+48 883 997 644

marketing@miejscakonferencyjne.pl
Obiekty konferencyjne - 5c94b1c968ae7monument4005625_1920.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Sale konferencyjne w centrum Krakowa- Hotel Wyspiański i Hotel Amadeus

Poszukując miejsca na organizację wydarzenia firmowego, ogromne znaczenie ma lokalizacja w samym sercu miasta, skąd goście mają łatwy dostęp do najważniejszych, atrakcji regionu. Jednymi z takich miejsc są sale konferencyjne w centrum Krakowa, jakie udostępniają Hotel Wyspiański i Hotel Amadeus.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5aba10d3b4ed1wyspianski_wiosna.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Nieustanny rozwój drogą do sukcesu!

Życie nieustannie wymaga od nas podejmowania ważnych decyzji i zmieniania się względem okoliczności. Otwartość na nowe drogi jest ważna także w biznesie. Najlepszym na to przykładem jest Hotel Wyspiański w Krakowie.

 

 

 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 59fcaa94ea17f74148_314750125311311_742736573_n.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Hotel Wilga – wszystko czego potrzeba w centrum Krakowa

Hotel Wilga w Krakowie to nowoczesny obiekt w samym centrum, który oferuje aż 200 miejsc noclegowych oraz 4 sale konferencyjne. Hotel niedawno został rozbudowany, przez co największa sala konferencyjna na 160 osób oraz część pokoi jest zupełnie nowe i urządzone współcześnie w najwyższym standardzie. 

arrow next
Obiekty konferencyjne - 5948db3c683ecdsc07724.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Best Western Kraków Old Town z nowymi wnętrzami oraz nową nazwą

Hotel Best Western Kraków Old Town zakończy pierwsze półrocze 2017 roku pod nową marką i ze zmienionymi wnętrzami. Hotel w ostatnich miesięcach przeszedł renowację oraz przeobrażenie w zakresie aranżacji wnętrz i rozpoczął funkcjonowanie jako Best Western Plus Kraków Old Town.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 570f9ab9df775radisson_blu_krakow_hotel_konferencje.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Meksykańska uczta w krakowskim hotelu Radisson Blu

Do końca kwietnia w restauracji Milk&Co krakowskiego hotelu Radisson Blu Goście mogą spróbować oryginalnych potraw i przystawek z kuchni meksykańskiej. Menu i wszystkie dania zostały skomponowane przez Isabel Balderas - jedyną w Polsce certyfikowaną Szef Kuchni rodem z Meksyku.

arrow next
Obiekty konferencyjne - 55f0276f4146bbw_efekt_express_pokoj_sypialnia.jpg - miejscakonferencyjne.pl

Kraków

Największe centrum konferencyjne w Krakowie

Dwie wielkie premiery i dwa sukcesy marki Best Western. Sieć na początku września przywita łanowy, piąty już na terenie Krakowa hotel - Best Western Efekt Express. Wydarzenie to zbiegło się także z inna premierą - otwarciem największego centrum konferencyjnego w mieście - Best Western Business Hotels & Conference Center.

arrow next
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij