krakowie.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 555603384d861warsztaty_kulinarne_radisson_blu_hotel_krakow_2.JPG - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Radisson Blu Kraków z dziecięcą kuchnią MasterChef

Krakowski hotel sieci Radisson Blu znany jest z dbałości o podniebienia gości i zamiłowania do dobrej kuchni. W obiekcie tym często organizowane są różnego rodzaju spotkania oraz eventy kulinarne. Jednym z tego rodzaju przedsięwzięć były także warsztaty dla dzieci z udziałem Dominiki Wójciak, zwyciężczyni najnowszej edycji programu MasterChef.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 54f9db68c6f60zdjecie_obiektu_wersja3.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Wielka premiera Best Western Plus Q Hotel Kraków już w kwietniu

Na otwarcie tego obiektu ze zniecierpliwieniem czeka wielu organizatorów szkoleń z Krakowa, ale nie tylko. Best Western Plus Q Hotel będzie eleganckim, czterogwiazdkowym miejscem konferencyjno-wypoczynkowym z bardzo bogatą i urozmaiconą oferta usług. Otwarcie już w kwietniu.

arrow next
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij